Results for Speedo Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24 09 2022 - 25 09 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet 13-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.73 |
|
27.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.93 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikolas Ruotsalo |
2006 |
Octopus Lohja |
+0.80 |
|
27.54 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.66 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
27.61 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.50 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.63 |
|
27.86 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.87 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
28.24 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.13 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
+0.64 |
|
28.43 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.07 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
29.02 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.74 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
29.31 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.45 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Uuri Aaron Ilmari Ranz |
2006 |
Simmis Grani |
+0.67 |
|
29.54 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.38 |
(+1.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
29.77 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.09 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
29.97 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.75 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alexander Lostedt |
2007 |
Octopus Lohja |
+0.81 |
|
30.31 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.72 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.64 |
|
30.47 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.74 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.68 |
|
30.56 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.19 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.70 |
|
30.57 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.13 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Gleb Burakov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.62 |
|
30.63 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.37 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.69 |
|
31.18 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.55 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
31.23 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.55 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.61 |
|
31.27 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.07 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Veikko Moilanen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.73 |
|
31.40 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.82 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
31.47 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.31 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
32.19 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.64 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
32.27 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.58 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
32.60 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.38 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
32.93 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.75 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.55 |
|
33.05 |
+5.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.85 |
(-2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aaron Selehov |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.79 |
|
34.09 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.10 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
35.16 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.03 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
35.81 |
+8.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.56 |
(+2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.70 |
|
36.30 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.35 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/24/2022 10:33:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Perhosuinti Miehet 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niko Mäkelä |
1998 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
|
23.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 22.74 |
(+1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
25.33 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.35 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
27.73 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.75 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Kabonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
+0.69 |
|
27.89 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.43 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
28.01 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.12 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
|
28.18 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.44 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
+0.69 |
|
28.95 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.46 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
+0.75 |
|
30.05 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.51 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/24/2022 10:33:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-09-2022 11:03:50 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|