Results for Speedo Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Espoonlahden uimahalli |
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
24 09 2022 - 25 09 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Rintauinti Tytöt 9 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Toivonen |
2013 |
Vanders |
+0.80 |
|
49.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.91 |
(-3.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milja Parkkamäki |
2013 |
Simmis Wanda ry |
+0.64 |
|
54.88 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.16 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Tuohino |
2013 |
Vanders |
+0.64 |
|
57.31 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.78 |
(-16.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mia Helmi Rynty |
2013 |
Uimaseura Helsinki |
+0.76 |
|
1:00.85 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.03 |
(-2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilda Karvonen |
2013 |
Nurmijärven Uinti |
+0.65 |
|
1:05.10 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.75 |
(-10.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mila Wennström |
2013 |
Vanders |
+0.86 |
|
DSQ |
|
|
SW7.1 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 6:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Rintauinti Tytöt 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Flóra Jolsvai |
2012 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
47.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.92 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jenna Suomela |
2012 |
Simmis Wanda ry |
+0.68 |
|
48.25 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.37 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Suominen |
2012 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.43 |
|
48.30 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.85 |
(+3.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.82 |
|
48.36 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.05 |
(-2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iisa Kallio |
2012 |
Vanders |
+0.71 |
|
49.20 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.91 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saimi Toivanen |
2012 |
Vanders |
+0.81 |
|
49.43 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.43 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anni Koljonen |
2012 |
Vanders |
+0.79 |
|
49.82 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.18 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Varpu Sola |
2012 |
Helsingin Uimarit |
+0.80 |
|
50.79 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.81 |
(+0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anni Tuomisto |
2012 |
Vanders |
+0.63 |
|
51.48 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Fanni Olbert |
2012 |
Nurmijärven Uinti |
+0.94 |
|
51.97 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.71 |
(-5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Katriina Simanen |
2012 |
Vanders |
+0.91 |
|
52.09 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.12 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Selja Takamäki |
2012 |
Vanders |
|
|
53.38 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.65 |
(-1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anete Niilo |
2012 |
Vanders |
+0.89 |
|
53.56 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.23 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jenna Wahlman |
2012 |
Vanders |
+0.78 |
|
54.08 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.95 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.92 |
|
56.26 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.56 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Enni Pirkkalainen |
2012 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
56.57 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.52 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aliza Multanen |
2012 |
Uimaseura Helsinki |
+0.76 |
|
57.46 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.69 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Arina Karpova |
2012 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
1:00.23 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.91 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mame Esane Assyne |
2012 |
Cetus Espoo |
|
|
1:00.96 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emmi Palmola |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.87 |
|
1:09.89 |
+21.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.98 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 6:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Rintauinti Tytöt 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Milja Ylitalo |
2011 |
Simmis Grani |
+0.82 |
|
45.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 46.08 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milja Kenttä |
2011 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.74 |
|
45.59 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.29 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ilona Marjanen |
2011 |
Simmis Grani |
+0.74 |
|
49.74 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.69 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Enna Järvinen |
2011 |
Vanders |
+0.76 |
|
49.82 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.70 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eve Ukkonen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.81 |
|
50.10 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.41 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jarina Hovén |
2011 |
Helsingin Uimarit |
+0.92 |
|
50.57 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.77 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Hakala |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
|
52.91 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.78 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elsa Jussila |
2011 |
Nummelan Kisaajat |
+0.86 |
|
55.40 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.77 |
(+7.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Hilma Rinne |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
58.73 |
+13.25 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anna Jäntti |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.85 |
|
58.79 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kerttu Apunen |
2011 |
Helsingin Uimarit |
|
|
1:02.11 |
+16.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.64 |
(-2.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 6:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Rintauinti Tytöt 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.82 |
|
38.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.52 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jemina Suomela |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.72 |
|
39.94 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.60 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Helmi Heikkilä |
2010 |
Haminan Uimaseura |
+0.72 |
|
39.96 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.57 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eva Matrosova |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
+0.77 |
|
40.21 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.44 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
41.11 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.71 |
(-2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
41.19 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.29 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.78 |
|
41.29 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.80 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=8 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
43.61 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.08 |
(-8.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=8 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
43.61 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.96 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
43.77 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.71 |
(-5.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
44.79 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.80 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emilia Björkhem |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.63 |
|
45.42 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.52 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna-Maria Sintonen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.85 |
|
46.18 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.00 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Janika Parkkila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.83 |
|
49.28 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.68 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kaisa Kyhälä |
2010 |
Helsingin Uimarit |
+0.65 |
|
51.81 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lilja Sorsa |
2010 |
Nummelan Kisaajat |
+0.78 |
|
53.33 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.04 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Olivia Pääkkö |
2010 |
Nummelan Kisaajat |
+0.76 |
|
54.59 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.59 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Margarita Tervo |
2010 |
Helsingin Uimarit |
+0.67 |
|
59.23 |
+20.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.28 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taimi Lehtinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 6:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Rintauinti Tytöt 8 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Ilina |
2014 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
59.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.39 |
(+2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilli Rugemalira |
2014 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:02.12 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.97 |
(-8.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 6:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Rintauinti Tytöt 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Kymäläinen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.64 |
|
34.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.92 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.74 |
|
36.50 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.78 |
(+1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erica Kovanen |
2009 |
Vanders |
+0.74 |
|
37.50 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.43 |
(+2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
38.71 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.51 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
38.91 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.76 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
39.37 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.45 |
(-2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
+0.76 |
|
39.89 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.67 |
(-3.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
41.39 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.21 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.80 |
|
41.72 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.37 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
41.81 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.63 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Rokka |
2009 |
ORCA Helsinki |
+0.74 |
|
42.32 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.51 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Noora Kuosmanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.78 |
|
42.58 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.19 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
42.65 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.59 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
43.52 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emma Kataja |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.80 |
|
44.13 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.04 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ella Liimatainen |
2009 |
ORCA Helsinki |
+0.82 |
|
44.19 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.04 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
44.67 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.98 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Fiona Gardberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
45.56 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
45.76 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.14 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Eine Färkkilä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
46.91 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.24 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
47.04 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.39 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Greta Pontalti |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.59 |
|
58.88 |
+24.88 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aino Isrikki |
2009 |
Vanders |
+0.51 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9/25/2022 6:42:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-09-2022 18:42:15 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|