Tulokset Syyskisat
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
01 10 2022 - 01 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m vu P11, M 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Yicheng August Li |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
37.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.06 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miska Leivo |
2012 |
Vesihelmen Uimaseura |
-.-- |
|
38.49 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.49 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Justus Nieminen |
2013 |
Loimaan Uimaseura |
-.-- |
|
42.63 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.19 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viljo Kiukkonen |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
44.97 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.86 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Toivo Lumiainen |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
47.60 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.71 |
(+2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jesper Wendelin |
2012 |
Kimito Sportförening |
-.-- |
|
53.17 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.75 |
(+3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Casper Granroth |
2013 |
Kimito Sportförening |
-.-- |
|
53.82 |
+15.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.66 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tomas Palframan |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
54.30 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.78 |
(-11.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Severi Nilsson |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
54.76 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.95 |
(+4.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eetu Vuohijoki |
2013 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
56.33 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.89 |
(-6.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vilho Mäenpää |
2014 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:00.86 |
+23.01 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Karl Eriksson |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:02.87 |
+25.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.29 |
(+6.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jasper Randelin |
2013 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:05.41 |
+27.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.02 |
(-3.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 17.15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m vu P11, M 12 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.36 |
|
25.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 24.15 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venuel Suvila-Anton |
2008 |
Raision Urheilijat |
+0.57 |
|
26.19 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.84 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Axel Leppähaara |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.61 |
|
26.25 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.95 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jasu Nieminen |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
+0.41 |
|
26.41 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.72 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilho Haikonen |
2009 |
Salon Uimarit |
+0.43 |
|
29.11 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.04 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Urho Lumiainen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
30.08 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.06 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Topi Heinonen |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
30.58 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.97 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matti Nurminen |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
31.27 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.06 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Juuso Silfver |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
31.55 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.29 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Miro Järvinen |
2008 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
33.72 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.76 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veikka Kiukkonen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
34.22 |
+9.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.46 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lauri Riitamaa |
2007 |
Loimaan Uimaseura |
+0.56 |
|
34.61 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.27 |
(+1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Henry Pettinen |
2009 |
Loimaan Uimaseura |
-.-- |
|
39.10 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.34 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elias Vuorio |
2007 |
Kimito Sportförening |
-.-- |
|
40.17 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.84 |
(+2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aleksander Barakov |
2010 |
Loimaan Uimaseura |
-.-- |
|
44.48 |
+19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 17.15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-10-2022 17.34.20 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|