2024-07-21   11:34:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Flip Knatte Cup

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Lördag 1/10 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.30 - 09.20)

Document
Resultat
Flip Knatte Cup 2022
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 okt 2022 till den 1 okt 2022
Gren 5, 100m Medley Flickor - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Greta Adamsson 2011 Spårvägen Simförening 1:33.13
50m: 41.59
100m: 1:33.13
(51.54)
Stina Berg 2012 Södertälje Simsällskap DSQ
Alice Bergek 2011 Spårvägen Simförening 1:37.15
50m: 46.25
100m: 1:37.15
(50.90)
Helen Bono 2011 Spårvägen Simförening DSQ
Nova Borensjö 2012 Väsby Simsällskap DSQ
Tuva Burström 2011 Väsby Simsällskap 1:44.13
50m: 49.10
100m: 1:44.13
(55.03)
Agnes Carlde 2011 Spårvägen Simförening 1:46.32
50m: 51.09
100m: 1:46.32
(55.23)
Evangelina Christidou 2010 Södertälje Simsällskap 1:34.69
50m: 44.66
100m: 1:34.69
(50.03)
Liv D´Afflitto 2011 Spårvägen Simförening 1:47.29
50m: 47.52
100m: 1:47.29
(59.77)
Dita Deniz 2011 Södertälje Simsällskap 2:00.76
50m: 55.23
100m: 2:00.76
(1:05.53)
Elina Dospalova 2012 Södertälje Simsällskap 1:26.36
50m: 37.05
100m: 1:26.36
(49.31)
Svea Haglind 2012 Södertälje Simsällskap DSQ
Gabrielle Isberg 2011 Hellas Simklubb 1:41.25
50m: 46.89
100m: 1:41.25
(54.36)
Beata Jacobsson Katz 2012 Södertälje Simsällskap 1:37.11
50m: 46.77
100m: 1:37.11
(50.34)
Aya Kramti 2011 Spårvägen Simförening 1:33.18
50m: 41.69
100m: 1:33.18
(51.49)
Cecilia Kylefors 2010 Södertälje Simsällskap 1:50.88
50m: 52.99
100m: 1:50.88
(57.89)
Vera Landegren 2010 Södertälje Simsällskap 1:23.65
50m: 39.22
100m: 1:23.65
(44.43)
Ingrid Löfling 2011 Spårvägen Simförening 1:49.53
50m: 49.39
100m: 1:49.53
(1:00.14)
Tuva Magnusson 2010 Södertälje Simsällskap 1:58.60
50m: 54.62
100m: 1:58.60
(1:03.98)
Elliot Maisay Stokes Wathèn 2012 Södertälje Simsällskap DSQ
Mumtaz Mohamed 2011 Spårvägen Simförening DSQ
Klara Musovic 2011 Spårvägen Simförening 1:49.41
50m: 50.19
100m: 1:49.41
(59.22)
Svea Nordin 2011 Södertälje Simsällskap 1:45.59
50m: 49.71
100m: 1:45.59
(55.88)
Selma Ouaha 2012 Södertälje Simsällskap 1:54.27
50m: 53.83
100m: 1:54.27
(1:00.44)
Anna Quas 2011 Spårvägen Simförening 1:34.55
50m: 41.23
100m: 1:34.55
(53.32)
Maja Ter Alhazin 2011 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 1:55.19
50m: 55.85
100m: 1:55.19
(59.34)
Alicia Themel Andersson 2013 Södertälje Simsällskap 2:08.07
50m: 1:05.78
100m: 2:08.07
(1:02.29)
Cleo Tidey 2012 Väsby Simsällskap 1:48.15
50m: 50.98
100m: 1:48.15
(57.17)
Nora Tornberg 2010 Spårvägen Simförening DSQ
Sally Vegis 2010 Södertälje Simsällskap 1:37.59
50m: 47.17
100m: 1:37.59
(50.42)
Linn Wahlstedt 2014 Södertälje Simsällskap 1:56.71
50m: 54.31
100m: 1:56.71
(1:02.40)
Lova Wahlstedt 2010 Södertälje Simsällskap 1:25.74
50m: 39.23
100m: 1:25.74
(46.51)
2022-10-01 11:17:13 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner