2024-07-21   12:21:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Flip Knatte Cup

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Lördag 1/10 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.30 - 09.20)

Document
Resultat
Flip Knatte Cup 2022
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 okt 2022 till den 1 okt 2022
Gren 4, 50m Bröstsim Pojkar - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Nathan Afoworki 2012 Väsby Simsällskap 58.30
Josef Alfani 2013 Väsby Simsällskap 56.28
Samuel Bahtiyar 2010 Södertälje Simsällskap DSQ
Victor Behring 2011 Spårvägen Simförening 50.13
Emanuel Behtiyar 2012 Södertälje Simsällskap DSQ
Hugo Brolin 2011 Spårvägen Simförening DSQ
Lukas Carlén 2012 Södertälje Simsällskap DSQ
Hugo Ek 2010 Väsby Simsällskap DSQ
Anton Eriksson 2011 Väsby Simsällskap 55.95
Andrej Fedovic 2011 Södertälje Simsällskap 57.53
Philip Frisk Garcia 2011 Väsby Simsällskap DSQ
Alexander George 2013 Södertälje Simsällskap 52.41
Jonas Granstedt 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 57.76
Ignas Griska 2012 Södertälje Simsällskap DNS
Lukas Gustafsson 2011 Södertälje Simsällskap 1:03.65
Viktor Ignjatovic 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni 52.94
Charlie Johansson 2012 Södertälje Simsällskap DNS
Theo Karlsén 2010 Tyresö Simsällskap DSQ
Kristian Karström 2017 Södertälje Simsällskap DNS
Philip Kindgren 2011 Spårvägen Simförening 1:05.06
Erik Kling 2011 Södertälje Simsällskap 51.59
Linus Kramar 2010 Södertälje Simsällskap 47.75
Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening 46.36
Emil Lööw 2011 Södertälje Simsällskap 55.00
Eric Malmgren 2012 Spårvägen Simförening 50.81
Robin Meller 2012 Väsby Simsällskap 56.93
Novak Ramovic 2011 Södertälje Simsällskap DSQ
Oscar Robertsson Gottfriedz 2013 Södertälje Simsällskap 53.21
Malcom Romell 2011 Tyresö Simsällskap 1:02.29
Hugo Sturzenbecker 2010 Tyresö Simsällskap DNS
George Suberkli 2013 Södertälje Simsällskap 58.41
Adrian Svec 2012 Södertälje Simsällskap 1:01.81
Oliver Svedin 2010 Väsby Simsällskap 47.51
Viking Söderström 2011 Spårvägen Simförening 52.41
Jonah Toorell 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni 55.86
Leo Truini 2011 Spårvägen Simförening 1:00.86
Amadeus Tüysüz 2013 Södertälje Simsällskap DSQ
Joris Vanlandewyck 2012 Väsby Simsällskap 54.97
Felix von Arronet 2012 Spårvägen Simförening 49.62
Eneas Von Walden 2012 Väsby Simsällskap 49.51
Simon Wastesson 2012 Trosabygdens Simsällskap 1:07.53
Kian Westrin 2011 Södertälje Simsällskap DSQ
Emanuel Youssef 2013 Södertälje Simsällskap DSQ
2022-10-01 10:52:45 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner