Results for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2022
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 200m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
533 |
2:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
513 |
2:21.13 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
490 |
2:23.30 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
483 |
2:23.96 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
483 |
2:23.98 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
450 |
2:27.39 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
442 |
2:28.23 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
440 |
2:28.48 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:20:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 200m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
451 |
2:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
444 |
2:28.00 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
437 |
2:28.77 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
428 |
2:29.90 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
425 |
2:30.25 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
411 |
2:31.84 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
411 |
2:31.86 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
402 |
2:32.96 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:20:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|