Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neuradni rezultati |
|
|
Po 11 od 11 skupin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Olimpijski bazen Pod Skalco |
Organizator: |
PK Kamnik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 25, 2022 to jun. 25, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men D 10 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
1:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
127 |
1:52.94 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
121 |
1:54.93 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
111 |
1:58.05 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
1:59.91 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
105 |
2:00.45 |
+13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
105 |
2:00.55 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
104 |
2:00.93 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
98 |
2:03.02 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
97 |
2:03.48 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
94 |
2:04.91 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Enej Konc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
91 |
2:06.44 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Max Lužar |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
90 |
2:06.68 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jure Hribar |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
86 |
2:08.42 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mare Kancler |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
86 |
2:08.80 |
+22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
85 |
2:09.29 |
+22.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaka Serko |
2014 |
Plavalni klub Kamnik |
|
83 |
2:10.11 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Potočnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men C 11-12 years – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursać |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
294 |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
282 |
1:26.69 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
261 |
1:28.99 |
+3.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
249 |
1:30.33 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
244 |
1:30.97 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
1:31.14 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
231 |
1:32.67 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
1:33.57 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
219 |
1:34.36 |
+8.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
218 |
1:34.38 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Filip Milenković |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
207 |
1:36.10 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
1:36.67 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
201 |
1:37.09 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
192 |
1:38.53 |
+13.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
155 |
1:45.82 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
150 |
1:46.84 |
+21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
145 |
1:48.20 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
145 |
1:48.23 |
+22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luka Pevec |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
141 |
1:49.24 |
+23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
137 |
1:50.23 |
+24.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Miha Vuga Beršnak |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
123 |
1:54.34 |
+28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
122 |
1:54.42 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
120 |
1:55.05 |
+29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
113 |
1:57.65 |
+32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
110 |
1:58.42 |
+32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
107 |
1:59.52 |
+34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
104 |
2:00.61 |
+35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
103 |
2:01.22 |
+35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
102 |
2:01.45 |
+35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Andrey Eliseev |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
78 |
2:12.69 |
+47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men B 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Dániel Gór |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
376 |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
374 |
1:18.91 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
347 |
1:20.90 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
339 |
1:21.55 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
305 |
1:24.45 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
1:24.47 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
291 |
1:25.79 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
278 |
1:27.12 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
269 |
1:28.01 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
266 |
1:28.39 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
259 |
1:29.20 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
257 |
1:29.44 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
251 |
1:30.08 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
248 |
1:30.44 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
1:31.25 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
230 |
1:32.81 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
224 |
1:33.65 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
216 |
1:34.74 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
209 |
1:35.82 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
200 |
1:37.23 |
+18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
185 |
1:39.66 |
+20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sergej Krnetić |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
179 |
1:40.75 |
+22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
150 |
1:47.04 |
+28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Breaststroke Men A 15 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
10/15/2020 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
4/20/2018 |
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
519 |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
507 |
1:11.29 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
505 |
1:11.40 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenart Zaletel |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
501 |
1:11.58 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
477 |
1:12.79 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nikola Tin Kocić |
2007 |
Športno društvo Delfin |
|
453 |
1:14.01 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Martin Mustar |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
368 |
1:19.32 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gašper Vrbinc |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
330 |
1:22.24 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
314 |
1:23.61 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nikola Dakić |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
288 |
1:26.10 |
+15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Matevž Vrhovnik |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
257 |
1:29.41 |
+18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miha Justin |
2007 |
Plavalni klub Kamnik |
|
248 |
1:30.49 |
+19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-25 09:40:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|