Results for SM-uinnit 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tampereen Uintikeskus |
Järjestäjä: |
SUiL, UiTa & TaTU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
30 06 2022 - 03 07 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 62, 50m Rintauinti Naiset 17 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
SR |
30.19 |
|
|
Ida Hulkko |
1998 |
TaTU (FIN) |
Budapest |
23.5.2021 |
|
|
|
|
SJR |
31.70 |
|
|
Laura Lahtinen |
2003 |
HSS (FIN) |
Espoo |
27.6.2019 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
Salon Uimarit |
|
718 |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.81 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maria Korkalainen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.58 |
707 |
32.88 |
+0.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.34 |
(-0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
673 |
33.42 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.47 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Riialiina Kiljala |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
639 |
34.01 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.58 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=5 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
632 |
34.13 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.03 |
(+0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=5 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.82 |
632 |
34.13 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.09 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
+0.65 |
609 |
34.56 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.67 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teea Jestoi |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
+0.67 |
607 |
34.60 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.89 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vanamo Huotari |
2008 |
Kajaanin Uimaseura |
|
598 |
34.76 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.35 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
593 |
34.87 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.96 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jutta Mört |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
591 |
34.91 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.62 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
varpu saastamoinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.68 |
582 |
35.08 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.90 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emma Kymäläinen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.68 |
573 |
35.26 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.42 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
+0.68 |
572 |
35.28 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.16 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
568 |
35.36 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.62 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.68 |
565 |
35.43 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.85 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maija Mikkonen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
562 |
35.49 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.07 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Esra Ergüner |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
|
560 |
35.54 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.26 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
557 |
35.60 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.12 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.55 |
557 |
35.61 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.44 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
554 |
35.66 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.89 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
+0.70 |
543 |
35.91 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.84 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
534 |
36.10 |
+3.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.90 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ellen Williamsson |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.58 |
529 |
36.21 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.06 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
528 |
36.23 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.88 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Veera Välivainio |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.78 |
528 |
36.25 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.89 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
526 |
36.28 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.55 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.58 |
521 |
36.41 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.44 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Pinja Junttari |
2006 |
Kemin Työväen Uimarit |
+0.73 |
520 |
36.42 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.15 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emilia Rahola |
2006 |
Porin Uimaseura |
|
520 |
36.43 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.21 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Janna Saloniemi |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.60 |
519 |
36.45 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.73 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Silva Salonniemi |
2006 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
517 |
36.50 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.99 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Inka Hämäläinen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.59 |
512 |
36.62 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.14 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
511 |
36.64 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.35 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tuuli Peltola |
2007 |
Raision Urheilijat |
+0.56 |
510 |
36.65 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.04 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.75 |
510 |
36.66 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.87 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
509 |
36.68 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.59 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Oona Valtonen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
493 |
37.07 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.71 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Iida Peltola |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
+0.53 |
492 |
37.11 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.47 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.68 |
487 |
37.24 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.85 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Krista Kurvinen |
2007 |
Heinolan Isku |
+0.66 |
485 |
37.27 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.13 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Aino Ruottinen |
2007 |
Uinti Tampere |
|
484 |
37.30 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.89 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=43 |
|
Saimi Kiviniemi |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
475 |
37.54 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.70 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=43 |
|
Aino Ruotsalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
|
475 |
37.54 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.76 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Noora Tuominen |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.61 |
474 |
37.56 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.98 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Emilia Istomina |
2007 |
Kuopion Uimaseura |
+0.57 |
467 |
37.75 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.05 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ida Helena Ekebohm |
2005 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
+0.66 |
466 |
37.79 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.60 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
463 |
37.85 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.32 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.44 |
461 |
37.92 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.71 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.58 |
460 |
37.93 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.06 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Hilla Känkänen |
2006 |
Porin Uimaseura |
+0.71 |
460 |
37.94 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.13 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Erica Kovanen |
2009 |
Vanders |
|
459 |
37.97 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.93 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
459 |
37.98 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.64 |
(+1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tytti Rantanen |
2006 |
Hämeenlinnan Uimaseura |
+0.69 |
451 |
38.18 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.76 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Aurora Änäkkälä |
2007 |
Salon Uimarit |
|
441 |
38.48 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.20 |
(+1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3.7.2022 11.26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-07-2022 11.26.40 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|