2022-08-13   19:58:23
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan predtekmovanja

Document
Rezultati
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
3. Disciplina, 100m Prsno Moški – Heat
Abs mošk 59.66 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Rim/Rome (ITA) 7/26/2009
Mladinci 1:02.91 Lovro Knez 2002  (SLO) Kranj (SLO) 10/15/2020
Kadeti 1:04.39 Lovro Knez 2002  (SLO) Kranj (SLO) 4/20/2018
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Anže Ferš Eržen 1999 Plavalni klub Ilirija 671 1:04.95 QA
50m: 30.62
100m: 1:04.95
(34.33)
2 Jaš Berložnik 2002 Plavalni klub Ljubljana 650 1:05.64 +0.69 QA
50m: 30.87
100m: 1:05.64
(34.77)
3 Jaša Benčič 2002 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  648 1:05.70 +0.75 QA
50m: 31.00
100m: 1:05.70
(34.70)
4 Filip Abutović 2005 Plavalni klub Ljubljana 626 1:06.46 +1.51 QA
50m: 31.39
100m: 1:06.46
(35.07)
5 Tymofii Surovikin 2006 Plavalni klub Triglav Kranj 611 1:07.03 +2.08 QA
50m: 31.17
100m: 1:07.03
(35.86)
6 Gašper Pevec 2005 Plavalni klub Neptun Celje 597 1:07.55 +2.60 QA
50m: 32.39
100m: 1:07.55
(35.16)
7 David Mihalič 1999 Plavalni klub Olimpija 594 1:07.66 +2.71 QA
50m: 31.73
100m: 1:07.66
(35.93)
8 Nejc Kukec 2001 Plavalni klub Ilirija 586 1:07.94 +2.99 QA
50m: 31.91
100m: 1:07.94
(36.03)
9 Ožbej Knez 2004 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 583 1:08.06 +3.11 QB
50m: 32.14
100m: 1:08.06
(35.92)
10 Maj Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija 544 1:09.66 +4.71 QB
50m: 33.65
100m: 1:09.66
(36.01)
11 Klemen Topolnik 2004 Plavalni klub Ribnica 531 1:10.21 +5.26 QB
50m: 32.09
100m: 1:10.21
(38.12)
12 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 518 1:10.79 +5.84 QB
50m: 33.03
100m: 1:10.79
(37.76)
13 Odon Kerec 2006 Plavalni klub Ilirija 517 1:10.86 +5.91 QB
50m: 33.64
100m: 1:10.86
(37.22)
14 Jakob Prebil 2005 Plavalni klub Olimpija 506 1:11.36 +6.41 QB
50m: 33.53
100m: 1:11.36
(37.83)
15 Timotej Štern 2003 Plavalni klub Branik Maribor 504 1:11.44 +6.49
50m: 32.30
100m: 1:11.44
(39.14)
16 Tomas Torkar Ražman 2004 Plavalni klub Koper 504 1:11.47 +6.52 QB
50m: 33.13
100m: 1:11.47
(38.34)
17 Gaber Luka Grenc 2006 Športno društvo Riba 501 1:11.59 +6.64 QB
50m: 33.46
100m: 1:11.59
(38.13)
18 Bor Mikuž 2006 Plavalni klub Olimpija 495 1:11.89 +6.94 QC
50m: 34.21
100m: 1:11.89
(37.68)
19 Marcel Metulj 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 482 1:12.51 +7.56 QC
50m: 34.12
100m: 1:12.51
(38.39)
20 Taj Zupančič 2007 Plavalni klub Rudar Trbovlje 474 1:12.95 +8.00 QC
50m: 34.37
100m: 1:12.95
(38.58)
21 Gašper Poljšak 2006 Športno društvo Riba 473 1:13.00 +8.05 QC
50m: 34.43
100m: 1:13.00
(38.57)
22 Nikola Tin Kocić 2007 Športno društvo Delfin 471 1:13.06 +8.11 QC
50m: 33.94
100m: 1:13.06
(39.12)
23 Mitja Turk 2006 Plavalni klub Ribnica 464 1:13.46 +8.51 QC
50m: 34.96
100m: 1:13.46
(38.50)
24 Matija Osetič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško 459 1:13.71 +8.76 QC
50m: 34.19
100m: 1:13.71
(39.52)
25 Nejc Bezjak 2005 Plavalni klub Branik Maribor 459 1:13.72 +8.77
50m: 35.00
100m: 1:13.72
(38.72)
26 Svit Pavešič 2006 Plavalni klub Olimpija 453 1:14.05 +9.10 QC
50m: 35.34
100m: 1:14.05
(38.71)
27 Lenart Zaletel 2005 Plavalni klub Radovljica 440 1:14.75 +9.80
50m: 33.38
100m: 1:14.75
(41.37)
28 Val Goličnik 2006 Plavalni klub Velenje 426 1:15.57 +10.62
50m: 35.49
100m: 1:15.57
(40.08)
29 Martin Mustar 2006 Plavalni klub Olimpija 418 1:16.03 +11.08
50m: 36.55
100m: 1:16.03
(39.48)
30 Uroš Bursać 2007 Plavalni klub Ljubljana 414 1:16.26 +11.31
50m: 36.09
100m: 1:16.26
(40.17)
31 Matic Roter 2004 Plavalni klub Triglav Kranj 413 1:16.36 +11.41
50m: 35.17
100m: 1:16.36
(41.19)
32 Matic Babnik 2007 Plavalni klub Ljubljana 411 1:16.45 +11.50
50m: 35.83
100m: 1:16.45
(40.62)
33 Yisi Liu 2006 Plavalni klub Olimpija 410 1:16.52 +11.57
50m: 36.25
100m: 1:16.52
(40.27)
34 Gal Rogelj 2007 Športno društvo Riba 381 1:18.42 +13.47
50m: 37.13
100m: 1:18.42
(41.29)
35 Anej Krušič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško 355 1:20.28 +15.33
50m: 37.42
100m: 1:20.28
(42.86)
36 Gari Klenovšek 2006 Plavalni klub Branik Maribor 334 1:21.96 +17.01
50m: 38.62
100m: 1:21.96
(43.34)
37 Nej Šumnik 2005 Plavalni klub Velenje 127 2:06.86 +1:01.91 SB14
50m: 53.37
100m: 2:06.86
(1:13.49)
- Val Benčič 2007 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  DSQ
SW 4.4
- Erik Hrovat 2001 Športno društvo Delfin DSQ
SW 4.4
- Leonardo Korent 2006 Plavalni klub Ljubljana DSQ
SW 4.4
- Tilen Maček 2007 Plavalni klub Triglav Kranj DSQ
SW 7.5
- Lan Dovč 2003 Plavalni klub Olimpija DNS
Uradni čas: 8/4/2022 10:23:27 AM
2022-08-04 10:23:32 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner