Tulokset Farum Cup 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Farum Svømmehal |
Arrangør |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. jun 2022 to 5. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 311, 100m Brystsvømning Damer - Gr. 3+4 13-14 år - Indledende |
|
|
FarumCu |
1:13.55 |
|
|
|
Josephine Kruse |
2002 |
Svømmeklubben Triton B |
Farum (DEN) |
05-06-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
537 |
1:18.87 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
497 |
1:20.96 |
+2.09 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Liva Friche Christensen |
2008 |
Glostrup Svømmeklub |
|
454 |
1:23.38 |
+4.51 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Asta Hänel Christensen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
447 |
1:23.87 |
+5.00 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Angela Bang Svendsen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
437 |
1:24.49 |
+5.62 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
436 |
1:24.56 |
+5.69 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Hinchely |
2008 |
Herlev Svømning |
|
427 |
1:25.13 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
|
422 |
1:25.48 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
416 |
1:25.90 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
|
385 |
1:28.11 |
+9.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
385 |
1:28.12 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
384 |
1:28.21 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
379 |
1:28.55 |
+9.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
|
371 |
1:29.24 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
325 |
1:33.21 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
317 |
1:34.02 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Laura Sandgreen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
239 |
1:43.24 |
+24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katrine Hermansen |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
140 |
2:03.43 |
+44.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-06-2022 13:15:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 311, 100m Brystsvømning Damer - Gr. 3+4 12 og yngre - Indledende |
|
|
FarumCu |
1:13.55 |
|
|
|
Josephine Kruse |
2002 |
Svømmeklubben Triton B |
Farum (DEN) |
05-06-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
395 |
1:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
299 |
1:35.83 |
+8.47 |
|
DI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
280 |
1:37.91 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
275 |
1:38.52 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
262 |
1:40.15 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
255 |
1:41.11 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
213 |
1:47.27 |
+19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
178 |
1:53.88 |
+26.52 |
|
DI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
152 |
2:00.09 |
+32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
146 |
2:01.56 |
+34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
107 |
2:14.98 |
+47.62 |
|
DI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Liv Engedal |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
93 |
2:21.30 |
+53.94 |
|
DI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-06-2022 13:15:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-06-2022 13:15.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|