Results for Madwave-uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariinan uimala |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
28 05 2022 - 28 05 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 10 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viola Ukkola |
2012 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.83 |
218 |
42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.10 |
200 |
43.77 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Paju Mäkihannu |
2012 |
TaTu Tampere |
+1.14 |
199 |
43.82 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.87 |
139 |
49.40 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Jormanainen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
+0.78 |
119 |
52.02 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emmi Palmola |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+1.11 |
103 |
54.53 |
+12.03 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Susan Hirtentreu |
2013 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.91 |
86 |
57.92 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mona Zilliacus |
2014 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.78 |
85 |
58.19 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iiris Sorsa |
2013 |
Uimaseura Aquila |
+0.82 |
82 |
58.86 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 28.5.2022 13.54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 11-12 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.75 |
226 |
42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino Bohm |
2011 |
Uinti Imatra |
+1.15 |
122 |
51.49 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kiira Elisa Kautto |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.81 |
119 |
51.95 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Liikkanen |
2011 |
Haminan Uimaseura |
+1.06 |
113 |
52.91 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josefina Mutku |
2010 |
Uimaseura Aquila |
+0.99 |
77 |
59.92 |
+17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 28.5.2022 13.54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset 13 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Kärkkäinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.81 |
421 |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linda Pentikäinen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
+0.71 |
326 |
37.16 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iida Pennanen |
2008 |
TaTu Tampere |
+0.75 |
322 |
37.33 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilma Korkalainen |
2009 |
Voikkaan Viesti |
+0.80 |
289 |
38.69 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+1.06 |
274 |
39.41 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mette Virtanen |
2009 |
Uimaseura Aquila |
+0.77 |
207 |
43.22 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milma Korppas |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.99 |
190 |
44.53 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ida Karjalainen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
+1.10 |
178 |
45.43 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Enni Helminen |
2008 |
Uinti Imatra |
+0.77 |
176 |
45.63 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aada Tahvanainen |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
+1.08 |
157 |
47.42 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elli Luukinen |
2009 |
Uinti Imatra |
+0.78 |
120 |
51.89 |
+17.76 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anna Chukhlebova |
2008 |
Haminan Uimaseura |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 28.5.2022 13.54.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-05-2022 13.54.47 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|