Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Pokal Terme Ptuj 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Terme Ptuj |
Organizator: |
PK Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
maj 14, 2022 to maj 14, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški E – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
240 |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
162 |
47.52 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
153 |
48.43 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
151 |
48.67 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
148 |
48.96 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
148 |
48.97 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
142 |
49.66 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
=8 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
137 |
50.23 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
=8 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
137 |
50.23 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
134 |
50.71 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
131 |
50.99 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
128 |
51.47 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
123 |
52.13 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
113 |
53.58 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jakob Horvat |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
112 |
53.69 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
111 |
53.90 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
110 |
54.15 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
108 |
54.42 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
108 |
54.45 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
106 |
54.73 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tjaš Sel |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
105 |
54.84 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
105 |
55.00 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
94 |
56.88 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
93 |
57.22 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
81 |
59.92 |
+18.20 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Vid Petek |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
77 |
1:00.75 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Deni Premuš |
2013 |
GPK Međimurje |
|
73 |
1:02.03 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mare Kancler |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
71 |
1:02.50 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jaka Krajnc |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
70 |
1:02.83 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vid Jaušovec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
58 |
1:06.87 |
+25.15 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jan Čepe |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
48 |
1:11.40 |
+29.68 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Miha Toplak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
42 |
1:14.57 |
+32.85 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Emeršič |
2013 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Polanec |
2014 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Staš Satler |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Urban Vrabl |
2014 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški D – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
435 |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
413 |
34.82 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
388 |
35.55 |
+1.31 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
298 |
38.83 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
281 |
39.61 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
265 |
40.39 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
218 |
43.06 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
210 |
43.60 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
179 |
45.96 |
+11.72 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
146 |
49.26 |
+15.02 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elias Bender |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
102 |
55.36 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vito Ferčak |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški C – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Val Benčič |
2007 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
538 |
31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
461 |
33.58 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Bračko |
2007 |
GPK Međimurje |
|
448 |
33.90 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Niko Glavina |
2006 |
GPK Međimurje |
|
446 |
33.94 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
422 |
34.57 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gari Klenovšek |
2006 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
327 |
37.66 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Val Perko |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
312 |
38.23 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Dementii Savchik |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
249 |
41.20 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maj Golec |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
181 |
45.81 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vito Zajko Ljubec |
2007 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški B – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
464 |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
440 |
34.10 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Globovnik |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Teo Reberšek |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 50m Prsno Moški A – Final |
|
|
Abs mošk |
26.70 |
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Kazan (RUS) |
8/4/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anže Koroš |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
544 |
31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Timotej Štern |
2003 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
535 |
31.95 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-14 10:03:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|