Results for Gentofte Sommerstævne 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Sommerstævne 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 4x50m Medley Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Farum girls 1 |
14 |
Farum Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
0858AG |
|
37.62 |
|
|
|
|
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
0822AP |
|
36.36 |
|
|
|
|
1:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Fillippa Hvelplund |
2008 |
0876AX |
|
34.14 |
|
|
|
|
1:48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
0902BA |
|
31.00 |
|
|
|
|
2:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Roskilde Pige 1 |
15 |
Roskilde Svømning |
|
|
|
|
|
2:26.39 |
+7.27 |
|
|
|
|
Marie Meier Vestermann |
2008 |
0878AL |
|
37.42 |
|
|
|
|
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Vincentz |
2007 |
0778AU |
|
40.95 |
|
|
|
|
1:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iben Chor Bjørn |
2008 |
0850AX |
|
36.80 |
|
|
|
|
1:55.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
|
31.22 |
|
|
|
|
2:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nuuk Piger |
22 |
Nuummi Naluttartut Klubbiat / |
|
|
|
|
|
2:28.78 |
+9.66 |
|
|
|
|
Mathilda Markussen |
2009 |
|
|
39.97 |
|
|
|
|
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
Aila Sørensen |
2009 |
|
|
38.69 |
|
|
|
|
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victoria Tetzschner |
2009 |
|
|
39.12 |
|
|
|
|
1:57.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
|
31.00 |
|
|
|
|
2:28.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
GSC piger 1 |
12 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:29.65 |
+10.53 |
|
|
|
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
1132AC |
|
39.68 |
|
|
|
|
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
1098AA |
|
39.73 |
|
|
|
|
1:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
|
36.69 |
|
|
|
|
1:56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
1032AD |
|
33.55 |
|
|
|
|
2:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gentofte Piger 1 |
12 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:31.10 |
+11.98 |
|
|
|
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
1098AD |
|
39.10 |
|
|
|
|
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
1050AH |
|
39.30 |
|
|
|
|
1:18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
1038AH |
|
36.90 |
|
|
|
|
1:55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
1072AE |
|
35.80 |
|
|
|
|
2:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gentofte Piger 2 |
12 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:48.33 |
+29.21 |
|
|
|
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
1002AE |
+0.65 |
40.14 |
|
|
|
|
40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
1022AE |
|
48.13 |
|
|
|
|
1:28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
1186AI |
|
43.03 |
|
|
|
|
2:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holly W. Takla |
2010 |
1026AK |
|
37.03 |
|
|
|
|
2:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
GSC piger 2 |
12 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:51.16 |
+32.04 |
|
|
|
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
1106AD |
|
42.70 |
|
|
|
|
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
1184AC |
|
43.60 |
|
|
|
|
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
1088AI |
|
44.74 |
|
|
|
|
2:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophie Spliid |
2010 |
1008AQ |
|
40.12 |
|
|
|
|
2:51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gentofte Piger 3 |
11 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
3:01.13 |
+42.01 |
|
|
|
|
Lilia Castelli |
2012 |
1248AF |
+0.73 |
43.68 |
|
|
|
|
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Ingemann Andersen |
2012 |
1272AA |
|
51.16 |
|
|
|
|
1:34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
1216AA |
|
47.75 |
|
|
|
|
2:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
1114AG |
|
38.54 |
|
|
|
|
3:01.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
MS2 - 1 |
10 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
3:22.81 |
+1:03.6 |
|
|
|
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
1238AM |
+0.74 |
58.37 |
|
|
|
|
58.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emily Mouritzen |
2012 |
1248AJ |
|
54.86 |
|
|
|
|
1:53.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elinor Znaider |
2012 |
1246AJ |
|
49.04 |
|
|
|
|
2:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
1232AD |
|
40.54 |
|
|
|
|
3:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
MS2 - 2 |
10 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
3:43.13 |
+1:24.0 |
|
|
|
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
1256AJ |
+0.80 |
54.82 |
|
|
|
|
54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
1380AD |
|
53.72 |
|
|
|
|
1:48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
1254AJ |
|
1:00.77 |
|
|
|
|
2:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
1234AM |
|
53.82 |
|
|
|
|
3:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-06-2022 17:33:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-06-2022 18:00.38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|