2024-02-25   16:08:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset JS-cup III 2022

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

JS-cup III

Document
Tulokset
JS-cup III
Paikka: Aalto Alvari Järjestäjä: Jyväskylän Aalto
Allas: 50m Päivämäärä: 14 05 2022 - 14 05 2022
Laji 12, 200m Vapaauinti Miehet - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Vilho Tikkanen 2005 Jyväskylän Aalto 0.60 470 2:11.14
Entry time: 2:07.87 (+3.27)
50m: 29.36
100m: 1:01.84
(32.48)
150m: 1:36.22
(34.38)
200m: 2:11.14
(34.92)
2 Aaro Viitanen 2007 Jyväskylän Aalto 0.69 350 2:24.66 +13.52
Entry time: 2:24.93 (-0.27)
50m: 33.08
100m: 1:09.91
(36.83)
150m: 1:47.25
(37.34)
200m: 2:24.66
(37.41)
3 Olli Ruuskanen 2008 Jyväskylän Aalto 347 2:25.10 +13.96
Entry time: 2:25.77 (-0.67)
50m: 32.94
100m: 1:09.60
(36.66)
150m: 1:48.08
(38.48)
200m: 2:25.10
(37.02)
4 Aleksi Metsäpelto 2006 Jyväskylän Aalto 0.71 345 2:25.36 +14.22
Entry time: 2:14.80 (+10.56)
50m: 32.52
100m: 1:08.68
(36.16)
150m: 1:47.22
(38.54)
200m: 2:25.36
(38.14)
5 Johannes Jukola 2007 Jyväskylän Aalto 216 2:49.88 +38.74
Entry time: 2:55.60 (-5.72)
50m: 37.41
100m: 1:20.69
(43.28)
150m: 2:05.18
(44.49)
200m: 2:49.88
(44.70)
6 Otto Saukkonen 1997 Jyväskylän Aalto 161 3:07.17 +56.03
Entry time: 3:04.00 (+3.17)
50m: 41.13
100m: 1:27.35
(46.22)
150m: 2:16.97
(49.62)
200m: 3:07.17
(50.20)
7 Leevi Pirttimäki 2011 Jyväskylän Aalto 150 3:11.83 +1:00.69
Entry time: 3:11.73 (+0.10)
50m: 43.64
100m: 1:33.58
(49.94)
150m: 2:26.00
(52.42)
200m: 3:11.83
(45.83)
8 Ahti López-Lehto 2011 Jyväskylän Aalto 149 3:12.26 +1:01.12
Entry time: 3:18.95 (-6.69)
50m: 41.00
100m: 1:32.84
(51.84)
150m: 2:23.31
(50.47)
200m: 3:12.26
(48.95)
9 Lauri Vainio 2013 Jyväskylän Aalto 122 3:25.55 +1:14.41
Entry time: 3:33.91 (-8.36)
50m: 47.59
100m: 1:40.91
(53.32)
150m: 2:34.49
(53.58)
200m: 3:25.55
(51.06)
10 Uuno Jouha 2009 Jyväskylän Aalto 103 3:36.92 +1:25.78
50m: 45.10
100m: 1:41.09
(55.99)
150m: 2:42.54
(1:01.45)
200m: 3:36.92
(54.38)
11 Julius Keralampi 2011 Jyväskylän Aalto 99 3:40.06 +1:28.92
Entry time: 3:22.78 (+17.28)
50m: 48.95
100m: 1:45.57
(56.62)
150m: 2:43.96
(58.39)
200m: 3:40.06
(56.10)
12 Danel Pönkkä 2011 Jyväskylän Aalto 96 3:42.74 +1:31.60
50m: 45.67
100m: 1:43.83
(58.16)
150m: 2:44.55
(1:00.72)
200m: 3:42.74
(58.19)
13 Pyry Varvikko 2012 Jyväskylän Aalto 87 3:49.67 +1:38.53
50m: 50.07
100m: 1:51.55
(1:01.48)
150m: 2:52.37
(1:00.82)
200m: 3:49.67
(57.30)
14 Otto Terho 2012 Jyväskylän Aalto 78 3:57.95 +1:46.81
50m: 57.45
100m: 1:59.82
(1:02.37)
150m: 3:00.33
(1:00.51)
200m: 3:57.95
(57.62)
15 Kosti Majava 2011 Jyväskylän Aalto 0.76 73 4:03.37 +1:52.23
Entry time: 3:56.44 (+6.93)
50m: 54.32
100m: 1:58.59
(1:04.27)
150m: 3:01.72
(1:03.13)
200m: 4:03.37
(1:01.65)
16 Vili Mäkinen 2012 Jyväskylän Aalto 61 4:18.25 +2:07.11
50m: 1:01.96
100m: 2:11.86
(1:09.90)
150m: 3:15.50
(1:03.64)
200m: 4:18.25
(1:02.75)
Laji virallinen: 5/14/2022 9:28:41 AM
14-05-2022 09:28:44 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Swimming Jyväskylä

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner