2024-07-25   13:03:27
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for LHP-CUP 3

Below are all results from the competition shown by session.

Session 1

Document
Tulokset
LHP-CUP 3
Paikka: Järjestäjä: Lohet,kempy,Hahe
Allas: 50m Päivämäärä: 24 04 2022 - 24 04 2022
Laji 10, 100m Rintauinti Naiset  - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Iinu Tiainen 2007 Oulun Lohet 550 1:18.25
Entry time: 1:15.67 (+2.58)
50m: 36.39
100m: 1:18.25
(41.86)
2 Maija Leinonen 2007 Oulun Lohet 437 1:24.48 +6.23
Entry time: 1:20.77 (+3.71)
50m: 39.60
100m: 1:24.48
(44.88)
3 Milla Marttila 2005 Kempeleen Pyrintö 432 1:24.81 +6.56
Entry time: 1:21.61 (+3.20)
50m: 39.59
100m: 1:24.81
(45.22)
4 Iina Pasuri 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto 411 1:26.24 +7.99
Entry time: 1:24.24 (+2.00)
50m: 40.54
100m: 1:26.24
(45.70)
5 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 382 1:28.37 +10.12
Entry time: 1:28.50 (-0.13)
50m: 41.01
100m: 1:28.37
(47.36)
6 Laura Haikola 2009 Kempeleen Pyrintö 382 1:28.38 +10.13
Entry time: 1:27.99 (+0.39)
50m: 41.89
100m: 1:28.38
(46.49)
7 Aava Näykki 2007 Oulun Lohet 371 1:29.18 +10.93
Entry time: 1:27.71 (+1.47)
50m: 41.96
100m: 1:29.18
(47.22)
8 Tuuli Leinonen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 287 1:37.21 +18.96
Entry time: 1:37.73 (-0.52)
50m: 46.47
100m: 1:37.21
(50.74)
9 Elviira Sanaksenaho 2009 Kempeleen Pyrintö 284 1:37.48 +19.23
Entry time: 1:30.25 (+7.23)
50m: 45.46
100m: 1:37.48
(52.02)
10 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 261 1:40.31 +22.06
Entry time: 1:40.84 (-0.53)
50m: 48.08
100m: 1:40.31
(52.23)
11 Silja Saario 2010 Oulun Lohet 257 1:40.83 +22.58
Entry time: 1:43.41 (-2.58)
50m: 48.92
100m: 1:40.83
(51.91)
12 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet 240 1:43.17 +24.92
Entry time: 1:35.18 (+7.99)
50m: 48.96
100m: 1:43.17
(54.21)
13 Emma Hakkarainen 2008 Kempeleen Pyrintö 239 1:43.21 +24.96
Entry time: 1:40.48 (+2.73)
50m: 49.59
100m: 1:43.21
(53.62)
14 Veera Antinmaa 2011 Oulun Lohet 219 1:46.25 +28.00
Entry time: 1:41.31 (+4.94)
50m: 51.26
100m: 1:46.25
(54.99)
15 Nelli Sulonen 2011 Oulun Lohet 208 1:48.20 +29.95
Entry time: 1:52.12 (-3.92)
50m: 51.81
100m: 1:48.20
(56.39)
16 Malla Määttä 2010 Kempeleen Pyrintö 207 1:48.39 +30.14
Entry time: 1:45.00 (+3.39)
50m: 51.56
100m: 1:48.39
(56.83)
17 Isla Kettula 2010 Oulun Lohet 206 1:48.42 +30.17
Entry time: 1:47.44 (+0.98)
50m: 52.57
100m: 1:48.42
(55.85)
18 Peppiina Myllykangas 2009 Oulun Lohet 206 1:48.57 +30.32
Entry time: 1:50.79 (-2.22)
50m: 50.75
100m: 1:48.57
(57.82)
19 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet 190 1:51.38 +33.13
Entry time: 1:51.37 (+0.01)
50m: 53.77
100m: 1:51.38
(57.61)
20 Sanni Törmänen 2009 Kempeleen Pyrintö 167 1:56.32 +38.07
Entry time: 1:53.36 (+2.96)
50m: 54.61
100m: 1:56.32
(1:01.71)
21 Iida Saukko 2009 Oulun Lohet 165 1:56.78 +38.53
Entry time: 1:56.45 (+0.33)
50m: 56.18
100m: 1:56.78
(1:00.60)
22 Milea Poropudas 2012 Kempeleen Pyrintö 163 1:57.38 +39.13
Entry time: 1:56.94 (+0.44)
50m: 54.61
100m: 1:57.38
(1:02.77)
23 sanni Paulomäki 2011 Oulun Lohet 143 2:02.46 +44.21
Entry time: 2:04.60 (-2.14)
50m: 58.98
100m: 2:02.46
(1:03.48)
24 Aino Kubin 2011 Oulun Lohet 141 2:03.18 +44.93
Entry time: 2:03.00 (+0.18)
50m: 58.04
100m: 2:03.18
(1:05.14)
25 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 133 2:05.50 +47.25
Entry time: 2:04.32 (+1.18)
50m: 1:01.04
100m: 2:05.50
(1:04.46)
26 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö 127 2:07.48 +49.23
Entry time: 2:08.57 (-1.09)
50m: 1:01.09
100m: 2:07.48
(1:06.39)
27 Oona Rautio 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 127 2:07.52 +49.27
50m: 1:00.08
100m: 2:07.52
(1:07.44)
28 Nathalia Alapirtti 2013 Kempeleen Pyrintö 98 2:19.04 +1:00.79
Entry time: 2:16.24 (+2.80)
50m: 1:05.59
100m: 2:19.04
(1:13.45)
- Maya Niskala 2010 Oulun Lohet DNS
Laji virallinen: 24.4.2022 17.28.19
24-04-2022 17.28.21 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner