2022-11-30   01:36:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP 5 Pu

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 5
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Apr 10, 2022 to Apr 10, 2022
Event 8, 50m perhosuinti miehet 9 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Leo Kajamaa 2013 Cetus Espoo DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kirill Kauppinen 2012 Cetus Espoo +0.89 57 56.35
- Emil Liikkanen 2012 Cetus Espoo +0.73 DSQ SW8.2
- Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.75 DSQ SW8.2
- Mark Rubanov 2012 Cetus Espoo +0.90 DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Anton Raunio 2011 Cetus Espoo +0.78 89 48.60
2 Theodor Karulin 2011 Cetus Espoo +0.51 65 54.07 +5.47
3 Mark Borisov 2011 Cetus Espoo +0.97 61 55.24 +6.64
4 Anton Lillandt 2011 Cetus Espoo +0.73 49 59.23 +10.63
- Niko Koskela 2011 Cetus Espoo +0.80 DSQ SW8.2
- Matias Silfver 2011 Cetus Espoo +0.80 DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.75 205 36.84
Entry time: 36.56 (+0.28)
2 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.64 185 38.15 +1.31
Entry time: 37.92 (+0.23)
3 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.85 158 40.18 +3.34
Entry time: 40.60 (-0.42)
4 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.73 151 40.78 +3.94
Entry time: 41.96 (-1.18)
5 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.78 145 41.38 +4.54
Entry time: 1:02.65 (-21.27)
6 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.71 137 42.11 +5.27
Entry time: 43.72 (-1.61)
7 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo +0.95 80 50.46 +13.62
8 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.72 75 51.56 +14.72
Entry time: 59.37 (-7.81)
9 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo +0.70 41 1:02.96 +26.12
- Iaroslav Druzhinin 2010 Cetus Espoo +0.89 DSQ SW8.2
- Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo +0.76 125 43.46
2 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo +0.85 125 43.48 +0.02
Entry time: 55.52 (-12.04)
3 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo +0.82 90 48.37 +4.91
Entry time: 47.99 (+0.38)
4 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.83 89 48.61 +5.15
Entry time: 47.64 (+0.97)
5 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.79 79 50.59 +7.13
6 Rasmus Karm 2009 Cetus Espoo +0.99 67 53.36 +9.90
7 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo +0.88 56 56.68 +13.22
Entry time: 56.45 (+0.23)
- Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo +0.68 DSQ SW8.3
- Rasmus Pernaa 2009 Cetus Espoo DNS
- Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo DNS
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo +0.91 169 39.30
Entry time: 41.11 (-1.81)
2 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.87 158 40.17 +0.87
Entry time: 43.20 (-3.03)
3 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo +0.73 142 41.61 +2.31
4 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo +0.67 134 42.45 +3.15
Entry time: 51.70 (-9.25)
5 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.75 86 49.12 +9.82
Entry time: 48.85 (+0.27)
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo +0.84 286 32.99
Entry time: 39.62 (-6.63)
2 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.84 250 34.50 +1.51
Entry time: 35.93 (-1.43)
3 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo +0.71 219 36.03 +3.04
Entry time: 37.14 (-1.11)
- Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo +0.85 DSQ SW8.5
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo +0.64 350 30.85
Entry time: 31.38 (-0.53)
2 Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo +0.78 156 40.39 +9.54
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 18 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo +0.78 496 27.47
Entry time: 27.77 (-0.30)
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
Event 8, 50m perhosuinti miehet 19-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leo Mikkonen 2002 Cetus Espoo +0.62 621 25.49
Entry time: 25.78 (-0.29)
2 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo +0.65 598 25.81 +0.32
Entry time: 25.30 (+0.51)
3 Otto Sormunen 2002 Cetus Espoo +0.75 564 26.31 +0.82
Entry time: 26.07 (+0.24)
4 Joona Ruuskanen 2000 Cetus Espoo +0.67 529 26.88 +1.39
5 Matias Rasinmäki 2003 Cetus Espoo +0.71 502 27.36 +1.87
Entry time: 27.50 (-0.14)
- Markku Rubanov 2000 Cetus Espoo DNS
Event official at: 4/10/2022 7:40:10 PM
2022-04-10 19:40:12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner