2022-12-07   15:31:23
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
Kraj: Bazen Pristan Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
5. Disciplina, 200m Breaststroke Women – Final
Rek. dekli 2:30.10 Anja Klinar 1988  (SLO) Ljubljana (SLO) 2/8/2001
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Mia Abutović 2009 Plavalni klub Ljubljana 462 2:54.02
50m: 38.53
100m: 1:23.04
(44.51)
150m: 2:08.83
(45.79)
200m: 2:54.02
(45.19)
2 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica 453 2:55.10 +1.08
50m: 40.02
100m: 1:25.15
(45.13)
150m: 2:10.96
(45.81)
200m: 2:55.10
(44.14)
3 Ema Menoni 2009 Plavalni klub Celulozar Krško 453 2:55.12 +1.10
50m: 39.19
100m: 1:24.40
(45.21)
150m: 2:10.22
(45.82)
200m: 2:55.12
(44.90)
4 Taya Čanžek 2009 Plavalni klub Neptun Celje 447 2:55.91 +1.89
50m: 40.54
100m: 1:25.23
(44.69)
150m: 2:10.82
(45.59)
200m: 2:55.91
(45.09)
5 Minea Ðešević 2010 Plavalni klub Ilirija 415 3:00.33 +6.31
50m: 39.21
100m: 1:26.62
(47.41)
150m: 2:14.53
(47.91)
200m: 3:00.33
(45.80)
6 Ana Margeta 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 393 3:03.71 +9.69
50m: 40.97
100m: 1:27.61
(46.64)
150m: 2:16.17
(48.56)
200m: 3:03.71
(47.54)
7 Špela Liponik 2009 Plavalni klub Branik Maribor 382 3:05.43 +11.41
50m: 41.30
100m: 1:27.79
(46.49)
150m: 2:17.54
(49.75)
200m: 3:05.43
(47.89)
8 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik 379 3:05.87 +11.85
50m: 41.64
100m: 1:28.59
(46.95)
150m: 2:17.24
(48.65)
200m: 3:05.87
(48.63)
9 Ajda Peceli Janežič 2009 Plavalni klub Ljubljana 376 3:06.33 +12.31
50m: 42.02
100m: 1:29.42
(47.40)
150m: 2:17.78
(48.36)
200m: 3:06.33
(48.55)
10 Zara Knez 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 359 3:09.29 +15.27
50m: 41.80
100m: 1:29.98
(48.18)
150m: 2:19.36
(49.38)
200m: 3:09.29
(49.93)
11 Manca Dolenc 2009 Plavalni klub Ilirija 353 3:10.30 +16.28
50m: 42.47
100m: 1:31.70
(49.23)
150m: 2:21.38
(49.68)
200m: 3:10.30
(48.92)
12 Lara Pavlič 2009 Plavalni klub Olimpija 346 3:11.51 +17.49
50m: 43.80
100m: 1:32.70
(48.90)
150m: 2:22.67
(49.97)
200m: 3:11.51
(48.84)
13 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 341 3:12.46 +18.44
50m: 43.87
100m: 1:32.69
(48.82)
150m: 2:22.92
(50.23)
200m: 3:12.46
(49.54)
14 Tijana Šutić 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 331 3:14.36 +20.34
50m: 42.24
100m: 1:32.04
(49.80)
150m: 2:23.62
(51.58)
200m: 3:14.36
(50.74)
15 Meta Komelj 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 330 3:14.57 +20.55
50m: 43.34
100m: 1:33.61
(50.27)
150m: 2:24.11
(50.50)
200m: 3:14.57
(50.46)
16 Tjaša Horvat 2010 Plavalni klub Branik Maribor 321 3:16.52 +22.50
50m: 44.99
100m: 1:34.18
(49.19)
150m: 2:25.12
(50.94)
200m: 3:16.52
(51.40)
17 Julija Puškarič 2009 Plavalni klub Ljubljana 304 3:20.06 +26.04
50m: 44.42
100m: 1:34.95
(50.53)
150m: 2:28.33
(53.38)
200m: 3:20.06
(51.73)
18 Lina Vidovič 2010 Plavalni klub Branik Maribor 301 3:20.63 +26.61
50m: 45.24
100m: 1:36.65
(51.41)
150m: 2:28.53
(51.88)
200m: 3:20.63
(52.10)
19 Taja Pecelj 2009 Plavalni klub Neptun Celje 297 3:21.67 +27.65
50m: 44.77
100m: 1:36.25
(51.48)
150m: 2:29.29
(53.04)
200m: 3:21.67
(52.38)
20 Tajda Spruk 2009 Plavalni klub Kamnik 296 3:21.72 +27.70
50m: 46.13
100m: 1:36.00
(49.87)
150m: 2:28.82
(52.82)
200m: 3:21.72
(52.90)
21 Alisa Potemina 2010 Plavalni klub Ilirija 296 3:21.76 +27.74
50m: 45.63
100m: 1:37.58
(51.95)
150m: 2:30.86
(53.28)
200m: 3:21.76
(50.90)
22 Neža Gabor 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 293 3:22.44 +28.42
50m: 47.81
100m: 1:38.94
(51.13)
150m: 2:31.15
(52.21)
200m: 3:22.44
(51.29)
23 Ana Berčan 2010 Plavalni klub Ljubljana 293 3:22.48 +28.46
50m: 45.53
100m: 1:37.51
(51.98)
150m: 2:30.97
(53.46)
200m: 3:22.48
(51.51)
24 Taja Starc 2009 Plavalni klub Ribnica 285 3:24.42 +30.40
50m: 46.04
100m: 1:38.55
(52.51)
150m: 2:31.80
(53.25)
200m: 3:24.42
(52.62)
25 Luna Bobič 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 273 3:27.30 +33.28
50m: 46.84
100m: 1:38.21
(51.37)
150m: 2:32.34
(54.13)
200m: 3:27.30
(54.96)
26 Ella Gajić 2010 Športno društvo Aqua 272 3:27.60 +33.58
50m: 47.24
100m: 1:38.59
(51.35)
150m: 2:32.61
(54.02)
200m: 3:27.60
(54.99)
27 Anika Setnikar 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 269 3:28.41 +34.39
50m: 46.70
100m: 1:40.40
(53.70)
150m: 2:34.50
(54.10)
200m: 3:28.41
(53.91)
28 Lea Pljava 2009 Plavalni klub Velenje 268 3:28.48 +34.46
50m: 47.18
100m: 1:39.65
(52.47)
150m: 2:35.06
(55.41)
200m: 3:28.48
(53.42)
29 Lara Kos 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 263 3:29.92 +35.90
50m: 46.79
100m: 1:40.46
(53.67)
150m: 2:35.74
(55.28)
200m: 3:29.92
(54.18)
30 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica 260 3:30.61 +36.59
50m: 48.13
100m: 1:41.75
(53.62)
150m: 2:36.67
(54.92)
200m: 3:30.61
(53.94)
31 Iva Antolović 2009 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  260 3:30.76 +36.74
50m: 46.67
100m: 1:40.46
(53.79)
150m: 2:36.09
(55.63)
200m: 3:30.76
(54.67)
32 Zala Črepinko 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 254 3:32.34 +38.32
50m: 48.21
100m: 1:42.58
(54.37)
150m: 2:37.59
(55.01)
200m: 3:32.34
(54.75)
33 Špela Juvančič 2010 Plavalni klub Ilirija 245 3:35.03 +41.01
50m: 50.44
100m: 1:45.51
(55.07)
150m: 2:40.54
(55.03)
200m: 3:35.03
(54.49)
34 Merala Hadžiahmetović 2010 Plavalni klub Ljubljana 240 3:36.42 +42.40
50m: 49.61
100m: 1:44.86
(55.25)
150m: 2:40.96
(56.10)
200m: 3:36.42
(55.46)
35 Nikolina Milijaš 2010 Plavalni klub Velenje 223 3:41.62 +47.60
50m: 49.26
100m: 1:46.71
(57.45)
150m: 2:44.42
(57.71)
200m: 3:41.62
(57.20)
36 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna akade 219 3:43.01 +48.99
50m: 49.73
100m: 1:47.01
(57.28)
150m: 2:44.96
(57.95)
200m: 3:43.01
(58.05)
37 Tjaša Pogačnik 2010 Plavalni klub Radovljica 203 3:48.67 +54.65
50m: 53.00
100m: 1:51.85
(58.85)
150m: 2:52.22
(1:00.37)
200m: 3:48.67
(56.45)
38 Kaja Hočevar 2010 Plavalni klub Kamnik 197 3:51.27 +57.25
50m: 52.41
100m: 1:50.79
(58.38)
150m: 2:52.28
(1:01.49)
200m: 3:51.27
(58.99)
39 Kaja Mužar 2010 Plavalni klub Neptun Celje 195 3:51.72 +57.70
50m: 55.13
100m: 1:54.39
(59.26)
150m: 2:52.91
(58.52)
200m: 3:51.72
(58.81)
40 Tara Sabljaković 2010 Plavalni klub Olimpija 169 4:03.21 +1:09.19
50m: 53.41
100m: 1:56.14
(1:02.73)
150m: 3:00.09
(1:03.95)
200m: 4:03.21
(1:03.12)
41 Ula Tinka Podlesnik 2010 Športno društvo Plavalna akade 161 4:07.23 +1:13.21
50m: 56.16
100m: 2:00.26
(1:04.10)
150m: 3:05.39
(1:05.13)
200m: 4:07.23
(1:01.84)
42 Špela Novak 2010 Plavalni klub Ljubljana 122 4:31.23 +1:37.21
50m: 1:01.61
100m: 2:13.38
(1:11.77)
150m: 3:23.21
(1:09.83)
200m: 4:31.23
(1:08.02)
- Sara Dobnik 2009 Plavalni klub Celulozar Krško DSQ
SW 7.6
- Lira Jančič 2010 Plavalni klub Ljubljana DSQ
SW 7.2
- Aleksandra Šlebnik Gnamuš 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K DSQ
SW 7.1
- Tijana Janković 2009 Plavalni klub Ljubljana DNS
- Pija Pisar 2010 Športno društvo Plavalna akade DNS
- Katarina Strelec 2010 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
Uradni čas: 4/1/2022 6:12:25 PM
2022-04-01 18:12:27 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner