Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 400m Freestyle Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
410 |
4:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
343 |
5:03.01 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
340 |
5:03.94 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
340 |
5:04.03 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
315 |
5:11.73 |
+26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
310 |
5:13.43 |
+27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
290 |
5:20.48 |
+34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
289 |
5:21.03 |
+35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
286 |
5:21.78 |
+36.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
269 |
5:28.60 |
+42.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
264 |
5:30.50 |
+44.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
262 |
5:31.41 |
+45.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
261 |
5:31.97 |
+46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
255 |
5:34.70 |
+49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
245 |
5:39.20 |
+53.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
236 |
5:43.32 |
+57.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
233 |
5:44.72 |
+59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
232 |
5:45.16 |
+59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
224 |
5:49.12 |
+1:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
224 |
5:49.47 |
+1:03.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
5:53.78 |
+1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
196 |
6:04.86 |
+1:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
191 |
6:08.18 |
+1:22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
188 |
6:10.26 |
+1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
181 |
6:14.95 |
+1:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
172 |
6:21.22 |
+1:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
172 |
6:21.32 |
+1:35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
164 |
6:27.01 |
+1:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
162 |
6:28.70 |
+1:43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
161 |
6:30.03 |
+1:44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
156 |
6:34.00 |
+1:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
154 |
6:35.77 |
+1:50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
151 |
6:38.21 |
+1:52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
151 |
6:38.52 |
+1:52.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
150 |
6:39.04 |
+1:53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
138 |
6:49.99 |
+2:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
136 |
6:51.82 |
+2:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
133 |
6:55.21 |
+2:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
128 |
7:00.18 |
+2:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
120 |
7:09.67 |
+2:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
117 |
7:13.17 |
+2:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
- |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 9:45:23 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 10:15:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 400m Freestyle Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
4:39.56 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
374 |
5:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
367 |
5:26.69 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
335 |
5:36.67 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
334 |
5:36.86 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
316 |
5:43.10 |
+18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
313 |
5:44.27 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
305 |
5:47.48 |
+23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
274 |
5:59.90 |
+35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
239 |
6:16.79 |
+52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
220 |
6:26.93 |
+1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
218 |
6:28.23 |
+1:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
205 |
6:36.30 |
+1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
199 |
6:40.23 |
+1:15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
192 |
6:44.79 |
+1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
- |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 10:07:31 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 10:15:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 200m Breaststroke Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
2:33.44 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
321 |
2:55.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
312 |
2:57.00 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
277 |
3:04.13 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
255 |
3:09.36 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
241 |
3:13.05 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
229 |
3:16.16 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
219 |
3:19.17 |
+23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
218 |
3:19.59 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
217 |
3:19.87 |
+24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
216 |
3:20.21 |
+24.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
209 |
3:22.18 |
+26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
209 |
3:22.34 |
+26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
207 |
3:23.01 |
+27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
204 |
3:23.93 |
+28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
196 |
3:26.83 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
195 |
3:27.08 |
+31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
190 |
3:28.81 |
+33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
189 |
3:29.06 |
+33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
189 |
3:29.26 |
+33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
184 |
3:31.10 |
+35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
181 |
3:32.26 |
+36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
174 |
3:35.03 |
+39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
170 |
3:36.68 |
+41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
168 |
3:37.66 |
+42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
165 |
3:38.89 |
+43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
159 |
3:41.35 |
+46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
159 |
3:41.48 |
+46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
155 |
3:43.35 |
+48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
154 |
3:44.04 |
+48.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
3:46.58 |
+51.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
146 |
3:47.98 |
+52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
145 |
3:48.39 |
+53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
138 |
3:52.09 |
+56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
127 |
3:58.53 |
+1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
125 |
4:00.19 |
+1:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
124 |
4:00.51 |
+1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
118 |
4:04.52 |
+1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
118 |
4:04.94 |
+1:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
118 |
4:04.96 |
+1:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
117 |
4:04.99 |
+1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
117 |
4:05.02 |
+1:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
116 |
4:05.80 |
+1:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
113 |
4:08.48 |
+1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
111 |
4:09.32 |
+1:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
110 |
4:10.12 |
+1:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
110 |
4:10.56 |
+1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
106 |
4:13.30 |
+1:17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
104 |
4:15.07 |
+1:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
102 |
4:16.48 |
+1:21.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
96 |
4:22.29 |
+1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
95 |
4:22.49 |
+1:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
88 |
4:29.99 |
+1:34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
80 |
4:37.77 |
+1:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 10:49:45 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 10:50:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 200m Breaststroke Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
2:45.93 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/1999 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
406 |
3:01.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
375 |
3:06.51 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
298 |
3:21.44 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
291 |
3:23.00 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
276 |
3:26.63 |
+25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
260 |
3:30.71 |
+29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
258 |
3:31.22 |
+29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
254 |
3:32.24 |
+30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
250 |
3:33.39 |
+31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
249 |
3:33.70 |
+32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
246 |
3:34.54 |
+32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
243 |
3:35.55 |
+33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
230 |
3:39.50 |
+37.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
215 |
3:44.52 |
+42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
211 |
3:45.84 |
+44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
211 |
3:45.90 |
+44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
210 |
3:46.35 |
+44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
3:46.83 |
+45.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
207 |
3:47.38 |
+45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
206 |
3:47.73 |
+46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
205 |
3:47.87 |
+46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
197 |
3:51.12 |
+49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
196 |
3:51.59 |
+49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
194 |
3:52.34 |
+50.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
191 |
3:53.56 |
+51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
191 |
3:53.60 |
+51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
190 |
3:54.00 |
+52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
186 |
3:55.33 |
+53.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
182 |
3:57.07 |
+55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
178 |
3:58.93 |
+57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
166 |
4:04.46 |
+1:02.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
163 |
4:05.92 |
+1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
157 |
4:09.13 |
+1:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
4:10.44 |
+1:08.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
144 |
4:16.31 |
+1:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
143 |
4:17.15 |
+1:15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
139 |
4:19.36 |
+1:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
136 |
4:21.44 |
+1:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
132 |
4:23.76 |
+1:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
131 |
4:24.50 |
+1:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
127 |
4:27.68 |
+1:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
116 |
4:35.49 |
+1:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nia Longhino |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
95 |
4:54.11 |
+1:52.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 11:23:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 11:26:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Backstroke Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:03.94 |
|
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/22/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
294 |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
281 |
1:13.77 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
257 |
1:16.01 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
246 |
1:17.08 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
241 |
1:17.58 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
210 |
1:21.22 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
208 |
1:21.47 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
196 |
1:23.08 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
196 |
1:23.14 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
196 |
1:23.19 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
193 |
1:23.55 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
193 |
1:23.63 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
191 |
1:23.89 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
189 |
1:24.13 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
189 |
1:24.15 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
184 |
1:24.83 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
182 |
1:25.22 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
179 |
1:25.67 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
178 |
1:25.81 |
+13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
176 |
1:26.21 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
175 |
1:26.33 |
+13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
174 |
1:26.52 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
172 |
1:26.85 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
170 |
1:27.19 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
164 |
1:28.27 |
+15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
161 |
1:28.81 |
+16.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
158 |
1:29.24 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
157 |
1:29.40 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
1:29.50 |
+16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
152 |
1:30.45 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
151 |
1:30.57 |
+17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
148 |
1:31.34 |
+18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
145 |
1:31.85 |
+19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
145 |
1:31.93 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
144 |
1:32.12 |
+19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
144 |
1:32.17 |
+19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
140 |
1:32.90 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
137 |
1:33.68 |
+21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
132 |
1:34.74 |
+22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
130 |
1:35.32 |
+22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
129 |
1:35.61 |
+22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
128 |
1:35.85 |
+23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
126 |
1:36.28 |
+23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
122 |
1:37.28 |
+24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
119 |
1:38.23 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
117 |
1:38.74 |
+26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
116 |
1:38.99 |
+26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=48 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
116 |
1:39.04 |
+26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=48 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
116 |
1:39.04 |
+26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
114 |
1:39.55 |
+26.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
113 |
1:39.82 |
+27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
110 |
1:40.58 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
108 |
1:41.24 |
+28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
106 |
1:41.84 |
+29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
106 |
1:42.12 |
+29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
105 |
1:42.32 |
+29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
102 |
1:43.26 |
+30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
102 |
1:43.39 |
+30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
100 |
1:43.78 |
+31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
99 |
1:44.18 |
+31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
99 |
1:44.27 |
+31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Aleksej Kržan |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
97 |
1:44.90 |
+32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
95 |
1:45.83 |
+33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
94 |
1:46.25 |
+33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
92 |
1:47.04 |
+34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
88 |
1:48.46 |
+35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
85 |
1:49.72 |
+37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
82 |
1:51.10 |
+38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
77 |
1:53.12 |
+40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
76 |
1:53.69 |
+41.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
74 |
1:54.89 |
+42.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
68 |
1:58.14 |
+45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
66 |
1:59.27 |
+46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
63 |
2:00.86 |
+48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 11:59:52 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 11:59:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Backstroke Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
352 |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
342 |
1:18.44 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
312 |
1:20.87 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
305 |
1:21.48 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
284 |
1:23.44 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
278 |
1:24.02 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
276 |
1:24.26 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
265 |
1:25.37 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
235 |
1:28.86 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
220 |
1:30.83 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
210 |
1:32.22 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
207 |
1:32.76 |
+15.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
201 |
1:33.70 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
194 |
1:34.75 |
+17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
187 |
1:35.98 |
+18.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
182 |
1:36.82 |
+19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
179 |
1:37.37 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
178 |
1:37.54 |
+19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
172 |
1:38.62 |
+20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
170 |
1:39.06 |
+21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
168 |
1:39.38 |
+21.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
164 |
1:40.17 |
+22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
162 |
1:40.67 |
+22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
158 |
1:41.44 |
+23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
1:41.57 |
+23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
146 |
1:44.08 |
+26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
145 |
1:44.35 |
+26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
139 |
1:45.72 |
+27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
134 |
1:47.16 |
+29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
132 |
1:47.80 |
+30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
126 |
1:49.47 |
+31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
1:51.59 |
+33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
115 |
1:52.68 |
+34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
100 |
1:57.88 |
+40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
99 |
1:58.31 |
+40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
91 |
2:01.90 |
+44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
69 |
2:13.58 |
+55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 12:14:51 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 12:20:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Butterfly Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
28.05 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
310 |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
306 |
32.25 |
+0.13 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
303 |
32.38 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
291 |
32.82 |
+0.70 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
260 |
34.05 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
234 |
35.27 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
205 |
36.83 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
188 |
37.96 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
182 |
38.34 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
181 |
38.43 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
175 |
38.87 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
174 |
38.91 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
169 |
39.28 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
169 |
39.33 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
167 |
39.49 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
166 |
39.55 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
166 |
39.57 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
39.82 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
156 |
40.39 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
152 |
40.67 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
145 |
41.37 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
144 |
41.43 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
143 |
41.52 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
139 |
41.95 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
126 |
43.30 |
+11.18 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
121 |
43.94 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
116 |
44.48 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
115 |
44.65 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
114 |
44.82 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
111 |
45.22 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
109 |
45.42 |
+13.30 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
107 |
45.73 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
103 |
46.31 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
101 |
46.65 |
+14.53 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
94 |
47.79 |
+15.67 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
94 |
47.83 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
90 |
48.46 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
90 |
48.49 |
+16.37 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
90 |
48.52 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
87 |
48.96 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
86 |
49.27 |
+17.15 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
85 |
49.38 |
+17.26 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
79 |
50.54 |
+18.42 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
79 |
50.61 |
+18.49 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
79 |
50.66 |
+18.54 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
75 |
51.49 |
+19.37 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
75 |
51.54 |
+19.42 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
74 |
51.69 |
+19.57 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
72 |
52.09 |
+19.97 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
71 |
52.37 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
69 |
52.90 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
68 |
53.23 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
67 |
53.50 |
+21.38 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
64 |
54.12 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
64 |
54.20 |
+22.08 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
63 |
54.57 |
+22.45 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
61 |
54.97 |
+22.85 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
60 |
55.52 |
+23.40 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
58 |
55.91 |
+23.79 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
55 |
57.02 |
+24.90 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 12:33:08 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 12:33:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Butterfly Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
30.86 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
379 |
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
329 |
35.29 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
287 |
36.94 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
282 |
37.15 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
39.07 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
238 |
39.29 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
227 |
39.92 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
218 |
40.46 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
217 |
40.52 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
199 |
41.71 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
198 |
41.76 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
176 |
43.50 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
43.77 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
164 |
44.54 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
159 |
44.99 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
155 |
45.35 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
131 |
47.95 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
124 |
48.77 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
115 |
50.10 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
111 |
50.70 |
+17.02 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
102 |
52.06 |
+18.38 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
94 |
53.49 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
90 |
54.38 |
+20.70 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
86 |
55.13 |
+21.45 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
82 |
55.96 |
+22.28 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
79 |
56.78 |
+23.10 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
72 |
58.34 |
+24.66 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
68 |
59.58 |
+25.90 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
57 |
1:03.12 |
+29.44 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
46 |
1:07.63 |
+33.95 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
37 |
1:12.76 |
+39.08 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 12:40:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 12:40:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 4x50m Medley Mixed – Final |
|
Sponzor: |
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
MIX ml.d |
2:15.78 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Celje (SLO) |
2/10/2018 |
|
|
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
318 |
|
|
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
|
37.66 |
|
|
|
|
37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
-.-- |
37.70 |
|
|
|
|
1:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
-.-- |
35.86 |
|
|
|
|
1:51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
29.64 |
|
|
|
|
2:20.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
AQ I. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
257 |
|
|
2:31.33 |
+10.47 |
|
|
|
|
Sofija Klopčič |
2012 |
SLO.14118 |
|
45.12 |
|
|
|
|
45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
-.-- |
42.13 |
|
|
|
|
1:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
-.-- |
34.02 |
|
|
|
|
2:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
-.-- |
30.06 |
|
|
|
|
2:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
LL I. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
254 |
|
|
2:31.90 |
+11.04 |
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
|
34.99 |
|
|
|
|
34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursač |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
37.88 |
|
|
|
|
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
-.-- |
37.96 |
|
|
|
|
1:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Čepon |
2012 |
SLO.14296 |
-.-- |
41.07 |
|
|
|
|
2:31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
RL II. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
251 |
|
|
2:32.46 |
+11.60 |
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
|
38.65 |
|
|
|
|
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Potnik |
2011 |
SLO.13057 |
-.-- |
44.43 |
|
|
|
|
1:23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
-.-- |
37.55 |
|
|
|
|
2:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
-.-- |
31.83 |
|
|
|
|
2:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
OL I. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
241 |
|
|
2:34.60 |
+13.74 |
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
|
35.38 |
|
|
|
|
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
43.47 |
|
|
|
|
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
38.42 |
|
|
|
|
1:57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jona Zupet |
2011 |
SLO.14467 |
-.-- |
37.33 |
|
|
|
|
2:34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
KA I. |
12 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
235 |
|
|
2:35.89 |
+15.03 |
|
|
|
|
Taja Klemen |
2011 |
SLO.12997 |
|
36.67 |
|
|
|
|
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Hren |
2012 |
SLO.14181 |
-.-- |
45.27 |
|
|
|
|
1:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
39.51 |
|
|
|
|
2:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
-.-- |
34.44 |
|
|
|
|
2:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TK II. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
228 |
|
|
2:37.48 |
+16.62 |
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
|
41.69 |
|
|
|
|
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
45.79 |
|
|
|
|
1:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
-.-- |
37.64 |
|
|
|
|
2:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
-.-- |
32.36 |
|
|
|
|
2:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
TK I. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
227 |
|
|
2:37.71 |
+16.85 |
|
|
|
|
Ožbej Bešter |
2012 |
SLO.13237 |
|
41.57 |
|
|
|
|
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
44.85 |
|
|
|
|
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
-.-- |
37.01 |
|
|
|
|
2:03.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
34.28 |
|
|
|
|
2:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
FR I. |
11 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
217 |
|
|
2:40.03 |
+19.17 |
|
|
|
|
Gaja Vidrih |
2012 |
SLO.14258 |
|
38.95 |
|
|
|
|
38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Koren |
2011 |
SLO.14075 |
-.-- |
48.80 |
|
|
|
|
1:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Koroš |
2011 |
SLO.12700 |
-.-- |
37.33 |
|
|
|
|
2:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Koren |
2011 |
SLO.13473 |
-.-- |
34.95 |
|
|
|
|
2:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
210 |
|
|
2:41.70 |
+20.84 |
|
|
|
|
Sara Marolt |
2012 |
SLO.14421 |
|
44.42 |
|
|
|
|
44.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andelina Trivunović |
2011 |
SLO.12953 |
-.-- |
46.77 |
|
|
|
|
1:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
-.-- |
36.73 |
|
|
|
|
2:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
33.78 |
|
|
|
|
2:41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
NC I. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
206 |
|
|
2:42.75 |
+21.89 |
|
|
|
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
SLO.11788 |
|
39.02 |
|
|
|
|
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
SLO.14224 |
-.-- |
51.41 |
|
|
|
|
1:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
-.-- |
32.40 |
|
|
|
|
2:02.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Lesjak |
2012 |
SLO.13943 |
-.-- |
39.92 |
|
|
|
|
2:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
OL II. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
197 |
|
|
2:45.11 |
+24.25 |
|
|
|
|
Ajda Podobnik |
2012 |
SLO.12988 |
|
44.85 |
|
|
|
|
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Kodermac |
2010 |
SLO.14111 |
|
44.17 |
|
|
|
|
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Poljak |
2011 |
SLO.13506 |
-.-- |
39.06 |
|
|
|
|
2:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
-.-- |
37.03 |
|
|
|
|
2:45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
BM I. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
190 |
|
|
2:47.09 |
+26.23 |
|
|
|
|
Neža Golob |
2011 |
SLO.14348 |
|
46.05 |
|
|
|
|
46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Planko |
2010 |
SLO.13297 |
-.-- |
43.83 |
|
|
|
|
1:29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kojc |
2010 |
SLO.13251 |
-.-- |
39.13 |
|
|
|
|
2:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Gradin |
2011 |
SLO.14338 |
|
38.08 |
|
|
|
|
2:47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
VV I. |
12 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
186 |
|
|
2:48.44 |
+27.58 |
|
|
|
|
Edin Ajšić |
2011 |
SLO.13979 |
|
44.35 |
|
|
|
|
44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Enis Bašić |
2010 |
SLO.12907 |
-.-- |
44.37 |
|
|
|
|
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Lamešić |
2011 |
SLO.12594 |
-.-- |
40.60 |
|
|
|
|
2:09.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ria Rebec |
2012 |
SLO.13975 |
-.-- |
39.12 |
|
|
|
|
2:48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
RL III. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
177 |
|
|
2:51.08 |
+30.22 |
|
|
|
|
Zoja Košir |
2012 |
SLO.13888 |
|
42.19 |
|
|
|
|
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Sever |
2011 |
SLO.13746 |
-.-- |
51.49 |
|
|
|
|
1:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
-.-- |
40.23 |
|
|
|
|
2:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Gergeli |
2010 |
SLO.13729 |
-.-- |
37.17 |
|
|
|
|
2:51.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
TK III. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
177 |
|
|
2:51.10 |
+30.24 |
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
|
42.50 |
|
|
|
|
42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Grilc |
2012 |
SLO.13693 |
-.-- |
47.11 |
|
|
|
|
1:29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ambrož Bešter |
2011 |
SLO.14088 |
-.-- |
45.37 |
|
|
|
|
2:14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
SLO.14762 |
-.-- |
36.12 |
|
|
|
|
2:51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
IL II. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
175 |
|
|
2:52.02 |
+31.16 |
|
|
|
|
Ela Papler |
2012 |
SLO.14459 |
|
47.79 |
|
|
|
|
47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
SLO.14541 |
-.-- |
49.68 |
|
|
|
|
1:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dino Ðešević |
2011 |
SLO.12986 |
-.-- |
39.89 |
|
|
|
|
2:17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
-.-- |
34.66 |
|
|
|
|
2:52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
LL II. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
173 |
|
|
2:52.68 |
+31.82 |
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
|
39.39 |
|
|
|
|
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Recek |
2012 |
SLO.14419 |
-.-- |
49.54 |
|
|
|
|
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
40.00 |
|
|
|
|
2:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nia Longhino |
2012 |
SLO.14418 |
-.-- |
43.75 |
|
|
|
|
2:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
IL III. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
172 |
|
|
2:53.01 |
+32.15 |
|
|
|
|
Iva Blažko |
2012 |
SLO.14369 |
|
47.73 |
|
|
|
|
47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
SLO.14371 |
|
52.03 |
|
|
|
|
1:39.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jernej Hus |
2010 |
SLO.14300 |
-.-- |
40.05 |
|
|
|
|
2:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
-.-- |
33.20 |
|
|
|
|
2:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
AQ II. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
152 |
|
|
3:00.13 |
+39.27 |
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
|
41.59 |
|
|
|
|
41.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Mahnič |
2012 |
SLO.13939 |
-.-- |
51.03 |
|
|
|
|
1:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Čufer |
2011 |
SLO.13381 |
-.-- |
40.07 |
|
|
|
|
2:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Pirnat |
2011 |
SLO.14119 |
-.-- |
47.44 |
|
|
|
|
3:00.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
BM II. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
147 |
|
|
3:02.16 |
+41.30 |
|
|
|
|
Lan Šentjurc |
2011 |
SLO.14339 |
|
44.64 |
|
|
|
|
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Žigon |
2011 |
SLO.14510 |
-.-- |
48.45 |
|
|
|
|
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
-.-- |
48.42 |
|
|
|
|
2:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vanesa Godec |
2011 |
SLO.14513 |
-.-- |
40.65 |
|
|
|
|
3:02.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
OL III. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
147 |
|
|
3:02.26 |
+41.40 |
|
|
|
|
Isa Vovčko |
2011 |
SLO.14434 |
|
44.88 |
|
|
|
|
44.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zala Šmitek |
2012 |
SLO.14436 |
|
56.20 |
|
|
|
|
1:41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaša Žagar |
2010 |
SLO.13348 |
|
43.59 |
|
|
|
|
2:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borna Levičnik |
2010 |
SLO.13261 |
|
37.59 |
|
|
|
|
3:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
PAK I. |
11 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
146 |
|
|
3:02.39 |
+41.53 |
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
|
42.11 |
|
|
|
|
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Vizjak |
2011 |
SLO.13595 |
-.-- |
49.82 |
|
|
|
|
1:31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
SLO.13408 |
-.-- |
47.12 |
|
|
|
|
2:19.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Dimovski |
2011 |
SLO.13616 |
|
43.34 |
|
|
|
|
3:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
NC II. |
11 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
129 |
|
|
3:10.41 |
+49.55 |
|
|
|
|
Nik Rezar |
2011 |
SLO.14244 |
|
43.99 |
|
|
|
|
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gea Lozer |
2013 |
SLO.14232 |
-.-- |
53.52 |
|
|
|
|
1:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
SLO.13946 |
-.-- |
46.21 |
|
|
|
|
2:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teja Štrukelj |
2013 |
SLO.14243 |
-.-- |
46.69 |
|
|
|
|
3:10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
RR I. |
12 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
105 |
|
|
3:23.75 |
+1:02.8 |
|
|
|
|
Jan Malavašič |
2011 |
SLO.13498 |
|
48.86 |
|
|
|
|
48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Tanko |
2013 |
SLO.14321 |
-.-- |
57.60 |
|
|
|
|
1:46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
SLO.12672 |
-.-- |
46.71 |
|
|
|
|
2:33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
SLO.14323 |
-.-- |
50.58 |
|
|
|
|
3:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
LL III. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
101 |
|
|
3:26.21 |
+1:05.3 |
|
|
|
|
Loren Korica |
2011 |
SLO.14289 |
|
54.08 |
|
|
|
|
54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Sever |
2010 |
SLO.13076 |
-.-- |
43.54 |
|
|
|
|
1:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Palyvoda |
2010 |
SLO.14286 |
-.-- |
44.86 |
|
|
|
|
2:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Maver |
2013 |
SLO.14749 |
-.-- |
1:03.73 |
|
|
|
|
3:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
PDM II. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
85 |
|
|
3:38.31 |
+1:17.4 |
|
|
|
|
Teodora Zemunski |
2014 |
SLO.12500 |
|
1:00.94 |
|
|
|
|
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kim MÜller |
2013 |
SLO.14578 |
-.-- |
1:01.65 |
|
|
|
|
2:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Stojčić |
2010 |
SLO.14335 |
-.-- |
52.74 |
|
|
|
|
2:55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žak Godec |
2011 |
SLO.14334 |
-.-- |
42.98 |
|
|
|
|
3:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM I. |
11 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
SLO.14581 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
SLO.14712 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Jovanović |
2011 |
SLO.13588 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danijel Stojčić |
2012 |
SLO.14336 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TP I. |
11 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
Gašper Korošec |
2012 |
SLO.14538 |
|
53.32 |
|
|
|
|
53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Ros |
2011 |
SLO.14532 |
-.-- |
50.96 |
|
|
|
|
1:44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andraž Korošec |
2011 |
SLO.14537 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Božičko |
2011 |
SLO.13937 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM III. |
0 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 1:08:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 13:38:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Breaststroke Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
31.97 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
315 |
37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
306 |
37.43 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
235 |
40.87 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
226 |
41.44 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
217 |
42.00 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
211 |
42.41 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
209 |
42.54 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
196 |
43.43 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
196 |
43.46 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
43.76 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
189 |
43.97 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
189 |
43.99 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
185 |
44.28 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
184 |
44.34 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
184 |
44.35 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
183 |
44.40 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
181 |
44.57 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
179 |
44.76 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
167 |
45.85 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
157 |
46.75 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
157 |
46.80 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
155 |
46.97 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
153 |
47.11 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
152 |
47.30 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
151 |
47.41 |
+10.31 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
148 |
47.63 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
148 |
47.65 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
47.87 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
146 |
47.89 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
146 |
47.90 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
144 |
48.14 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
142 |
48.39 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Aleksej Kržan |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
140 |
48.60 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
135 |
49.14 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
49.79 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
129 |
49.96 |
+12.86 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
127 |
50.16 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
122 |
50.82 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
119 |
51.31 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lukas Rutar |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
115 |
51.90 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
=41 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
112 |
52.26 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
|
=41 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
112 |
52.26 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
112 |
52.31 |
+15.21 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
112 |
52.33 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
112 |
52.35 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
109 |
52.84 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
109 |
52.85 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
108 |
52.88 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
108 |
52.94 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
108 |
53.02 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
107 |
53.10 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
97 |
54.82 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
97 |
54.85 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
96 |
55.04 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
95 |
55.31 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
94 |
55.39 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
94 |
55.41 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
93 |
55.60 |
+18.50 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
93 |
55.65 |
+18.55 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
90 |
56.15 |
+19.05 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Max Lužar |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
90 |
56.34 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
89 |
56.44 |
+19.34 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
89 |
56.48 |
+19.38 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Aljaž Bergauer |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
89 |
56.51 |
+19.41 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
88 |
56.73 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Jaka Staut |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
84 |
57.60 |
+20.50 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
82 |
57.98 |
+20.88 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
82 |
58.01 |
+20.91 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
80 |
58.39 |
+21.29 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
79 |
58.76 |
+21.66 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
79 |
58.82 |
+21.72 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
77 |
59.27 |
+22.17 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
76 |
59.37 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
73 |
1:00.32 |
+23.22 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
60 |
1:04.16 |
+27.06 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
53 |
1:06.93 |
+29.83 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.4 |
|
|
|
|
- |
|
Erazem Štular |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Bevk |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksa Vilipić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 9:22:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 09:22:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Breaststroke Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
35.27 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/25/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
369 |
39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
361 |
40.09 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
319 |
41.79 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
312 |
42.07 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
302 |
42.53 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
300 |
42.62 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
282 |
43.53 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
271 |
44.11 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
247 |
45.51 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
225 |
46.94 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
224 |
47.02 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
219 |
47.34 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
210 |
47.98 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
203 |
48.59 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
202 |
48.61 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
197 |
49.06 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
196 |
49.09 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
195 |
49.20 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
195 |
49.21 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
193 |
49.39 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
186 |
50.00 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
184 |
50.20 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
183 |
50.25 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
181 |
50.47 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
180 |
50.49 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tisa Jurjec |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
176 |
50.88 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
174 |
51.06 |
+11.26 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
51.41 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
169 |
51.60 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
169 |
51.64 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
166 |
51.90 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
163 |
52.28 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
160 |
52.57 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
158 |
52.73 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
155 |
53.11 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
154 |
53.17 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
152 |
53.51 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
148 |
53.92 |
+14.12 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Živa Gunde |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
148 |
53.97 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
144 |
54.47 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
139 |
55.07 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
139 |
55.13 |
+15.33 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
129 |
56.47 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
127 |
56.71 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
125 |
57.01 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sara Maček |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
123 |
57.34 |
+17.54 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
122 |
57.53 |
+17.73 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Eva Botić |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
120 |
57.85 |
+18.05 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
119 |
58.06 |
+18.26 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Zoja Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
117 |
58.28 |
+18.48 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
117 |
58.33 |
+18.53 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Nika Šumečnik |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
117 |
58.34 |
+18.54 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
116 |
58.51 |
+18.71 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Nikolina Vasiljević |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
116 |
58.54 |
+18.74 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
110 |
59.48 |
+19.68 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
1:00.22 |
+20.42 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
106 |
1:00.23 |
+20.43 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
102 |
1:01.11 |
+21.31 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
94 |
1:02.60 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Vita Kavčič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
92 |
1:03.12 |
+23.32 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Tea Olenik |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
89 |
1:03.84 |
+24.04 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
88 |
1:04.01 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Maša Laginja |
2014 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
88 |
1:04.17 |
+24.37 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Emma Anclin |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
83 |
1:05.38 |
+25.58 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Zara Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
75 |
1:07.65 |
+27.85 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Neža Mally |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
72 |
1:08.40 |
+28.60 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
65 |
1:10.88 |
+31.08 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Nika Pelengić |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
30 |
1:31.50 |
+51.70 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gorana Božin |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nia Longhino |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Enisa Kirbiš |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 9:38:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 09:44:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 200m Freestyle Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
2:04.61 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
369 |
2:18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
368 |
2:18.60 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
339 |
2:22.39 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
338 |
2:22.59 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
337 |
2:22.77 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
335 |
2:23.02 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
296 |
2:28.94 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
296 |
2:29.09 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
274 |
2:32.94 |
+14.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
267 |
2:34.22 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
265 |
2:34.60 |
+16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
263 |
2:35.09 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
261 |
2:35.32 |
+16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
246 |
2:38.52 |
+20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
232 |
2:41.55 |
+23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
231 |
2:41.81 |
+23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
226 |
2:42.97 |
+24.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
225 |
2:43.33 |
+24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
224 |
2:43.47 |
+24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
223 |
2:43.76 |
+25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
216 |
2:45.45 |
+26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
214 |
2:45.91 |
+27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
213 |
2:46.17 |
+27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
206 |
2:48.11 |
+29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
200 |
2:49.69 |
+31.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
186 |
2:53.77 |
+35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
170 |
2:59.28 |
+40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
169 |
2:59.59 |
+41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
3:00.20 |
+41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
163 |
3:01.90 |
+43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
159 |
3:03.08 |
+44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
158 |
3:03.44 |
+44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
158 |
3:03.75 |
+45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
155 |
3:04.94 |
+46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
153 |
3:05.49 |
+46.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
153 |
3:05.52 |
+47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
153 |
3:05.78 |
+47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
149 |
3:07.28 |
+48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
148 |
3:07.48 |
+48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
148 |
3:07.53 |
+49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
148 |
3:07.59 |
+49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
145 |
3:08.75 |
+50.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
144 |
3:09.44 |
+50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
142 |
3:10.17 |
+51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
138 |
3:11.96 |
+53.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
136 |
3:13.09 |
+54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
132 |
3:14.91 |
+56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
131 |
3:15.25 |
+56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
130 |
3:16.00 |
+57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
128 |
3:16.89 |
+58.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
122 |
3:19.85 |
+1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
120 |
3:21.00 |
+1:02.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
116 |
3:23.19 |
+1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
112 |
3:25.70 |
+1:07.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
107 |
3:28.93 |
+1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
103 |
3:31.57 |
+1:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
93 |
3:38.98 |
+1:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
92 |
3:39.57 |
+1:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
86 |
3:44.66 |
+1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
81 |
3:49.52 |
+1:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
71 |
3:58.98 |
+1:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
70 |
4:00.00 |
+1:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 10:12:55 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 10:12:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 200m Freestyle Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
2:13.16 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
370 |
2:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
355 |
2:35.87 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
347 |
2:37.03 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
321 |
2:41.15 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
316 |
2:42.10 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
311 |
2:42.95 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
301 |
2:44.76 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
297 |
2:45.38 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
244 |
2:56.67 |
+22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
230 |
2:59.98 |
+26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
218 |
3:03.22 |
+29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
216 |
3:03.83 |
+30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
213 |
3:04.91 |
+31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
211 |
3:05.45 |
+31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
206 |
3:06.78 |
+33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
202 |
3:07.95 |
+34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
194 |
3:10.61 |
+36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
190 |
3:11.78 |
+38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
187 |
3:12.86 |
+39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
177 |
3:16.47 |
+42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
174 |
3:17.74 |
+43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maša Možina |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
164 |
3:21.67 |
+47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
157 |
3:24.54 |
+50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
132 |
3:36.34 |
+1:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
126 |
3:40.03 |
+1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
88 |
4:08.26 |
+1:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 10:29:17 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 10:29:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Butterfly Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:03.01 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
271 |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
172 |
1:25.90 |
+12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
171 |
1:25.93 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
157 |
1:28.41 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
148 |
1:30.16 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
144 |
1:31.08 |
+17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
142 |
1:31.46 |
+17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
139 |
1:32.05 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
116 |
1:37.97 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
108 |
1:40.13 |
+26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
1:48.99 |
+35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
62 |
2:00.12 |
+46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
60 |
2:01.89 |
+48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
59 |
2:02.28 |
+48.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 10:40:09 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 10:40:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 100m Butterfly Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:10.42 |
|
|
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2008 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
367 |
1:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
252 |
1:26.37 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
234 |
1:28.59 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
203 |
1:32.89 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
167 |
1:39.06 |
+22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
150 |
1:42.69 |
+26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
142 |
1:44.49 |
+28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
136 |
1:46.16 |
+29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
129 |
1:47.87 |
+31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
105 |
1:55.74 |
+39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
103 |
1:56.28 |
+40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 10:44:50 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 10:44:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 200m Backstroke Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
2:19.44 |
|
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/22/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
316 |
2:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
303 |
2:37.11 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
286 |
2:40.21 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
260 |
2:45.42 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
241 |
2:49.53 |
+14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
237 |
2:50.49 |
+15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
233 |
2:51.62 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
224 |
2:53.89 |
+18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
222 |
2:54.35 |
+19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
215 |
2:56.13 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
215 |
2:56.17 |
+21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
208 |
2:58.16 |
+23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
204 |
2:59.36 |
+24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
203 |
2:59.55 |
+24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
192 |
3:02.87 |
+27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
188 |
3:04.38 |
+29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
187 |
3:04.49 |
+29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
177 |
3:07.88 |
+32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
3:09.71 |
+34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
164 |
3:12.70 |
+37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
160 |
3:14.27 |
+39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
150 |
3:18.54 |
+43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
144 |
3:21.42 |
+46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
143 |
3:21.84 |
+46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
142 |
3:22.05 |
+47.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
140 |
3:23.35 |
+48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
137 |
3:24.59 |
+49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
136 |
3:25.02 |
+50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
132 |
3:27.07 |
+52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
129 |
3:28.74 |
+53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
124 |
3:31.35 |
+56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
123 |
3:31.93 |
+56.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
120 |
3:33.75 |
+58.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
112 |
3:38.77 |
+1:03.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
88 |
3:56.92 |
+1:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
84 |
4:00.96 |
+1:25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
66 |
4:20.61 |
+1:45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
41 |
5:05.83 |
+2:30.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 11:18:19 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 11:18:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 200m Backstroke Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
2:29.71 |
|
|
|
Ira Kavčič Jogan |
2004 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/22/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
359 |
2:47.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
357 |
2:47.52 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
322 |
2:53.48 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
313 |
2:55.13 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
288 |
3:00.01 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
283 |
3:01.16 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
276 |
3:02.54 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
256 |
3:07.09 |
+19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
243 |
3:10.50 |
+23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
218 |
3:17.46 |
+30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
216 |
3:17.98 |
+30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
204 |
3:21.77 |
+34.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
202 |
3:22.71 |
+35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
195 |
3:25.02 |
+37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
184 |
3:28.97 |
+41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
169 |
3:34.82 |
+47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
158 |
3:39.97 |
+52.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
157 |
3:40.12 |
+52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
141 |
3:48.05 |
+1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
115 |
4:04.29 |
+1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 11:37:59 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 11:38:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 50m Freestyle Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
362 |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
352 |
28.55 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
302 |
30.04 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
296 |
30.23 |
+1.95 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
282 |
30.72 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
266 |
31.31 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
263 |
31.44 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
32.00 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
242 |
32.35 |
+4.07 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
229 |
32.92 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
229 |
32.93 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
221 |
33.33 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
33.53 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
215 |
33.65 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
214 |
33.66 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
214 |
33.67 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
211 |
33.86 |
+5.58 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
210 |
33.88 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
209 |
33.95 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
207 |
34.04 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
203 |
34.30 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
191 |
34.97 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
185 |
35.32 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
180 |
35.66 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
178 |
35.79 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
178 |
35.82 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
178 |
35.83 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
176 |
35.91 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
176 |
35.92 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
176 |
35.97 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
175 |
35.99 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
174 |
36.06 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
36.19 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
171 |
36.31 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
167 |
36.58 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
164 |
36.81 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
163 |
36.85 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
162 |
36.91 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
162 |
36.92 |
+8.64 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
160 |
37.09 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
157 |
37.34 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
157 |
37.35 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
156 |
37.41 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
154 |
37.57 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
152 |
37.73 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
152 |
37.75 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
151 |
37.83 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
148 |
38.03 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Maj Fantinič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
148 |
38.10 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
147 |
38.12 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
147 |
38.14 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
147 |
38.15 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
143 |
38.48 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
143 |
38.50 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
142 |
38.62 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
134 |
39.34 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
133 |
39.43 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
133 |
39.49 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
130 |
39.73 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
129 |
39.88 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
127 |
40.05 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Aleksej Kržan |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
127 |
40.06 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
125 |
40.29 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
122 |
40.61 |
+12.33 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
118 |
41.09 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
116 |
41.29 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
115 |
41.38 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
115 |
41.41 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
108 |
42.24 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
106 |
42.51 |
+14.23 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
105 |
42.62 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
102 |
43.08 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
101 |
43.27 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
97 |
43.78 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
92 |
44.62 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
90 |
44.94 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
86 |
45.62 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
82 |
46.36 |
+18.08 |
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
82 |
46.40 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
81 |
46.56 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
80 |
46.66 |
+18.38 |
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Lukas Rutar |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
79 |
46.85 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
78 |
47.02 |
+18.74 |
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
78 |
47.03 |
+18.75 |
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
76 |
47.43 |
+19.15 |
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
75 |
47.73 |
+19.45 |
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
75 |
47.74 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
74 |
47.88 |
+19.60 |
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Erazem Štular |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
73 |
48.02 |
+19.74 |
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
73 |
48.08 |
+19.80 |
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
69 |
49.09 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
65 |
50.02 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
65 |
50.03 |
+21.75 |
|
|
|
|
|
|
94 |
|
Aljaž Bergauer |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
60 |
51.47 |
+23.19 |
|
|
|
|
|
|
95 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
57 |
52.18 |
+23.90 |
|
|
|
|
|
|
96 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
51 |
54.17 |
+25.89 |
|
|
|
|
|
|
97 |
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
54.20 |
+25.92 |
|
|
|
|
|
|
98 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
44 |
57.07 |
+28.79 |
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Leon Zver |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
30 |
1:04.33 |
+36.05 |
|
|
|
|
|
|
100 |
|
Max Lužar |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
27 |
1:06.53 |
+38.25 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 5.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jaka Staut |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 5.2 |
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Bevk |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksa Vilipić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 12:01:38 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 12:01:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Disciplina, 50m Freestyle Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
373 |
31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
372 |
31.87 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
371 |
31.91 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
331 |
33.13 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
311 |
33.82 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
303 |
34.12 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
275 |
35.25 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
272 |
35.36 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
271 |
35.41 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
242 |
36.75 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
238 |
36.98 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
228 |
37.51 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
225 |
37.67 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
223 |
37.79 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
216 |
38.20 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
210 |
38.53 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
208 |
38.64 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
207 |
38.71 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
=19 |
|
Maša Možina |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
205 |
38.88 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
=19 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
205 |
38.88 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
204 |
38.90 |
+7.06 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
203 |
38.98 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
193 |
39.64 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
190 |
39.82 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
187 |
40.03 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tisa Jurjec |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
186 |
40.10 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
185 |
40.19 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
180 |
40.61 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
177 |
40.83 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
175 |
40.98 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
164 |
41.85 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
162 |
42.03 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
160 |
42.21 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
157 |
42.47 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
154 |
42.77 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
151 |
43.00 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nia Longhino |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
151 |
43.04 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
151 |
43.06 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
144 |
43.70 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
143 |
43.79 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
137 |
44.43 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
=42 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
45.20 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
|
=42 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
130 |
45.20 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
|
=44 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
127 |
45.51 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
=44 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
127 |
45.51 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
127 |
45.58 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
124 |
45.98 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
122 |
46.12 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
122 |
46.19 |
+14.35 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
122 |
46.20 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
121 |
46.32 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
118 |
46.65 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
116 |
46.95 |
+15.11 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
106 |
48.31 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Živa Gunde |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
48.39 |
+16.55 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
105 |
48.59 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
99 |
49.44 |
+17.60 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Ava Markič |
2014 |
Plavalni klub Koper |
|
94 |
50.26 |
+18.42 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
94 |
50.37 |
+18.53 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
83 |
52.39 |
+20.55 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
81 |
52.90 |
+21.06 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Nika Šumečnik |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
76 |
54.03 |
+22.19 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Zara Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
75 |
54.16 |
+22.32 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Zoja Križovnik |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
71 |
55.24 |
+23.40 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Emma Anclin |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
71 |
55.34 |
+23.50 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Neža Mally |
2011 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
68 |
55.99 |
+24.15 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Sara Maček |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
61 |
58.24 |
+26.40 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Vita Kavčič |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
57 |
59.31 |
+27.47 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
55 |
1:00.03 |
+28.19 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
50 |
1:02.06 |
+30.22 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Tea Olenik |
2012 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
48 |
1:02.88 |
+31.04 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Nika Pelengić |
2015 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
37 |
1:08.29 |
+36.45 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gorana Božin |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Maša Laginja |
2014 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Enisa Kirbiš |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 12:16:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 12:16:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 4x50m Freestyle Men – Final |
|
Sponzor: |
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
Rek. ml.d |
1:53.24 |
|
|
PK Branik Maribor |
|
PK Branik Maribor (SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2008 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
LL I. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
280 |
|
|
2:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
|
29.33 |
|
|
|
|
29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursač |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
29.97 |
|
|
|
|
59.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
-.-- |
32.52 |
|
|
|
|
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
33.16 |
|
|
|
|
2:04.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL I. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
260 |
|
|
2:08.00 |
+3.02 |
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
|
34.78 |
|
|
|
|
34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
-.-- |
32.27 |
|
|
|
|
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
30.09 |
|
|
|
|
1:37.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
-.-- |
30.86 |
|
|
|
|
2:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RAD I. |
12 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
257 |
|
|
2:08.62 |
+3.64 |
|
|
|
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
SLO.11835 |
|
30.21 |
|
|
|
|
30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristjan Krivec |
2010 |
SLO.13680 |
-.-- |
31.21 |
|
|
|
|
1:01.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Jelenc |
2011 |
SLO.12236 |
-.-- |
33.93 |
|
|
|
|
1:35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Milenkovič |
2010 |
SLO.12477 |
-.-- |
33.27 |
|
|
|
|
2:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
KK I. |
12 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
253 |
|
|
2:09.23 |
+4.25 |
|
|
|
|
Tosja Bržan |
2010 |
SLO.12041 |
|
29.91 |
|
|
|
|
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kavčič |
2010 |
SLO.14723 |
-.-- |
33.66 |
|
|
|
|
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Timej Družina |
2010 |
SLO.14128 |
-.-- |
32.68 |
|
|
|
|
1:36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Remškar |
2010 |
SLO.12717 |
-.-- |
32.98 |
|
|
|
|
2:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
OL I. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
249 |
|
|
2:09.93 |
+4.95 |
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
|
31.04 |
|
|
|
|
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
31.50 |
|
|
|
|
1:02.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
SLO.12493 |
-.-- |
33.24 |
|
|
|
|
1:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
-.-- |
34.15 |
|
|
|
|
2:09.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
AQ I. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
226 |
|
|
2:14.23 |
+9.25 |
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
|
33.86 |
|
|
|
|
33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
-.-- |
30.50 |
|
|
|
|
1:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Čufer |
2011 |
SLO.13381 |
-.-- |
35.52 |
|
|
|
|
1:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Šefman |
2010 |
SLO.13460 |
-.-- |
34.35 |
|
|
|
|
2:14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
224 |
|
|
2:14.55 |
+9.57 |
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
|
33.61 |
|
|
|
|
33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dino Ðešević |
2011 |
SLO.12986 |
-.-- |
33.78 |
|
|
|
|
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
-.-- |
34.26 |
|
|
|
|
1:41.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
32.90 |
|
|
|
|
2:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
NC I. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
217 |
|
|
2:16.07 |
+11.09 |
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
|
30.02 |
|
|
|
|
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
SLO.11788 |
-.-- |
32.48 |
|
|
|
|
1:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tian Gomzej |
2010 |
SLO.13515 |
-.-- |
35.55 |
|
|
|
|
1:38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Završnik |
2010 |
SLO.13949 |
-.-- |
38.02 |
|
|
|
|
2:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
OL II. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
207 |
|
|
2:18.13 |
+13.15 |
|
|
|
|
Žiga Benčina |
2012 |
SLO.13919 |
|
34.97 |
|
|
|
|
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Kodermac |
2010 |
SLO.14111 |
-.-- |
33.67 |
|
|
|
|
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tine Ošlaj |
2010 |
SLO.12362 |
-.-- |
34.84 |
|
|
|
|
1:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleks Stevanić |
2011 |
SLO.13914 |
-.-- |
34.65 |
|
|
|
|
2:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
IL II. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
194 |
|
|
2:21.17 |
+16.19 |
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
|
33.65 |
|
|
|
|
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jernej Hus |
2010 |
SLO.14300 |
-.-- |
35.52 |
|
|
|
|
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
-.-- |
35.37 |
|
|
|
|
1:44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Marinšek |
2010 |
SLO.13342 |
-.-- |
36.63 |
|
|
|
|
2:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
CK I. |
12 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
|
194 |
|
|
2:21.19 |
+16.21 |
|
|
|
|
Tin Babič |
2010 |
SLO.12696 |
|
31.68 |
|
|
|
|
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Kranjc |
2010 |
SLO.13046 |
-.-- |
33.75 |
|
|
|
|
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Kožar |
2010 |
SLO.13013 |
-.-- |
37.46 |
|
|
|
|
1:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Kržan |
2010 |
SLO.13529 |
-.-- |
38.30 |
|
|
|
|
2:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
TK I. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
180 |
|
|
2:24.62 |
+19.64 |
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
|
35.82 |
|
|
|
|
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
36.81 |
|
|
|
|
1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
-.-- |
35.80 |
|
|
|
|
1:48.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
SLO.14762 |
-.-- |
36.19 |
|
|
|
|
2:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
BM I. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
180 |
|
|
2:24.69 |
+19.71 |
|
|
|
|
Rene Markov |
2010 |
SLO.13318 |
|
34.71 |
|
|
|
|
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Šentjurc |
2011 |
SLO.14339 |
-.-- |
37.17 |
|
|
|
|
1:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kojc |
2010 |
SLO.13251 |
-.-- |
36.20 |
|
|
|
|
1:48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
-.-- |
36.61 |
|
|
|
|
2:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
OL III. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
175 |
|
|
2:26.16 |
+21.18 |
|
|
|
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
SLO.13264 |
|
34.57 |
|
|
|
|
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Borna Levičnik |
2010 |
SLO.13261 |
-.-- |
37.79 |
|
|
|
|
1:12.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Memić |
2011 |
SLO.13909 |
-.-- |
37.73 |
|
|
|
|
1:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaša Žagar |
2010 |
SLO.13348 |
-.-- |
36.07 |
|
|
|
|
2:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
KA I. |
12 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
160 |
|
|
2:30.56 |
+25.58 |
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
|
35.10 |
|
|
|
|
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
37.11 |
|
|
|
|
1:12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
SLO.13804 |
-.-- |
35.90 |
|
|
|
|
1:48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Kugler |
2011 |
SLO.14362 |
-.-- |
42.45 |
|
|
|
|
2:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
RR I. |
12 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
159 |
|
|
2:30.76 |
+25.78 |
|
|
|
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
SLO.12672 |
|
34.01 |
|
|
|
|
34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taj Novak |
2011 |
SLO.14410 |
-.-- |
39.09 |
|
|
|
|
1:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tibor Starc |
2011 |
SLO.13503 |
-.-- |
39.43 |
|
|
|
|
1:52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Malavašič |
2011 |
SLO.13498 |
-.-- |
38.23 |
|
|
|
|
2:30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
LL II. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
159 |
|
|
2:30.89 |
+25.91 |
|
|
|
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
SLO.13539 |
|
37.29 |
|
|
|
|
37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Sever |
2010 |
SLO.13076 |
-.-- |
36.01 |
|
|
|
|
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Palyvoda |
2010 |
SLO.14286 |
-.-- |
36.36 |
|
|
|
|
1:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
SLO.14288 |
-.-- |
41.23 |
|
|
|
|
2:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
RL II. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
146 |
|
|
2:35.04 |
+30.06 |
|
|
|
|
Filip Mamlić |
2011 |
SLO.13728 |
|
42.03 |
|
|
|
|
42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kramer |
2010 |
SLO.13402 |
-.-- |
37.42 |
|
|
|
|
1:19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenart Razinger |
2010 |
SLO.14427 |
-.-- |
37.23 |
|
|
|
|
1:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Gergeli |
2010 |
SLO.13729 |
-.-- |
38.36 |
|
|
|
|
2:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
TK II. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
143 |
|
|
2:36.28 |
+31.30 |
|
|
|
|
Ambrož Bešter |
2011 |
SLO.14088 |
|
38.67 |
|
|
|
|
38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Bešter |
2012 |
SLO.13237 |
-.-- |
38.17 |
|
|
|
|
1:16.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Potočnik |
2011 |
SLO.14098 |
-.-- |
39.90 |
|
|
|
|
1:56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Bavdek |
2012 |
SLO.13819 |
-.-- |
39.54 |
|
|
|
|
2:36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
VV I. |
12 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
135 |
|
|
2:39.37 |
+34.39 |
|
|
|
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
SLO.14808 |
|
48.74 |
|
|
|
|
48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Enis Bašić |
2010 |
SLO.12907 |
|
35.09 |
|
|
|
|
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edin Ajšić |
2011 |
SLO.13979 |
-.-- |
37.69 |
|
|
|
|
2:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
SLO.13981 |
-.-- |
37.85 |
|
|
|
|
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
NC II. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
132 |
|
|
2:40.27 |
+35.29 |
|
|
|
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
SLO.13946 |
|
39.32 |
|
|
|
|
39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Rezar |
2011 |
SLO.14244 |
-.-- |
39.28 |
|
|
|
|
1:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
SLO.14228 |
-.-- |
41.87 |
|
|
|
|
2:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Kroflič |
2010 |
SLO.14229 |
-.-- |
39.80 |
|
|
|
|
2:40.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
BM II. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
126 |
|
|
2:42.79 |
+37.81 |
|
|
|
|
Anže Vrtič |
2010 |
SLO.13306 |
|
39.66 |
|
|
|
|
39.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Planko |
2010 |
SLO.13297 |
-.-- |
39.44 |
|
|
|
|
1:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
SLO.13897 |
-.-- |
40.58 |
|
|
|
|
1:59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Hacin |
2011 |
SLO.14346 |
-.-- |
43.11 |
|
|
|
|
2:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
TK III. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
124 |
|
|
2:43.74 |
+38.76 |
|
|
|
|
Rok Pugelj |
2010 |
SLO.12858 |
|
40.51 |
|
|
|
|
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Zupan |
2011 |
SLO.13233 |
-.-- |
40.65 |
|
|
|
|
1:21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
SLO.14146 |
-.-- |
42.39 |
|
|
|
|
2:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Sušec |
2011 |
SLO.13859 |
-.-- |
40.19 |
|
|
|
|
2:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
AQ II. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
124 |
|
|
2:43.94 |
+38.96 |
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
|
34.97 |
|
|
|
|
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Šefman |
2013 |
SLO.14378 |
-.-- |
46.54 |
|
|
|
|
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Avčin |
2012 |
SLO.14116 |
-.-- |
46.72 |
|
|
|
|
2:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Trampuž |
2011 |
SLO.13940 |
-.-- |
35.71 |
|
|
|
|
2:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
PDM I. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
120 |
|
|
2:45.56 |
+40.58 |
|
|
|
|
Marko Stojčić |
2010 |
SLO.14335 |
|
43.33 |
|
|
|
|
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
SLO.14712 |
-.-- |
42.45 |
|
|
|
|
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žak Godec |
2011 |
SLO.14334 |
-.-- |
41.80 |
|
|
|
|
2:07.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Danijel Stojčić |
2012 |
SLO.14336 |
-.-- |
37.98 |
|
|
|
|
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
PAK I. |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
119 |
|
|
2:45.87 |
+40.89 |
|
|
|
|
Matija Šprah |
2010 |
SLO.13882 |
|
41.18 |
|
|
|
|
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
SLO.14570 |
-.-- |
39.72 |
|
|
|
|
1:20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Medik |
2011 |
SLO.14573 |
-.-- |
43.33 |
|
|
|
|
2:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rene Mesarič |
2011 |
SLO.13621 |
-.-- |
41.64 |
|
|
|
|
2:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
NC III. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
102 |
|
|
2:54.56 |
+49.58 |
|
|
|
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
SLO.13944 |
|
40.68 |
|
|
|
|
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Krošelj |
2010 |
SLO.14230 |
-.-- |
43.11 |
|
|
|
|
1:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tom Ravnak |
2012 |
SLO.14236 |
-.-- |
43.57 |
|
|
|
|
2:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Urh Videnšek |
2012 |
SLO.14238 |
-.-- |
47.20 |
|
|
|
|
2:54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
RL III. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
101 |
|
|
2:55.62 |
+50.64 |
|
|
|
|
David Šafar |
2011 |
SLO.13744 |
|
41.26 |
|
|
|
|
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Prešeren |
2012 |
SLO.13763 |
-.-- |
47.00 |
|
|
|
|
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sven Sokač |
2011 |
SLO.13739 |
-.-- |
44.99 |
|
|
|
|
2:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Brolih |
2011 |
SLO.13732 |
-.-- |
42.37 |
|
|
|
|
2:55.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
RR II. |
11 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
99 |
|
|
2:56.75 |
+51.77 |
|
|
|
|
Vid Debeljak |
2011 |
SLO.13820 |
|
41.48 |
|
|
|
|
41.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urh Malavašič |
2013 |
SLO.14327 |
-.-- |
49.12 |
|
|
|
|
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Kljun |
2011 |
SLO.13505 |
-.-- |
43.34 |
|
|
|
|
2:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Arko |
2013 |
SLO.14319 |
-.-- |
42.81 |
|
|
|
|
2:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
PDM II. |
11 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
69 |
|
|
3:18.53 |
+1:13.5 |
|
|
|
|
Nik Žniderič |
2012 |
SLO.14711 |
|
47.12 |
|
|
|
|
47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erazem Štular |
2011 |
SLO.13594 |
-.-- |
50.72 |
|
|
|
|
1:37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
SLO.14714 |
-.-- |
54.77 |
|
|
|
|
2:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alin Adrović |
2012 |
SLO.14333 |
-.-- |
45.92 |
|
|
|
|
3:18.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
FR I. |
11 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Max Koren |
2011 |
SLO.13473 |
|
35.67 |
|
|
|
|
35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nal Kobovc |
2011 |
SLO.11896 |
-.-- |
36.85 |
|
|
|
|
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Kos |
2014 |
SLO.14355 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Kobovc |
2014 |
SLO.13484 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IL III. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenart Čuček |
2010 |
SLO.14298 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Lavrih |
2011 |
SLO.12960 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Jerše |
2011 |
SLO.12339 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
KK II. |
12 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Burduja |
2012 |
SLO.13572 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Furlanič |
2011 |
SLO.14312 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jure Pribac |
2010 |
SLO.14314 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ros Viler |
2011 |
SLO.13793 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM III. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrej Stamenković |
2012 |
SLO.14308 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Bergauer |
2012 |
SLO.14715 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kuharič |
2010 |
SLO.13589 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
SLO.14329 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 12:45:44 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 12:45:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Disciplina, 4x50m Freestyle Women – Final |
|
Sponzor: |
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
Rek. ml.d |
2:06.88 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Celje (SLO) |
2/10/2018 |
|
|
|
|
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
336 |
|
|
2:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
|
32.13 |
|
|
|
|
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
-.-- |
34.30 |
|
|
|
|
1:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
-.-- |
34.69 |
|
|
|
|
1:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
-.-- |
31.91 |
|
|
|
|
2:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TK I. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
314 |
|
|
2:16.04 |
+3.01 |
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
|
33.48 |
|
|
|
|
33.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
-.-- |
34.41 |
|
|
|
|
1:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
35.54 |
|
|
|
|
1:43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
-.-- |
32.61 |
|
|
|
|
2:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
KA I. |
11 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
279 |
|
|
2:21.50 |
+8.47 |
|
|
|
|
Taja Klemen |
2011 |
SLO.12997 |
|
32.24 |
|
|
|
|
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Hren |
2012 |
SLO.14181 |
-.-- |
33.80 |
|
|
|
|
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vita Mlakar |
2011 |
SLO.14059 |
-.-- |
35.78 |
|
|
|
|
1:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tina Klemen |
2013 |
SLO.12995 |
-.-- |
39.68 |
|
|
|
|
2:21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
RT I. |
0 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
256 |
|
|
2:25.56 |
+12.53 |
|
|
|
|
Noemi Borišek |
2011 |
SLO.13983 |
|
36.17 |
|
|
|
|
36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špela Oberžan |
2011 |
SLO.13861 |
-.-- |
37.30 |
|
|
|
|
1:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Knez |
2011 |
SLO.14084 |
-.-- |
37.80 |
|
|
|
|
1:51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Zore |
2011 |
SLO.11367 |
-.-- |
34.29 |
|
|
|
|
2:25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
OL I. |
11 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
237 |
|
|
2:29.37 |
+16.34 |
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
|
34.94 |
|
|
|
|
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jona Zupet |
2011 |
SLO.14467 |
-.-- |
37.20 |
|
|
|
|
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
-.-- |
39.86 |
|
|
|
|
1:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Podobnik |
2012 |
SLO.12988 |
-.-- |
37.37 |
|
|
|
|
2:29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
AQ I. |
11 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
222 |
|
|
2:32.59 |
+19.56 |
|
|
|
|
Katarina Mahnič |
2012 |
SLO.13939 |
|
41.77 |
|
|
|
|
41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Klopčič |
2012 |
SLO.14118 |
-.-- |
38.63 |
|
|
|
|
1:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
-.-- |
32.61 |
|
|
|
|
1:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tisa Jurjec |
2011 |
SLO.12887 |
-.-- |
39.58 |
|
|
|
|
2:32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TK II. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
221 |
|
|
2:32.77 |
+19.74 |
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
|
35.68 |
|
|
|
|
35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Zupan |
2013 |
SLO.13830 |
-.-- |
41.12 |
|
|
|
|
1:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Grilc |
2012 |
SLO.13693 |
-.-- |
39.03 |
|
|
|
|
1:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Možina |
2011 |
SLO.13281 |
-.-- |
36.94 |
|
|
|
|
2:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
VV I. |
11 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
206 |
|
|
2:36.40 |
+23.37 |
|
|
|
|
Zarja Petrič |
2012 |
SLO.14614 |
|
43.81 |
|
|
|
|
43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Lamešić |
2011 |
SLO.12594 |
-.-- |
35.44 |
|
|
|
|
1:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Blatnik |
2011 |
SLO.13974 |
-.-- |
38.17 |
|
|
|
|
1:57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ria Rebec |
2012 |
SLO.13975 |
-.-- |
38.98 |
|
|
|
|
2:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
BM I. |
11 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
198 |
|
|
2:38.49 |
+25.46 |
|
|
|
|
Vanesa Godec |
2011 |
SLO.14513 |
|
38.58 |
|
|
|
|
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Golob |
2011 |
SLO.14348 |
-.-- |
39.87 |
|
|
|
|
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Gradin |
2011 |
SLO.14338 |
-.-- |
38.81 |
|
|
|
|
1:57.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Pribožič |
2011 |
SLO.14509 |
-.-- |
41.23 |
|
|
|
|
2:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
RL II. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
196 |
|
|
2:39.00 |
+25.97 |
|
|
|
|
Manja Potnik |
2011 |
SLO.13057 |
|
36.55 |
|
|
|
|
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Košir |
2012 |
SLO.13888 |
|
35.77 |
|
|
|
|
1:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
SLO.13771 |
-.-- |
40.36 |
|
|
|
|
1:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Seifert |
2011 |
SLO.14788 |
-.-- |
46.32 |
|
|
|
|
2:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
184 |
|
|
2:42.45 |
+29.42 |
|
|
|
|
Andelina Trivunović |
2011 |
SLO.12953 |
|
38.47 |
|
|
|
|
38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Papler |
2012 |
SLO.14459 |
-.-- |
44.21 |
|
|
|
|
1:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Blažko |
2012 |
SLO.14369 |
-.-- |
42.00 |
|
|
|
|
2:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Marolt |
2012 |
SLO.14421 |
-.-- |
37.77 |
|
|
|
|
2:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
LL I. |
11 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
166 |
|
|
2:48.16 |
+35.13 |
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
|
35.42 |
|
|
|
|
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Čepon |
2012 |
SLO.14296 |
-.-- |
42.49 |
|
|
|
|
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nia Longhino |
2012 |
SLO.14418 |
-.-- |
45.47 |
|
|
|
|
2:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Recek |
2012 |
SLO.14419 |
-.-- |
44.78 |
|
|
|
|
2:48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
NC I. |
11 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
150 |
|
|
2:53.90 |
+40.87 |
|
|
|
|
Veronika Lesjak |
2012 |
SLO.13943 |
|
39.68 |
|
|
|
|
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gea Lozer |
2013 |
SLO.14232 |
-.-- |
41.99 |
|
|
|
|
1:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
SLO.14224 |
-.-- |
45.93 |
|
|
|
|
2:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teja Štrukelj |
2013 |
SLO.14243 |
-.-- |
46.30 |
|
|
|
|
2:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
TK III. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
148 |
|
|
2:54.71 |
+41.68 |
|
|
|
|
Nika Sredojević |
2012 |
SLO.13866 |
|
31.99 |
|
|
|
|
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Bukovac |
2012 |
SLO.13958 |
-.-- |
50.11 |
|
|
|
|
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jerca Eržen |
2012 |
SLO.13832 |
-.-- |
45.22 |
|
|
|
|
2:07.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Špernjak |
2011 |
SLO.14091 |
-.-- |
47.39 |
|
|
|
|
2:54.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
PDM I. |
11 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
88 |
|
|
3:27.49 |
+1:14.4 |
|
|
|
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
SLO.14581 |
|
47.02 |
|
|
|
|
47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodora Zemunski |
2014 |
SLO.12500 |
-.-- |
58.98 |
|
|
|
|
1:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Tretnjak |
2013 |
SLO.14580 |
-.-- |
1:00.88 |
|
|
|
|
2:46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Jovanović |
2011 |
SLO.13588 |
-.-- |
40.61 |
|
|
|
|
3:27.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TP I. |
11 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 5.2 |
|
|
|
Mila Bedrać |
2011 |
SLO.14535 |
|
46.13 |
|
|
|
|
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Maček |
2011 |
SLO.14539 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leja Španinger |
2011 |
SLO.13415 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Božičko |
2011 |
SLO.13937 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/2/2022 12:57:14 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 13:04:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Disciplina, 4x50m Freestyle Mixed – Final |
|
Sponzor: |
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
MIX ml.d |
2:01.04 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Celje (SLO) |
2/11/2018 |
|
|
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
347 |
|
|
2:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
|
32.22 |
|
|
|
|
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
-.-- |
31.81 |
|
|
|
|
1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
29.65 |
|
|
|
|
1:33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
-.-- |
31.39 |
|
|
|
|
2:05.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
OL I. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
290 |
|
|
2:12.76 |
+7.69 |
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
|
30.54 |
|
|
|
|
30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
31.03 |
|
|
|
|
1:01.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
33.47 |
|
|
|
|
1:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jona Zupet |
2011 |
SLO.14467 |
-.-- |
37.72 |
|
|
|
|
2:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
AQ I. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
286 |
|
|
2:13.39 |
+8.32 |
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
|
32.24 |
|
|
|
|
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Klopčič |
2012 |
SLO.14118 |
-.-- |
37.31 |
|
|
|
|
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
-.-- |
34.52 |
|
|
|
|
1:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
-.-- |
29.32 |
|
|
|
|
2:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
LL I. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
282 |
|
|
2:14.00 |
+8.93 |
|
|
|
|
Marko Bursač |
2010 |
SLO.11930 |
|
29.69 |
|
|
|
|
29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
-.-- |
35.21 |
|
|
|
|
1:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
-.-- |
28.67 |
|
|
|
|
1:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Čepon |
2012 |
SLO.14296 |
-.-- |
40.43 |
|
|
|
|
2:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
TK I. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
259 |
|
|
2:17.78 |
+12.71 |
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
|
33.95 |
|
|
|
|
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
-.-- |
33.29 |
|
|
|
|
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
34.47 |
|
|
|
|
1:41.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
-.-- |
36.07 |
|
|
|
|
2:17.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
KA I. |
12 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
258 |
|
|
2:17.95 |
+12.88 |
|
|
|
|
Taja Klemen |
2011 |
SLO.12997 |
|
32.38 |
|
|
|
|
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Hren |
2012 |
SLO.14181 |
-.-- |
34.08 |
|
|
|
|
1:06.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
-.-- |
35.58 |
|
|
|
|
1:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
35.91 |
|
|
|
|
2:17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
239 |
|
|
2:21.55 |
+16.48 |
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
|
33.14 |
|
|
|
|
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andelina Trivunović |
2011 |
SLO.12953 |
-.-- |
36.52 |
|
|
|
|
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Marolt |
2012 |
SLO.14421 |
-.-- |
38.13 |
|
|
|
|
1:47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
33.76 |
|
|
|
|
2:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
TK II. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
238 |
|
|
2:21.80 |
+16.73 |
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
|
35.13 |
|
|
|
|
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
36.19 |
|
|
|
|
1:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
SLO.14762 |
-.-- |
35.46 |
|
|
|
|
1:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
35.02 |
|
|
|
|
2:21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
FR I. |
11 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
234 |
|
|
2:22.44 |
+17.37 |
|
|
|
|
Žiga Koroš |
2011 |
SLO.12700 |
|
34.50 |
|
|
|
|
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Koren |
2011 |
SLO.14075 |
-.-- |
38.44 |
|
|
|
|
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gaja Vidrih |
2012 |
SLO.14258 |
-.-- |
34.21 |
|
|
|
|
1:47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Koren |
2011 |
SLO.13473 |
-.-- |
35.29 |
|
|
|
|
2:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
NC I. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
230 |
|
|
2:23.44 |
+18.37 |
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
|
30.06 |
|
|
|
|
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
SLO.11788 |
-.-- |
32.51 |
|
|
|
|
1:02.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Lesjak |
2012 |
SLO.13943 |
-.-- |
39.28 |
|
|
|
|
1:41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gea Lozer |
2013 |
SLO.14232 |
-.-- |
41.59 |
|
|
|
|
2:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
OL II. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
227 |
|
|
2:24.04 |
+18.97 |
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
|
33.83 |
|
|
|
|
33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
SLO.12493 |
-.-- |
34.29 |
|
|
|
|
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Podobnik |
2012 |
SLO.12988 |
-.-- |
37.30 |
|
|
|
|
1:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
-.-- |
38.62 |
|
|
|
|
2:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
BM I. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
218 |
|
|
2:25.90 |
+20.83 |
|
|
|
|
Rene Markov |
2010 |
SLO.13318 |
|
35.28 |
|
|
|
|
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kojc |
2010 |
SLO.13251 |
-.-- |
35.18 |
|
|
|
|
1:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vanesa Godec |
2011 |
SLO.14513 |
-.-- |
38.04 |
|
|
|
|
1:48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Gradin |
2011 |
SLO.14338 |
-.-- |
37.40 |
|
|
|
|
2:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
VV I. |
12 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
213 |
|
|
2:26.95 |
+21.88 |
|
|
|
|
Enis Bašić |
2010 |
SLO.12907 |
|
35.22 |
|
|
|
|
35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edin Ajšić |
2011 |
SLO.13979 |
-.-- |
37.64 |
|
|
|
|
1:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Lamešić |
2011 |
SLO.12594 |
-.-- |
36.14 |
|
|
|
|
1:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Blatnik |
2011 |
SLO.13974 |
-.-- |
37.95 |
|
|
|
|
2:26.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
AQ II. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
201 |
|
|
2:30.04 |
+24.97 |
|
|
|
|
Bor Šefman |
2010 |
SLO.13460 |
|
34.36 |
|
|
|
|
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Mahnič |
2012 |
SLO.13939 |
-.-- |
40.96 |
|
|
|
|
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tisa Jurjec |
2011 |
SLO.12887 |
-.-- |
39.95 |
|
|
|
|
1:55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
-.-- |
34.77 |
|
|
|
|
2:30.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
IL II. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
195 |
|
|
2:31.47 |
+26.40 |
|
|
|
|
Dino Ðešević |
2011 |
SLO.12986 |
|
34.17 |
|
|
|
|
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
SLO.14541 |
-.-- |
40.07 |
|
|
|
|
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Blažko |
2012 |
SLO.14369 |
-.-- |
43.35 |
|
|
|
|
1:57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
-.-- |
33.88 |
|
|
|
|
2:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
RL III. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
195 |
|
|
2:31.50 |
+26.43 |
|
|
|
|
Zoja Košir |
2012 |
SLO.13888 |
|
36.70 |
|
|
|
|
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Potnik |
2011 |
SLO.13057 |
-.-- |
36.91 |
|
|
|
|
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenart Razinger |
2010 |
SLO.14427 |
-.-- |
37.64 |
|
|
|
|
1:51.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Gergeli |
2010 |
SLO.13729 |
-.-- |
40.25 |
|
|
|
|
2:31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
TK III. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
189 |
|
|
2:33.01 |
+27.94 |
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
|
36.65 |
|
|
|
|
36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Zupan |
2013 |
SLO.13830 |
|
38.56 |
|
|
|
|
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ambrož Bešter |
2011 |
SLO.14088 |
-.-- |
38.15 |
|
|
|
|
1:53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Bešter |
2012 |
SLO.13237 |
-.-- |
39.65 |
|
|
|
|
2:33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
PAK I. |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
182 |
|
|
2:34.88 |
+29.81 |
|
|
|
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
SLO.13408 |
|
37.21 |
|
|
|
|
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
-.-- |
37.46 |
|
|
|
|
1:14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
-.-- |
38.60 |
|
|
|
|
1:53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Dimovski |
2011 |
SLO.13616 |
-.-- |
41.61 |
|
|
|
|
2:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
IL III. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
182 |
|
|
2:34.92 |
+29.85 |
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
|
34.66 |
|
|
|
|
34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Papler |
2012 |
SLO.14459 |
-.-- |
42.13 |
|
|
|
|
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
SLO.14371 |
-.-- |
44.68 |
|
|
|
|
2:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
-.-- |
33.45 |
|
|
|
|
2:34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
BM II. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
177 |
|
|
2:36.29 |
+31.22 |
|
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
|
35.81 |
|
|
|
|
35.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Šentjurc |
2011 |
SLO.14339 |
-.-- |
36.09 |
|
|
|
|
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Pribožič |
2011 |
SLO.14509 |
-.-- |
44.61 |
|
|
|
|
1:56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Golob |
2011 |
SLO.14348 |
-.-- |
39.78 |
|
|
|
|
2:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
LL II. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
171 |
|
|
2:38.31 |
+33.24 |
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
|
33.16 |
|
|
|
|
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
34.49 |
|
|
|
|
1:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Recek |
2012 |
SLO.14419 |
-.-- |
44.48 |
|
|
|
|
1:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nia Longhino |
2012 |
SLO.14418 |
-.-- |
46.18 |
|
|
|
|
2:38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
OL III. |
11 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
155 |
|
|
2:43.54 |
+38.47 |
|
|
|
|
Josip Rauch |
2011 |
SLO.13912 |
|
39.26 |
|
|
|
|
39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijan Debeljak |
2012 |
SLO.13906 |
-.-- |
36.83 |
|
|
|
|
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isa Vovčko |
2011 |
SLO.14434 |
-.-- |
43.34 |
|
|
|
|
1:59.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zala Šmitek |
2012 |
SLO.14436 |
-.-- |
44.11 |
|
|
|
|
2:43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
PDM I. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
152 |
|
|
2:44.36 |
+39.29 |
|
|
|
|
Marko Stojčić |
2010 |
SLO.14335 |
|
41.13 |
|
|
|
|
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Jovanović |
2011 |
SLO.13588 |
-.-- |
30.71 |
|
|
|
|
1:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
SLO.14581 |
-.-- |
54.78 |
|
|
|
|
2:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Danijel Stojčić |
2012 |
SLO.14336 |
-.-- |
37.74 |
|
|
|
|
2:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
NC II. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
147 |
|
|
2:46.34 |
+41.27 |
|
|
|
|
Tian Gomzej |
2010 |
SLO.13515 |
|
39.33 |
|
|
|
|
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
SLO.13946 |
-.-- |
39.36 |
|
|
|
|
1:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
SLO.14224 |
-.-- |
43.49 |
|
|
|
|
2:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teja Štrukelj |
2013 |
SLO.14243 |
-.-- |
44.16 |
|
|
|
|
2:46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
VV II. |
12 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
143 |
|
|
2:47.93 |
+42.86 |
|
|
|
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
SLO.14615 |
|
45.72 |
|
|
|
|
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zarja Petrič |
2012 |
SLO.14614 |
-.-- |
43.82 |
|
|
|
|
1:29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ria Rebec |
2012 |
SLO.13975 |
-.-- |
39.15 |
|
|
|
|
2:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
SLO.13981 |
-.-- |
39.24 |
|
|
|
|
2:47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
RR I. |
12 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
137 |
|
|
2:50.35 |
+45.28 |
|
|
|
|
Jan Malavašič |
2011 |
SLO.13498 |
|
38.87 |
|
|
|
|
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
SLO.14323 |
-.-- |
48.11 |
|
|
|
|
1:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Tanko |
2013 |
SLO.14321 |
-.-- |
49.07 |
|
|
|
|
2:16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
SLO.12672 |
-.-- |
34.30 |
|
|
|
|
2:50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
LL III. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
127 |
|
|
2:54.42 |
+49.35 |
|
|
|
|
Filip Sever |
2010 |
SLO.13076 |
|
37.46 |
|
|
|
|
37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Palyvoda |
2010 |
SLO.14286 |
-.-- |
37.19 |
|
|
|
|
1:14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Maver |
2013 |
SLO.14749 |
-.-- |
52.01 |
|
|
|
|
2:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Loren Korica |
2011 |
SLO.14289 |
-.-- |
47.76 |
|
|
|
|
2:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
AQ III. |
11 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
118 |
|
|
2:58.84 |
+53.77 |
|
|
|
|
David Trampuž |
2011 |
SLO.13940 |
|
35.49 |
|
|
|
|
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vita Avčin |
2012 |
SLO.14117 |
-.-- |
48.33 |
|
|
|
|
1:23.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Pirnat |
2011 |
SLO.14119 |
-.-- |
48.15 |
|
|
|
|
2:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Šefman |
2013 |
SLO.14378 |
-.-- |
46.87 |
|
|
|
|
2:58.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
TP I. |
11 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
|
108 |
|
|
3:04.33 |
+59.26 |
|
|
|
|
Gašper Korošec |
2012 |
SLO.14538 |
|
48.26 |
|
|
|
|
48.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mila Bedrać |
2011 |
SLO.14535 |
-.-- |
45.96 |
|
|
|
|
1:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Božičko |
2011 |
SLO.13937 |
-.-- |
45.13 |
|
|
|
|
2:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Andraž Korošec |
2011 |
SLO.14537 |
-.-- |
44.98 |
|
|
|
|
3:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM II. |
11 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
SLO.14712 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodora Zemunski |
2014 |
SLO.12500 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kim MÜller |
2013 |
SLO.14578 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žak Godec |
2011 |
SLO.14334 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL II. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM III. |
0 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 9:20:59 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 09:21:04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 100m Individual Medley Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:03.36 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
304 |
1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
295 |
1:13.98 |
+0.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=3 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
292 |
1:14.24 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=3 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
292 |
1:14.24 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
275 |
1:15.75 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
255 |
1:17.68 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
234 |
1:19.88 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
1:21.14 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
213 |
1:22.45 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
202 |
1:23.94 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
198 |
1:24.55 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
1:25.40 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
191 |
1:25.48 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
191 |
1:25.55 |
+12.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
185 |
1:26.46 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
184 |
1:26.59 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
182 |
1:26.89 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
179 |
1:27.31 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=19 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
179 |
1:27.38 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=19 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
179 |
1:27.38 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
171 |
1:28.75 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
168 |
1:29.16 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
1:29.44 |
+16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
1:29.46 |
+16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
165 |
1:29.73 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
163 |
1:30.15 |
+16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
1:30.21 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
162 |
1:30.24 |
+17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
152 |
1:32.14 |
+18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
1:32.44 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
151 |
1:32.46 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
149 |
1:32.76 |
+19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
146 |
1:33.42 |
+20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
142 |
1:34.38 |
+21.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
134 |
1:36.09 |
+22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
134 |
1:36.22 |
+23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
130 |
1:37.27 |
+24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
129 |
1:37.53 |
+24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
125 |
1:38.49 |
+25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
122 |
1:39.24 |
+26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
118 |
1:40.27 |
+27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
118 |
1:40.43 |
+27.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
116 |
1:40.88 |
+27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
113 |
1:41.73 |
+28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
111 |
1:42.53 |
+29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
103 |
1:44.87 |
+31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
103 |
1:44.98 |
+31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
103 |
1:45.07 |
+31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
99 |
1:46.45 |
+33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
87 |
1:50.93 |
+37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
87 |
1:51.02 |
+37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
86 |
1:51.31 |
+38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
86 |
1:51.40 |
+38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
85 |
1:52.00 |
+38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Luka Femič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
76 |
1:56.32 |
+43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
74 |
1:56.91 |
+43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
72 |
1:58.44 |
+45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 9:48:48 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 09:49:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. Disciplina, 100m Individual Medley Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:09.71 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
387 |
1:17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
353 |
1:19.95 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
283 |
1:26.05 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
279 |
1:26.43 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
274 |
1:26.99 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
251 |
1:29.54 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
249 |
1:29.72 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
249 |
1:29.81 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
247 |
1:30.02 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
245 |
1:30.22 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
235 |
1:31.52 |
+13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
221 |
1:33.40 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
196 |
1:37.24 |
+19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
189 |
1:38.43 |
+20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
185 |
1:39.04 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
184 |
1:39.31 |
+21.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
182 |
1:39.56 |
+22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
168 |
1:42.29 |
+24.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
156 |
1:44.83 |
+27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
102 |
2:00.85 |
+43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
101 |
2:00.98 |
+43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
96 |
2:03.36 |
+45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
90 |
2:05.92 |
+48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
2:22.35 |
+1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
- |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 9:54:22 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 09:54:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. Disciplina, 100m Breaststroke Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:10.76 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
298 |
1:22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
280 |
1:24.55 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
271 |
1:25.43 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
226 |
1:30.74 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
225 |
1:30.95 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
1:32.06 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
216 |
1:32.15 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
207 |
1:33.51 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
203 |
1:34.05 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
202 |
1:34.31 |
+11.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
193 |
1:35.69 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
186 |
1:36.86 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
185 |
1:37.11 |
+14.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
178 |
1:38.21 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
178 |
1:38.34 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
177 |
1:38.53 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
175 |
1:38.79 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
173 |
1:39.19 |
+16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
173 |
1:39.29 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
169 |
1:39.95 |
+17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
168 |
1:40.13 |
+17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
166 |
1:40.55 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
157 |
1:42.56 |
+19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
153 |
1:43.33 |
+20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
150 |
1:44.07 |
+21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
147 |
1:44.81 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
146 |
1:45.07 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
143 |
1:45.75 |
+22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
141 |
1:46.12 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
139 |
1:46.59 |
+23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
139 |
1:46.67 |
+23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
133 |
1:48.26 |
+25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
129 |
1:49.37 |
+26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
124 |
1:50.75 |
+27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
122 |
1:51.43 |
+28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
1:52.42 |
+29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
116 |
1:53.37 |
+30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
115 |
1:53.73 |
+30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
112 |
1:54.62 |
+31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
111 |
1:55.11 |
+32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
110 |
1:55.40 |
+32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
109 |
1:55.59 |
+32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
108 |
1:56.14 |
+33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
106 |
1:56.63 |
+33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
104 |
1:57.56 |
+34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
104 |
1:57.62 |
+34.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
102 |
1:58.19 |
+35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
101 |
1:58.70 |
+35.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
100 |
1:59.16 |
+36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
95 |
2:00.99 |
+38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
94 |
2:01.52 |
+38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
92 |
2:02.17 |
+39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
87 |
2:04.45 |
+41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
71 |
2:13.35 |
+50.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
66 |
2:16.76 |
+53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Lev Lasič |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
60 |
2:20.61 |
+57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 10:19:04 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 10:19:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26. Disciplina, 100m Breaststroke Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:16.81 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
382 |
1:25.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
312 |
1:31.94 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
307 |
1:32.38 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
304 |
1:32.73 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
1:35.90 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
258 |
1:37.95 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
252 |
1:38.64 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
244 |
1:39.75 |
+13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
234 |
1:41.13 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
233 |
1:41.31 |
+15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
232 |
1:41.36 |
+15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
227 |
1:42.22 |
+16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
1:43.72 |
+17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
211 |
1:44.59 |
+18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
208 |
1:45.21 |
+19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
200 |
1:46.53 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
199 |
1:46.80 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
198 |
1:46.83 |
+20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
1:48.04 |
+22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
184 |
1:49.53 |
+23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
183 |
1:49.66 |
+23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
180 |
1:50.30 |
+24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
177 |
1:50.90 |
+25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
176 |
1:51.08 |
+25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
175 |
1:51.34 |
+25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
174 |
1:51.58 |
+25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
171 |
1:52.28 |
+26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
170 |
1:52.50 |
+26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
169 |
1:52.72 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tisa Jurjec |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
163 |
1:54.10 |
+28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
158 |
1:55.32 |
+29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=32 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
155 |
1:56.09 |
+30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=32 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
1:56.09 |
+30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
152 |
1:56.64 |
+30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
150 |
1:57.17 |
+31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
146 |
1:58.37 |
+32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
137 |
2:00.90 |
+35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
136 |
2:01.07 |
+35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
130 |
2:03.05 |
+37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
129 |
2:03.24 |
+37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
128 |
2:03.52 |
+37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
126 |
2:04.11 |
+38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
126 |
2:04.37 |
+38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
119 |
2:06.57 |
+40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nikolina Vasiljević |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
113 |
2:08.80 |
+42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
111 |
2:09.75 |
+43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
99 |
2:14.66 |
+48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Nia Longhino |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
97 |
2:15.59 |
+49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
94 |
2:17.05 |
+51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Tajda Potnik |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
88 |
2:19.72 |
+53.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
86 |
2:20.82 |
+54.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Anclin |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 10:36:59 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 10:37:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Disciplina, 100m Freestyle Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
57.00 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
335 |
1:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
326 |
1:05.29 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
311 |
1:06.33 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
272 |
1:09.30 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
268 |
1:09.65 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
265 |
1:09.89 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
247 |
1:11.57 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
246 |
1:11.64 |
+6.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
238 |
1:12.48 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
234 |
1:12.85 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
230 |
1:13.31 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
223 |
1:14.05 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
210 |
1:15.55 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
205 |
1:16.20 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
204 |
1:16.22 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
199 |
1:16.97 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
196 |
1:17.27 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
195 |
1:17.49 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=19 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
192 |
1:17.79 |
+13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=19 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
192 |
1:17.79 |
+13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
1:17.87 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
190 |
1:18.07 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
1:18.27 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
188 |
1:18.39 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
187 |
1:18.56 |
+13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
186 |
1:18.60 |
+13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
178 |
1:19.81 |
+15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
170 |
1:21.05 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
168 |
1:21.38 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
168 |
1:21.40 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
167 |
1:21.60 |
+16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
165 |
1:21.83 |
+17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
161 |
1:22.50 |
+17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
161 |
1:22.51 |
+17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
160 |
1:22.74 |
+18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
159 |
1:22.83 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
159 |
1:22.84 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
156 |
1:23.35 |
+18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
1:23.52 |
+18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
152 |
1:24.03 |
+19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
150 |
1:24.40 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
148 |
1:24.85 |
+20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
148 |
1:24.87 |
+20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
147 |
1:25.11 |
+20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
146 |
1:25.27 |
+20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
144 |
1:25.64 |
+20.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
142 |
1:26.13 |
+21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
136 |
1:27.20 |
+22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
134 |
1:27.73 |
+23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
133 |
1:27.86 |
+23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
133 |
1:28.01 |
+23.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
132 |
1:28.14 |
+23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
130 |
1:28.71 |
+24.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
129 |
1:28.73 |
+24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
127 |
1:29.31 |
+24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
126 |
1:29.59 |
+24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
121 |
1:30.76 |
+26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Jakob Sušec |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
120 |
1:30.90 |
+26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
120 |
1:31.04 |
+26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
118 |
1:31.59 |
+26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
116 |
1:31.99 |
+27.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
116 |
1:32.02 |
+27.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
114 |
1:32.42 |
+27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
114 |
1:32.52 |
+27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=65 |
|
Lovro Kožar |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
114 |
1:32.68 |
+28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=65 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
114 |
1:32.68 |
+28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
111 |
1:33.48 |
+28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
109 |
1:33.87 |
+29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
108 |
1:34.35 |
+29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
106 |
1:34.95 |
+30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
103 |
1:35.82 |
+31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
102 |
1:36.03 |
+31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
101 |
1:36.43 |
+31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
101 |
1:36.48 |
+31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
94 |
1:38.52 |
+33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
92 |
1:39.50 |
+34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
91 |
1:39.73 |
+35.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
89 |
1:40.36 |
+35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
86 |
1:41.57 |
+36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
82 |
1:43.21 |
+38.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
82 |
1:43.41 |
+38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
81 |
1:43.47 |
+38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
79 |
1:44.56 |
+39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
77 |
1:45.20 |
+40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
74 |
1:46.82 |
+42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
69 |
1:49.56 |
+44.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
67 |
1:50.34 |
+45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
67 |
1:50.42 |
+45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
66 |
1:51.05 |
+46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
63 |
1:52.73 |
+48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
59 |
1:55.04 |
+50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
49 |
2:02.28 |
+57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
45 |
2:05.77 |
+1:01.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksej Kržan |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bučar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 11:10:13 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 11:17:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28. Disciplina, 100m Freestyle Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
1:00.72 |
|
|
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2005 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
381 |
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
362 |
1:10.47 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
345 |
1:11.62 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
334 |
1:12.41 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
311 |
1:14.12 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
297 |
1:15.26 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
295 |
1:15.44 |
+6.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
295 |
1:15.48 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
281 |
1:16.71 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
277 |
1:17.08 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
252 |
1:19.51 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
243 |
1:20.48 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
239 |
1:20.94 |
+11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
223 |
1:22.78 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
216 |
1:23.65 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
216 |
1:23.68 |
+14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
215 |
1:23.82 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
205 |
1:25.17 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
201 |
1:25.71 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
199 |
1:25.97 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
197 |
1:26.30 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
196 |
1:26.37 |
+17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
191 |
1:27.25 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Andelina Trivunović |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
190 |
1:27.26 |
+17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
182 |
1:28.55 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maruša Šobak |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
178 |
1:29.28 |
+19.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
174 |
1:29.84 |
+20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tisa Jurjec |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
166 |
1:31.31 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
166 |
1:31.36 |
+22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
162 |
1:32.11 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
156 |
1:33.19 |
+23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
153 |
1:33.88 |
+24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
152 |
1:34.12 |
+24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
148 |
1:34.92 |
+25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
136 |
1:37.69 |
+28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
134 |
1:37.97 |
+28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
131 |
1:38.80 |
+29.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
128 |
1:39.66 |
+30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lara Bratkovič Koleša |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
124 |
1:40.56 |
+31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
121 |
1:41.34 |
+32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
107 |
1:45.52 |
+36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
105 |
1:46.44 |
+37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
103 |
1:47.07 |
+37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
100 |
1:48.02 |
+38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
100 |
1:48.12 |
+38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Nia Longhino |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
100 |
1:48.13 |
+38.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
100 |
1:48.20 |
+38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
97 |
1:49.02 |
+39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
92 |
1:51.25 |
+41.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
87 |
1:53.40 |
+44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
79 |
1:56.99 |
+47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
47 |
2:18.62 |
+1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ivana Pelengić |
2013 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zoja Žugič Jehart |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 11:27:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 11:27:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 50m Backstroke Men – Final |
|
|
Rek. ml.d |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
294 |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
288 |
33.64 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
254 |
35.08 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
249 |
35.28 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
249 |
35.31 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
236 |
35.94 |
+2.53 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
205 |
37.67 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
200 |
37.97 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
200 |
37.98 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
199 |
38.00 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
198 |
38.06 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
193 |
38.39 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
191 |
38.52 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
183 |
39.12 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
178 |
39.45 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
177 |
39.53 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
175 |
39.69 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
174 |
39.74 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
172 |
39.94 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
168 |
40.20 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
168 |
40.24 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
168 |
40.25 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
163 |
40.64 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
162 |
40.69 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
162 |
40.73 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
160 |
40.90 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
159 |
40.96 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
157 |
41.17 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
154 |
41.44 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
153 |
41.50 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
151 |
41.64 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
151 |
41.66 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
144 |
42.33 |
+8.92 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
142 |
42.59 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
141 |
42.68 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
140 |
42.72 |
+9.31 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
140 |
42.73 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
136 |
43.15 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
136 |
43.20 |
+9.79 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
134 |
43.42 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
130 |
43.86 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
129 |
43.93 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
125 |
44.35 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
123 |
44.59 |
+11.18 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
120 |
44.99 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
115 |
45.61 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
115 |
45.64 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
114 |
45.78 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
113 |
45.85 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
109 |
46.42 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
105 |
46.99 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
105 |
47.06 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
102 |
47.52 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
99 |
47.93 |
+14.52 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
99 |
47.96 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Andraž Korošec |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
97 |
48.29 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
95 |
48.56 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
95 |
48.60 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
95 |
48.67 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
94 |
48.85 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
91 |
49.26 |
+15.85 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
89 |
49.64 |
+16.23 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
88 |
49.80 |
+16.39 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
88 |
49.82 |
+16.41 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Aleksej Kržan |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
87 |
49.97 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
85 |
50.41 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
50.70 |
+17.29 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
83 |
50.82 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
75 |
52.64 |
+19.23 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
74 |
52.72 |
+19.31 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
74 |
52.73 |
+19.32 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
70 |
53.72 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
64 |
55.37 |
+21.96 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Gašper Korošec |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
62 |
55.95 |
+22.54 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Mateo Lamešić |
2014 |
Plavalni klub Velenje |
|
53 |
59.07 |
+25.66 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
51 |
59.63 |
+26.22 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
36 |
1:07.03 |
+33.62 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Miha Leskovar |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Vaš |
2011 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 11:50:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 11:50:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. Disciplina, 50m Backstroke Women – Final |
|
|
Rek. ml.d |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
362 |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
341 |
36.62 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
332 |
36.97 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
310 |
37.79 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
287 |
38.80 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
285 |
38.87 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
278 |
39.19 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
270 |
39.57 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
251 |
40.54 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
237 |
41.35 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
236 |
41.41 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
234 |
41.54 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
216 |
42.64 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
214 |
42.75 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
208 |
43.18 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
201 |
43.68 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
194 |
44.20 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
193 |
44.23 |
+8.32 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
192 |
44.33 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Katarina Hozjan |
2011 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
191 |
44.40 |
+8.49 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
184 |
44.94 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
184 |
44.99 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
173 |
45.89 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
170 |
46.17 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
170 |
46.18 |
+10.27 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
164 |
46.68 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
164 |
46.74 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
145 |
48.67 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Iva Blažko |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
145 |
48.71 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
143 |
48.92 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
141 |
49.15 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
138 |
49.48 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
131 |
50.39 |
+14.48 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
128 |
50.77 |
+14.86 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
113 |
52.82 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Štukelj |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
111 |
53.25 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
110 |
53.42 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
105 |
54.22 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
105 |
54.25 |
+18.34 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
96 |
55.76 |
+19.85 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
95 |
56.09 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
92 |
56.54 |
+20.63 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
90 |
57.01 |
+21.10 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
88 |
57.37 |
+21.46 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nikolina Vasiljević |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
88 |
57.41 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
79 |
59.57 |
+23.66 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
77 |
1:00.04 |
+24.13 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Emma Anclin |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
63 |
1:04.05 |
+28.14 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Tajda Potnik |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
61 |
1:05.02 |
+29.11 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Brina Ros |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
58 |
1:06.06 |
+30.15 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Ana Maver |
2013 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
57 |
1:06.43 |
+30.52 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Vaš |
2012 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 12:01:36 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 12:01:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. Disciplina, 4x50m Medley Men – Final |
|
Sponzor: |
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
Rek. ml.d |
2:06.21 |
|
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Kranj (SLO) |
12/28/2007 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
LL I. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
252 |
|
|
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
|
39.40 |
|
|
|
|
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursač |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
37.33 |
|
|
|
|
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
-.-- |
32.73 |
|
|
|
|
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
33.55 |
|
|
|
|
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL I. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
244 |
|
|
2:24.57 |
+1.56 |
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
|
39.04 |
|
|
|
|
39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
-.-- |
38.39 |
|
|
|
|
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
-.-- |
37.03 |
|
|
|
|
1:54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
30.11 |
|
|
|
|
2:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
OL I. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
226 |
|
|
2:28.45 |
+5.44 |
|
|
|
|
Aleks Stevanić |
2011 |
SLO.13914 |
|
39.39 |
|
|
|
|
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Kodermac |
2010 |
SLO.14111 |
-.-- |
43.78 |
|
|
|
|
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
-.-- |
34.01 |
|
|
|
|
1:57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
31.27 |
|
|
|
|
2:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
RAD I. |
12 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
222 |
|
|
2:29.19 |
+6.18 |
|
|
|
|
Kristjan Krivec |
2010 |
SLO.13680 |
|
38.66 |
|
|
|
|
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Jelenc |
2011 |
SLO.12236 |
-.-- |
42.82 |
|
|
|
|
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
SLO.11835 |
-.-- |
33.86 |
|
|
|
|
1:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Milenkovič |
2010 |
SLO.12477 |
-.-- |
33.85 |
|
|
|
|
2:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
212 |
|
|
2:31.54 |
+8.53 |
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
|
40.08 |
|
|
|
|
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
41.17 |
|
|
|
|
1:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
-.-- |
37.21 |
|
|
|
|
1:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dino Ðešević |
2011 |
SLO.12986 |
-.-- |
33.08 |
|
|
|
|
2:31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
KK I. |
12 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
207 |
|
|
2:32.78 |
+9.77 |
|
|
|
|
Timej Družina |
2010 |
SLO.14128 |
|
40.33 |
|
|
|
|
40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kavčič |
2010 |
SLO.14723 |
-.-- |
45.12 |
|
|
|
|
1:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tosja Bržan |
2010 |
SLO.12041 |
-.-- |
33.16 |
|
|
|
|
1:58.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Remškar |
2010 |
SLO.12717 |
-.-- |
34.17 |
|
|
|
|
2:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
AQ I. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
197 |
|
|
2:35.24 |
+12.23 |
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
|
41.15 |
|
|
|
|
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
-.-- |
43.25 |
|
|
|
|
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Čufer |
2011 |
SLO.13381 |
-.-- |
40.46 |
|
|
|
|
2:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
-.-- |
30.38 |
|
|
|
|
2:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
IL II. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
193 |
|
|
2:36.26 |
+13.25 |
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
|
41.35 |
|
|
|
|
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Marinšek |
2010 |
SLO.13342 |
-.-- |
41.47 |
|
|
|
|
1:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Jerše |
2011 |
SLO.12339 |
-.-- |
39.54 |
|
|
|
|
2:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
-.-- |
33.90 |
|
|
|
|
2:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
NC I. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
177 |
|
|
2:40.81 |
+17.80 |
|
|
|
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
SLO.13946 |
|
44.29 |
|
|
|
|
44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Rezar |
2011 |
SLO.14244 |
-.-- |
49.77 |
|
|
|
|
1:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
-.-- |
33.57 |
|
|
|
|
2:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
SLO.11788 |
-.-- |
33.18 |
|
|
|
|
2:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
OL III. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
176 |
|
|
2:41.26 |
+18.25 |
|
|
|
|
Jaka Fajon |
2011 |
SLO.13265 |
|
40.22 |
|
|
|
|
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
SLO.14281 |
-.-- |
44.82 |
|
|
|
|
1:25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tine Ošlaj |
2010 |
SLO.12362 |
-.-- |
40.81 |
|
|
|
|
2:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
SLO.14113 |
-.-- |
35.41 |
|
|
|
|
2:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
BM I. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
171 |
|
|
2:42.84 |
+19.83 |
|
|
|
|
Lan Šentjurc |
2011 |
SLO.14339 |
|
43.43 |
|
|
|
|
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Planko |
2010 |
SLO.13297 |
-.-- |
43.75 |
|
|
|
|
1:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kojc |
2010 |
SLO.13251 |
-.-- |
39.45 |
|
|
|
|
2:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rene Markov |
2010 |
SLO.13318 |
-.-- |
36.21 |
|
|
|
|
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
FR I. |
11 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
163 |
|
|
2:45.33 |
+22.32 |
|
|
|
|
Max Koren |
2011 |
SLO.13473 |
|
38.34 |
|
|
|
|
38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nal Kobovc |
2011 |
SLO.11896 |
-.-- |
45.43 |
|
|
|
|
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Koroš |
2011 |
SLO.12700 |
-.-- |
38.74 |
|
|
|
|
2:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Kos |
2014 |
SLO.14355 |
-.-- |
42.82 |
|
|
|
|
2:45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
TK I. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
158 |
|
|
2:46.97 |
+23.96 |
|
|
|
|
Ožbej Bešter |
2012 |
SLO.13237 |
|
42.70 |
|
|
|
|
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
-.-- |
46.64 |
|
|
|
|
1:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
41.14 |
|
|
|
|
2:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
36.49 |
|
|
|
|
2:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
LL II. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
141 |
|
|
2:53.55 |
+30.54 |
|
|
|
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
SLO.14414 |
|
45.11 |
|
|
|
|
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Sever |
2010 |
SLO.13076 |
-.-- |
45.61 |
|
|
|
|
1:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Palyvoda |
2010 |
SLO.14286 |
-.-- |
44.85 |
|
|
|
|
2:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
SLO.13539 |
-.-- |
37.98 |
|
|
|
|
2:53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
KA I. |
12 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
133 |
|
|
2:56.75 |
+33.74 |
|
|
|
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
SLO.13804 |
|
44.04 |
|
|
|
|
44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Kugler |
2011 |
SLO.14362 |
-.-- |
55.24 |
|
|
|
|
1:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
42.01 |
|
|
|
|
2:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
-.-- |
35.46 |
|
|
|
|
2:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
RL II. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
123 |
|
|
3:01.78 |
+38.77 |
|
|
|
|
Lenart Razinger |
2010 |
SLO.14427 |
|
43.44 |
|
|
|
|
43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Gergeli |
2010 |
SLO.13729 |
-.-- |
52.89 |
|
|
|
|
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Šafar |
2011 |
SLO.13744 |
-.-- |
46.36 |
|
|
|
|
2:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kramer |
2010 |
SLO.13402 |
-.-- |
39.09 |
|
|
|
|
3:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
AQ II. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
120 |
|
|
3:03.12 |
+40.11 |
|
|
|
|
Lev Avčin |
2012 |
SLO.14116 |
|
49.93 |
|
|
|
|
49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Zrimšek |
2010 |
SLO.14377 |
-.-- |
53.17 |
|
|
|
|
1:43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Trampuž |
2011 |
SLO.13940 |
-.-- |
46.00 |
|
|
|
|
2:29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Šefman |
2010 |
SLO.13460 |
-.-- |
34.02 |
|
|
|
|
3:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
TK II. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
120 |
|
|
3:03.13 |
+40.12 |
|
|
|
|
Ambrož Bešter |
2011 |
SLO.14088 |
|
43.86 |
|
|
|
|
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
SLO.13828 |
-.-- |
52.24 |
|
|
|
|
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
SLO.14762 |
-.-- |
47.67 |
|
|
|
|
2:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Bavdek |
2012 |
SLO.13819 |
-.-- |
39.36 |
|
|
|
|
3:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
TK III. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
105 |
|
|
3:11.36 |
+48.35 |
|
|
|
|
Luka Zupan |
2011 |
SLO.13233 |
|
50.80 |
|
|
|
|
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Sušec |
2011 |
SLO.13859 |
-.-- |
51.76 |
|
|
|
|
1:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Potočnik |
2011 |
SLO.14098 |
-.-- |
48.95 |
|
|
|
|
2:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Pugelj |
2010 |
SLO.12858 |
-.-- |
39.85 |
|
|
|
|
3:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
NC II. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
105 |
|
|
3:11.59 |
+48.58 |
|
|
|
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
SLO.14228 |
|
48.28 |
|
|
|
|
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Kekec |
2011 |
SLO.14241 |
-.-- |
54.19 |
|
|
|
|
1:42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tian Gomzej |
2010 |
SLO.13515 |
-.-- |
47.79 |
|
|
|
|
2:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Kroflič |
2010 |
SLO.14229 |
-.-- |
41.33 |
|
|
|
|
3:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
PDM I. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
85 |
|
|
3:25.27 |
+1:02.2 |
|
|
|
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
SLO.14712 |
|
51.28 |
|
|
|
|
51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žak Godec |
2011 |
SLO.14334 |
-.-- |
1:01.59 |
|
|
|
|
1:52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Stojčić |
2010 |
SLO.14335 |
-.-- |
53.00 |
|
|
|
|
2:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danijel Stojčić |
2012 |
SLO.14336 |
-.-- |
39.40 |
|
|
|
|
3:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
RR II. |
11 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
83 |
|
|
3:27.09 |
+1:04.0 |
|
|
|
|
Filip Žagar |
2012 |
SLO.14326 |
|
51.95 |
|
|
|
|
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Kljun |
2011 |
SLO.13505 |
-.-- |
53.30 |
|
|
|
|
1:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Debeljak |
2011 |
SLO.13820 |
-.-- |
59.72 |
|
|
|
|
2:44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Arko |
2013 |
SLO.14319 |
-.-- |
42.12 |
|
|
|
|
3:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
RL III. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
76 |
|
|
3:33.49 |
+1:10.4 |
|
|
|
|
Rok Prešeren |
2012 |
SLO.13763 |
|
53.72 |
|
|
|
|
53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sven Sokač |
2011 |
SLO.13739 |
-.-- |
54.77 |
|
|
|
|
1:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Mamlić |
2011 |
SLO.13728 |
-.-- |
1:02.60 |
|
|
|
|
2:51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Brolih |
2011 |
SLO.13732 |
-.-- |
42.40 |
|
|
|
|
3:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
BM II. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Vrtič |
2010 |
SLO.13306 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Femič |
2010 |
SLO.13311 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
SLO.13897 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
OL II. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
SLO.12493 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Benčina |
2012 |
SLO.13919 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Poljak |
2011 |
SLO.13506 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PAK I. |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Rene Mesarič |
2011 |
SLO.13621 |
|
44.67 |
|
|
|
|
44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Vizjak |
2011 |
SLO.13595 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM II. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
Jakob Kuharič |
2010 |
SLO.13589 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alin Adrović |
2012 |
SLO.14333 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Žniderič |
2012 |
SLO.14711 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
SLO.14714 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RR I. |
12 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
SLO.12672 |
|
40.55 |
|
|
|
|
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taj Novak |
2011 |
SLO.14410 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tibor Starc |
2011 |
SLO.13503 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Malavašič |
2011 |
SLO.13498 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IL III. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenart Čuček |
2010 |
SLO.14298 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Marinšek |
2012 |
SLO.13371 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jernej Hus |
2010 |
SLO.14300 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
KK II. |
12 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Burduja |
2012 |
SLO.13572 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Furlanič |
2011 |
SLO.14312 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jure Pribac |
2010 |
SLO.14314 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ros Viler |
2011 |
SLO.13793 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
NC III. |
0 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM III. |
0 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
VV I. |
0 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 12:32:36 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 12:56:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32. Disciplina, 4x50m Medley Women – Final |
|
Sponzor: |
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
Rek. ml.d |
2:20.77 |
|
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Maribor (SLO) |
12/8/2007 |
|
|
|
|
Ml. deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
315 |
|
|
2:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
|
37.85 |
|
|
|
|
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Potnik |
2011 |
SLO.13057 |
-.-- |
43.74 |
|
|
|
|
1:21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
-.-- |
37.06 |
|
|
|
|
1:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
|
31.68 |
|
|
|
|
2:30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TK I. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
300 |
|
|
2:32.87 |
+2.54 |
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
|
39.06 |
|
|
|
|
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
43.40 |
|
|
|
|
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
-.-- |
37.97 |
|
|
|
|
2:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
-.-- |
32.44 |
|
|
|
|
2:32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RT I. |
11 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
|
|
262 |
|
|
2:39.94 |
+9.61 |
|
|
|
|
Pia Zore |
2011 |
SLO.11367 |
|
36.84 |
|
|
|
|
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Knez |
2011 |
SLO.14084 |
-.-- |
47.79 |
|
|
|
|
1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špela Oberžan |
2011 |
SLO.13861 |
|
39.55 |
|
|
|
|
2:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noemi Borišek |
2011 |
SLO.13983 |
-.-- |
35.76 |
|
|
|
|
2:39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
KA I. |
11 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
230 |
|
|
2:47.08 |
+16.75 |
|
|
|
|
Taja Klemen |
2011 |
SLO.12997 |
|
36.03 |
|
|
|
|
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Losieva |
2013 |
SLO.13521 |
-.-- |
50.07 |
|
|
|
|
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Hren |
2012 |
SLO.14181 |
-.-- |
44.76 |
|
|
|
|
2:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vita Mlakar |
2011 |
SLO.14059 |
-.-- |
36.22 |
|
|
|
|
2:47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
AQ I. |
11 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
222 |
|
|
2:48.97 |
+18.64 |
|
|
|
|
Katarina Mahnič |
2012 |
SLO.13939 |
|
47.06 |
|
|
|
|
47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Klopčič |
2012 |
SLO.14118 |
-.-- |
49.39 |
|
|
|
|
1:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
|
34.34 |
|
|
|
|
2:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tisa Jurjec |
2011 |
SLO.12887 |
-.-- |
38.18 |
|
|
|
|
2:48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
OL I. |
11 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
220 |
|
|
2:49.44 |
+19.11 |
|
|
|
|
Ajda Podobnik |
2012 |
SLO.12988 |
|
42.89 |
|
|
|
|
42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
-.-- |
49.42 |
|
|
|
|
1:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
39.26 |
|
|
|
|
2:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jona Zupet |
2011 |
SLO.14467 |
-.-- |
37.87 |
|
|
|
|
2:49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TK II. |
10 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
194 |
|
|
2:56.64 |
+26.31 |
|
|
|
|
Jerca Eržen |
2012 |
SLO.13832 |
|
49.40 |
|
|
|
|
49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Grilc |
2012 |
SLO.13693 |
-.-- |
46.29 |
|
|
|
|
1:35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
-.-- |
41.88 |
|
|
|
|
2:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Zupan |
2013 |
SLO.13830 |
-.-- |
39.07 |
|
|
|
|
2:56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
RL II. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
181 |
|
|
3:00.73 |
+30.40 |
|
|
|
|
Zoja Košir |
2012 |
SLO.13888 |
|
42.62 |
|
|
|
|
42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Seifert |
2011 |
SLO.14788 |
-.-- |
56.46 |
|
|
|
|
1:39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
-.-- |
42.27 |
|
|
|
|
2:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
SLO.13771 |
-.-- |
39.38 |
|
|
|
|
3:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
LL I. |
11 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
180 |
|
|
3:01.21 |
+30.88 |
|
|
|
|
Zara Čepon |
2012 |
SLO.14296 |
|
48.08 |
|
|
|
|
48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Recek |
2012 |
SLO.14419 |
-.-- |
49.87 |
|
|
|
|
1:37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
-.-- |
38.84 |
|
|
|
|
2:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nia Longhino |
2012 |
SLO.14418 |
-.-- |
44.42 |
|
|
|
|
3:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
VV I. |
11 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
178 |
|
|
3:01.89 |
+31.56 |
|
|
|
|
Ria Rebec |
2012 |
SLO.13975 |
|
43.69 |
|
|
|
|
43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Blatnik |
2011 |
SLO.13974 |
-.-- |
51.20 |
|
|
|
|
1:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Lamešić |
2011 |
SLO.12594 |
-.-- |
42.15 |
|
|
|
|
2:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zarja Petrič |
2012 |
SLO.14614 |
-.-- |
44.85 |
|
|
|
|
3:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
BM I. |
11 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
174 |
|
|
3:03.04 |
+32.71 |
|
|
|
|
Neža Golob |
2011 |
SLO.14348 |
|
46.83 |
|
|
|
|
46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Žigon |
2011 |
SLO.14510 |
-.-- |
51.22 |
|
|
|
|
1:38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Gradin |
2011 |
SLO.14338 |
-.-- |
45.43 |
|
|
|
|
2:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vanesa Godec |
2011 |
SLO.14513 |
-.-- |
39.56 |
|
|
|
|
3:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
166 |
|
|
3:06.11 |
+35.78 |
|
|
|
|
Sara Marolt |
2012 |
SLO.14421 |
|
42.29 |
|
|
|
|
42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Iva Blažko |
2012 |
SLO.14369 |
-.-- |
51.61 |
|
|
|
|
1:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Andelina Trivunović |
2011 |
SLO.12953 |
-.-- |
51.28 |
|
|
|
|
2:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
SLO.14541 |
-.-- |
40.93 |
|
|
|
|
3:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
TK III. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
136 |
|
|
3:18.69 |
+48.36 |
|
|
|
|
Nina Špernjak |
2011 |
SLO.14091 |
|
51.70 |
|
|
|
|
51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Laharnar |
2013 |
SLO.14152 |
-.-- |
56.30 |
|
|
|
|
1:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Bukovac |
2012 |
SLO.13958 |
-.-- |
49.26 |
|
|
|
|
2:37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nika Sredojević |
2012 |
SLO.13866 |
-.-- |
41.43 |
|
|
|
|
3:18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
NC I. |
11 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
130 |
|
|
3:22.03 |
+51.70 |
|
|
|
|
Veronika Lesjak |
2012 |
SLO.13943 |
|
46.15 |
|
|
|
|
46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
SLO.14224 |
-.-- |
50.15 |
|
|
|
|
1:36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gea Lozer |
2013 |
SLO.14232 |
|
56.90 |
|
|
|
|
2:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teja Štrukelj |
2013 |
SLO.14243 |
-.-- |
48.83 |
|
|
|
|
3:22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM I. |
11 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
SLO.14581 |
|
58.45 |
|
|
|
|
58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kim MÜller |
2013 |
SLO.14578 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Jovanović |
2011 |
SLO.13588 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodora Zemunski |
2014 |
SLO.12500 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM II. |
0 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL III. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
SLO.14429 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tajda Potnik |
2014 |
SLO.14430 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Gradišek |
2012 |
SLO.14273 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 12:48:08 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 12:56:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|