Results for Tureberg knatte Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Session 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim och sporthall |
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Bröstsim mixklass C - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Ahlgren |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
+0.71 |
|
1:37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
+0.62 |
|
1:59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Bergtass |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukas Bäcklund |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
+0.66 |
|
1:48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caspian Darius Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:49.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ruben Demker |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:50.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Eriksson |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
+0.61 |
|
1:42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aurora Fan |
2012 |
Täby Sim |
|
|
2:10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Fröderberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
2:06.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
+0.67 |
|
1:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edvin Hasselborn |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilgot Hederstierna |
2011 |
Täby Sim |
|
|
2:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svea Helin |
2010 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilde Hellebro |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
+0.66 |
|
1:55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Holkedahl |
2011 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:53.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Johansson Estmer |
2011 |
Turebergs Simklubb |
+0.60 |
|
2:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Jägare |
2010 |
Upsala Simsällskap |
+0.66 |
|
1:31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Lind |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meja Lindbäck |
2010 |
Turebergs Simklubb |
+0.61 |
|
1:45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kasper Loklint |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fanny Lorentzi |
2010 |
Turebergs Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Alva Lund |
2011 |
Turebergs Simklubb |
+0.38 |
|
2:01.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
+0.70 |
|
1:44.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simföreni |
+0.73 |
|
1:48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carl Månsson |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
2:03.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
+0.61 |
|
1:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
|
|
1:52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:59.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
1:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
1:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nora Stalpe |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
1:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moltas Sundberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
2:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Törnquist |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Selma Widmark |
2011 |
Upsala Simsällskap |
|
|
1:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-02 17:30:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|