Tulokset Itäväylä-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
12 03 2022 - 12 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti 12 and younger - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
|
1:22.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.13 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikita Dzura |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
|
1:26.39 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.70 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 13.08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti 13-14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Konrad Bäckström |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
1:33.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.60 |
(-3.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 13.08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti 15-16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Siitonen |
2007 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
|
1:01.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.95 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
-.-- |
|
1:06.74 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.04 |
(+2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
1:10.74 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joel Turtiainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
-.-- |
|
1:29.51 |
+28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 13.08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti 17 and older - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
1:00.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.75 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
-.-- |
|
1:02.51 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.36 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isak Jatkola |
2003 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
1:05.47 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joona Saarnio |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
-.-- |
|
1:09.44 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.54 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 13.08.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2022 13.08.46 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|