Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
12 03 2022 - 12 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti 8 and younger - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Ilina |
2014 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
50.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.84 |
(+2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mona Zilliacus |
2014 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
57.89 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Juuli Jäntti |
2014 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:28.32 |
+37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti 9 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erin Korpilammi |
2013 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
45.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 47.45 |
(-2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Susan Hirtentreu |
2013 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
58.06 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.73 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Charlotte Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
|
|
58.21 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.57 |
(-6.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsi Martikainen |
2013 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:04.34 |
+19.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.68 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti 10 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
40.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 41.59 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Diana Bityutskaya |
2012 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
44.57 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.66 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Senja Heikkinen |
2012 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
45.30 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.18 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Jormanainen |
2012 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
45.81 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.99 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arina Karpova |
2012 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
49.39 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.58 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
50.98 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.97 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iisa Antila |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
|
51.23 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.68 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Molly Enroth |
2012 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
51.82 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Vapaauinti 11 and older - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
-.-- |
|
28.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.94 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Kouvo |
2003 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
|
30.07 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.56 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pipsa Linteri |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
30.82 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.38 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
30.90 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.02 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
|
31.00 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.64 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juulia Turunen |
2006 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
-.-- |
|
31.05 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.29 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
31.09 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.56 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
31.33 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.65 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Päivi Steffen |
1971 |
ORCA Helsinki |
-.-- |
|
32.16 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.91 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vilma Korkalainen |
2009 |
Voikkaan Viesti |
-.-- |
|
32.22 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.04 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amanda Ahlgren |
2001 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
33.14 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.99 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sanni Ahvenniemi |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
33.85 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.21 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
34.59 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.54 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Krista Kaasinen |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
34.97 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.96 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
36.03 |
+7.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.34 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
36.85 |
+8.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.03 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
37.07 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.97 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lotta Westerlund |
2009 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
37.15 |
+8.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.40 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Siiri Into |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
37.19 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.69 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
37.77 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.53 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Nelly Hoikkala |
2008 |
Haminan Uimaseura |
-.-- |
|
37.93 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.02 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
38.91 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.40 |
(-4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lumia Rantala |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
40.14 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.35 |
(-2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Eine Färkkilä |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
40.96 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.69 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Emma Stenström |
2010 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
41.14 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.58 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Eveliina Isojärvi |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
41.75 |
+13.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.25 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lumia Pitkänen |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
42.12 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.84 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Swaksha Balajee |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
42.57 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.46 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Peppi Österberg |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
44.12 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
45.81 |
+17.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.90 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Kiira Elisa Kautto |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
46.26 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.56 |
(+1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Julia Määttä |
2011 |
Uimaseura Aquila |
|
|
48.25 |
+19.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.80 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Inkeri Kujala |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
57.49 |
+29.17 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ingrid Ahlfors |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 14.58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2022 14.59.16 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|
|
|