Results for Kankaanpään kevätuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kankaanpään uimahalli |
Järjestäjä: |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
23 04 2022 - 23 04 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Ru T 11 13 16 N 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vilma Latvala |
2011 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
|
1:38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moona Korvala |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
1:51.23 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ella Tieaho |
2011 |
Nokian Pyry |
|
|
1:52.80 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vilja Kivioja |
2011 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
1:52.99 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Kujanpää |
2011 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:06.18 |
+27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Venla Ketonen |
2012 |
Porin Pyrintö |
|
|
2:15.16 |
+36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Adalmiina Nikko |
2012 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
2:18.56 |
+40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 23.4.2022 11.45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Ru T 11 13 16 N 12-13 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anni Lappalainen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kerttu Ylinen |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:26.19 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Moisio |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:28.56 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Saukko |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:31.06 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miila Lintula |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:36.63 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Fanny Laiho |
2010 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:36.71 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Fiona Anfisa Smolina |
2009 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
1:37.10 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mette Selivaara |
2010 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:37.64 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emmi Oksanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:38.06 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oona Vaurio |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:38.91 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elea Sarkki |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
1:42.42 |
+16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tinja Koivusalo |
2009 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:48.01 |
+22.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joanna Terho |
2009 |
Porin Pyrintö |
|
|
2:00.85 |
+34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alina Kärki |
2009 |
Porin Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Enemmän kuin yksi perhosuinnin potku ennen 1. rintauinnin potkua |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 23.4.2022 11.45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Ru T 11 13 16 N 14-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Selma Laukkanen |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Tähkänen |
2007 |
Uinti-Vakka |
|
|
1:24.88 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Peppi Lehtinen |
2007 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
1:24.97 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:26.41 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nelli Hietala |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:31.11 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viiu Levola |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:36.28 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Pihla Lehtivuori |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:37.21 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Meea Marjamäki |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:38.41 |
+19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Hamilton |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
1:42.16 |
+23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ia Vesterlund |
2008 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:44.09 |
+25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julia Belov |
2007 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:48.42 |
+29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 23.4.2022 11.45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Ru T 11 13 16 N 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aino Lähelmä |
2005 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
|
1:30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tytti Soininen |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
1:33.89 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 23.4.2022 11.45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 11.57.15 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|