Results for Regionsmesterskab Langbane, 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionsmesterskab Langbane, 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmmehallen, Universitetet |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
19. mar 2022 to 20. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Herrer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
307 |
2:48.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louie Lindblad |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
274 |
2:55.51 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
H2Odense |
|
263 |
2:57.77 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rasmus Neuber |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
177 |
3:22.89 |
+33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kevin Cao |
2010 |
Frem Odense |
|
163 |
3:28.38 |
+39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
152 |
3:33.26 |
+44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonas Møller |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
|
122 |
3:49.35 |
+1:00.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Plauborg |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
ej samt ben |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2022 13:59:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Herrer 13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Fangel Christensen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
295 |
2:51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niclas Petersen |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
284 |
2:53.38 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
249 |
3:00.98 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Asger Møller |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
249 |
3:01.01 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mathias Mygind |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
|
245 |
3:02.05 |
+10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oliver Kuettel |
2009 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
243 |
3:02.61 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saleh Ayyach |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
230 |
3:06.01 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oliver Søe |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
218 |
3:09.22 |
+18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lasse Lee Bang Brodersen |
2009 |
Frem Odense |
|
199 |
3:15.24 |
+24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Asbjørn Quaade |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
|
195 |
3:16.36 |
+25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Rugholm |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
179 |
3:21.94 |
+30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aksel Damsted Lund |
2009 |
Ringe Svømme Klub |
|
170 |
3:25.53 |
+34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Berthram Byskov |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
155 |
3:32.00 |
+40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Asger Juel |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
|
154 |
3:32.34 |
+41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tobias Møller Jespersen |
2009 |
Fredericia Svømmeklub |
|
88 |
4:15.65 |
+1:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2022 13:59:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Herrer 14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Hansen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
395 |
2:35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
364 |
2:39.62 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
342 |
2:42.97 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noah Junior Grene |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
333 |
2:44.37 |
+9.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mads Emil Schwartz |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
333 |
2:44.40 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joakim Kristensen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
330 |
2:44.87 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
325 |
2:45.77 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marius Lundsfryd |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
310 |
2:48.41 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
308 |
2:48.68 |
+13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
Frem Odense |
|
278 |
2:54.51 |
+19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mathias Møller Nielsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
276 |
2:54.94 |
+19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Toke Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
270 |
2:56.19 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hjalte Vinther-Okholm |
2008 |
H2Odense |
|
239 |
3:03.54 |
+28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
236 |
3:04.23 |
+28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mathias Jørgensen |
2008 |
H2Odense |
|
235 |
3:04.56 |
+29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Asbjørn Kousgaard |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
229 |
3:06.07 |
+30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rasmus Bjerre |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
227 |
3:06.67 |
+31.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alexander Fræhr Piihl |
2008 |
Kolding Svømmeklub |
|
221 |
3:08.36 |
+33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alexander Breinholt |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
212 |
3:11.05 |
+35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Elias Hylle-Wiig |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
167 |
3:26.93 |
+51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Benjamin Thomsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
155 |
3:32.06 |
+56.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Noah Quistgaard |
2008 |
H2Odense |
|
141 |
3:38.84 |
+1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucas Iversen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
asynkr arm |
|
|
|
|
- |
|
Malthe Petersen |
2008 |
Frem Odense |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2022 13:59:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Herrer 15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Gamishev |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
492 |
2:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Christian Pedersen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
491 |
2:24.42 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
432 |
2:30.72 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
|
398 |
2:34.87 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marius Toustrup Elkjær |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
393 |
2:35.57 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jacob Prytz |
2007 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
381 |
2:37.20 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
362 |
2:39.87 |
+15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lucas Dyrelund Rasmussen |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
|
361 |
2:39.96 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
Frem Odense |
|
355 |
2:40.94 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
H2Odense |
|
335 |
2:44.07 |
+19.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
326 |
2:45.59 |
+21.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rasmus Thy |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
|
315 |
2:47.46 |
+23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
312 |
2:48.03 |
+23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Villads Isko Pimenta |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
312 |
2:48.07 |
+23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sebastian Holt Poulsen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
310 |
2:48.36 |
+24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
Kolding Svømmeklub |
|
299 |
2:50.33 |
+26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Sylvester Neto |
2007 |
Frem Odense |
|
299 |
2:50.44 |
+26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emil A. Larsen |
2007 |
Frem Odense |
|
296 |
2:50.88 |
+26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Phillip Thomsen |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
|
279 |
2:54.37 |
+30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Besian Selaci |
2007 |
H2Odense |
|
276 |
2:54.96 |
+30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Laurits Damsted Lund |
2007 |
Ringe Svømme Klub |
|
273 |
2:55.68 |
+31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nicolai Varny Sørebø |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
268 |
2:56.68 |
+32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Andreas Lang Lassen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
254 |
2:59.93 |
+35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Simon Paschke |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
211 |
3:11.47 |
+47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jesper Grosse-Schütte |
2007 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
ej afsl ryg |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 19-03-2022 13:59:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-03-2022 20:04.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|
|
|