2022-07-02   07:59:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset KVARKEN GAMES

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai aamujakso

Document
Tulokset
Kvarken Games-kilpailut
Paikka: Järjestäjä: Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap ry
Allas: 50m Päivämäärä: 09 04 2022 - 10 04 2022
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet P13 - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Theodore Brändström 2009 Umeå Simsällskap 2:25.02 100,34 %
Entry time: 2:25.52 (-0.50)
50m: 32.75
100m: 1:09.80
(37.05)
150m: 1:48.37
(38.57)
200m: 2:25.02
(36.65)
2 Topias Ruuska 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.75 2:28.06 100,90 %
Entry time: 2:29.40 (-1.34)
50m: 32.94
100m: 1:10.70
(37.76)
150m: 1:50.77
(40.07)
200m: 2:28.06
(37.29)
3 Frans Nieminen 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.83 2:29.54 101,69 %
Entry time: 2:32.11 (-2.57)
50m: 33.68
100m: 1:12.06
(38.38)
150m: 1:51.68
(39.62)
200m: 2:29.54
(37.86)
4 Eeli Lehtinen 2009 Uinti Tampere 2:34.40 108,13 %
Entry time: 2:48.07 (-13.67)
50m: 34.43
100m: 1:15.00
(40.57)
150m: 1:56.05
(41.05)
200m: 2:34.40
(38.35)
5 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura +0.71 2:35.52 102,78 %
Entry time: 2:39.97 (-4.45)
50m: 35.28
100m: 1:16.30
(41.02)
150m: 1:57.25
(40.95)
200m: 2:35.52
(38.27)
6 Adam Bazhyna 2010 Uinti Tampere +0.70 2:37.93 103,46 %
Entry time: 2:43.59 (-5.66)
50m: 36.19
100m: 1:16.46
(40.27)
150m: 1:58.05
(41.59)
200m: 2:37.93
(39.88)
7 Michail Angelos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.76 2:39.40 110,91 %
Entry time: 2:58.93 (-19.53)
50m: 34.46
100m: 1:14.58
(40.12)
150m: 1:58.08
(43.50)
200m: 2:39.40
(41.32)
8 Olli Vanne 2009 Swimming Team Rauma 2:39.73 102,90 %
Entry time: 2:44.50 (-4.77)
50m: 35.62
100m: 1:17.14
(41.52)
150m: 2:01.48
(44.34)
200m: 2:39.73
(38.25)
9 Luka Heikkuri 2009 Uinti Tampere +0.92 2:42.46
50m: 35.18
100m: 1:15.70
(40.52)
150m: 1:59.47
(43.77)
200m: 2:42.46
(42.99)
10 Denis Ivachev 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.77 2:42.85 112,61 %
Entry time: 3:06.34 (-23.49)
50m: 34.12
100m: 1:15.39
(41.27)
150m: 1:59.64
(44.25)
200m: 2:42.85
(43.21)
11 Iikka Heiko 2009 Oulun Uinti 1906 +0.67 2:44.50 105,27 %
Entry time: 2:53.65 (-9.15)
50m: 35.22
100m: 1:17.32
(42.10)
150m: 2:01.96
(44.64)
200m: 2:44.50
(42.54)
12 Oskar Kaisto 2009 Helsingin Uimarit +0.78 2:46.22 98,86 %
Entry time: 2:44.34 (+1.88)
50m: 35.62
100m: 1:18.00
(42.38)
150m: 2:03.33
(45.33)
200m: 2:46.22
(42.89)
13 Matias Haapala 2009 Uinti Tampere +0.69 2:46.69 112,90 %
Entry time: 3:11.38 (-24.69)
50m: 37.30
100m: 1:19.55
(42.25)
150m: 2:04.50
(44.95)
200m: 2:46.69
(42.19)
14 Lenni Salmenkangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.82 2:47.52 99,72 %
Entry time: 2:47.05 (+0.47)
50m: 35.73
100m: 1:18.68
(42.95)
150m: 2:03.87
(45.19)
200m: 2:47.52
(43.65)
15 Atte Katajisto 2009 Uinti Tampere +0.69 2:49.16 91,05 %
Entry time: 2:35.26 (+13.90)
50m: 34.63
100m: 1:19.76
(45.13)
150m: 2:05.04
(45.28)
200m: 2:49.16
(44.12)
16 Alex Isotalo 2009 Uinti Tampere +0.82 2:54.93 103,21 %
Entry time: 3:00.73 (-5.80)
50m: 38.05
100m: 1:25.31
(47.26)
150m: 2:10.53
(45.22)
200m: 2:54.93
(44.40)
17 Paavo Elliot Eronen 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.82 2:55.56 98,88 %
Entry time: 2:53.61 (+1.95)
50m: 39.57
100m: 1:25.64
(46.07)
150m: 2:12.06
(46.42)
200m: 2:55.56
(43.50)
18 Kaius Kankainen 2009 Helsingin Uimarit +0.70 2:57.67
50m: 38.68
100m: 1:24.07
(45.39)
150m: 2:11.33
(47.26)
200m: 2:57.67
(46.34)
19 Peetu Salmenkangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:58.16 101,34 %
Entry time: 3:00.58 (-2.42)
50m: 39.24
100m: 1:25.58
(46.34)
200m: 2:58.16
(2:58.16)
20 Joona Mattila 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.87 2:59.38 112,77 %
Entry time: 3:25.65 (-26.27)
50m: 38.94
100m: 1:24.33
(45.39)
150m: 2:13.37
(49.04)
200m: 2:59.38
(46.01)
21 Pontus Pyykkö 2011 Uinti Tampere +0.71 2:59.88 104,46 %
Entry time: 3:08.27 (-8.39)
50m: 38.28
100m: 1:24.17
(45.89)
150m: 2:13.30
(49.13)
200m: 2:59.88
(46.58)
22 Patu Kärki 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.66 3:07.11 99,76 %
Entry time: 3:06.67 (+0.44)
50m: 39.80
100m: 1:27.60
(47.80)
150m: 2:18.65
(51.05)
200m: 3:07.11
(48.46)
23 Roope Pirhonen 2009 Helsingin Uimarit +0.81 3:17.48
50m: 43.25
100m: 1:34.66
(51.41)
150m: 2:30.20
(55.54)
200m: 3:17.48
(47.28)
24 Rasmus Juntti 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.81 3:19.41 99,68 %
Entry time: 3:18.78 (+0.63)
50m: 43.85
100m: 1:35.69
(51.84)
150m: 2:28.30
(52.61)
200m: 3:19.41
(51.11)
25 Joonatan Ryynänen 2011 Oulun Uinti 1906 +0.71 3:22.09 101,97 %
Entry time: 3:26.16 (-4.07)
50m: 44.48
100m: 1:36.31
(51.83)
150m: 2:31.49
(55.18)
200m: 3:22.09
(50.60)
26 Jaakko Porkkala 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.74 3:33.68 97,24 %
Entry time: 3:27.94 (+5.74)
50m: 47.97
100m: 1:45.17
(57.20)
150m: 2:42.25
(57.08)
200m: 3:33.68
(51.43)
27 Lukas Tihinen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.85 3:37.82
50m: 46.87
100m: 1:44.81
(57.94)
150m: 2:43.60
(58.79)
200m: 3:37.82
(54.22)
28 Juuso  Aapalahti 2010 Oulun Uinti 1906 +0.56 3:39.47
50m: 46.02
100m: 1:42.09
(56.07)
150m: 2:41.87
(59.78)
200m: 3:39.47
(57.60)
- Paavo Jokiranta 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.89 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Laji virallinen: 9.4.2022 10.29.55
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet P16 - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Iivari Kautiainen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:09.98 99,19 %
Entry time: 2:08.94 (+1.04)
50m: 30.02
100m: 1:02.71
(32.69)
150m: 1:36.57
(33.86)
200m: 2:09.98
(33.41)
2 Andras Galos 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.75 2:10.30 99,09 %
Entry time: 2:09.13 (+1.17)
50m: 29.21
100m: 1:02.57
(33.36)
150m: 1:37.30
(34.73)
200m: 2:10.30
(33.00)
3 Markuss Justovics 2007 Rauman Uimaseura +0.68 2:11.35 99,79 %
Entry time: 2:11.07 (+0.28)
50m: 30.73
100m: 1:03.68
(32.95)
150m: 1:38.28
(34.60)
200m: 2:11.35
(33.07)
4 Onni Tarkiainen 2006 Oulun Uinti 1906 +0.87 2:11.54 98,85 %
Entry time: 2:10.05 (+1.49)
50m: 30.69
100m: 1:03.84
(33.15)
150m: 1:38.09
(34.25)
200m: 2:11.54
(33.45)
5 Oskari Tavast 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.56 2:12.27 101,70 %
Entry time: 2:14.56 (-2.29)
50m: 30.45
100m: 1:04.78
(34.33)
150m: 1:39.32
(34.54)
200m: 2:12.27
(32.95)
6 Adam Westeråker 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.52 2:12.51 104,42 %
Entry time: 2:18.64 (-6.13)
50m: 30.83
100m: 1:06.09
(35.26)
150m: 1:40.40
(34.31)
200m: 2:12.51
(32.11)
7 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere +0.72 2:12.86
50m: 29.39
100m: 1:02.74
(33.35)
150m: 1:37.86
(35.12)
200m: 2:12.86
(35.00)
8 Joona Talja 2007 Uinti Tampere +0.77 2:15.21
50m: 29.24
100m: 1:03.43
(34.19)
150m: 1:40.41
(36.98)
200m: 2:15.21
(34.80)
9 Lauri Jumppanen 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.71 2:17.03 100,74 %
Entry time: 2:18.05 (-1.02)
50m: 31.30
100m: 1:06.23
(34.93)
150m: 1:41.65
(35.42)
200m: 2:17.03
(35.38)
10 Markus Tervaskanto 2006 Oulun Uinti 1906 +0.79 2:17.68 98,38 %
Entry time: 2:15.49 (+2.19)
50m: 30.34
100m: 1:05.23
(34.89)
150m: 1:42.03
(36.80)
200m: 2:17.68
(35.65)
11 Niklas Töyrylä 2006 Uinti Tampere +0.76 2:17.74
50m: 31.56
100m: 1:06.40
(34.84)
150m: 1:42.64
(36.24)
200m: 2:17.74
(35.10)
12 Petter Kaskela 2007 Uinti Tampere +0.74 2:18.27 103,92 %
Entry time: 2:23.91 (-5.64)
50m: 30.37
100m: 1:05.56
(35.19)
150m: 1:42.55
(36.99)
200m: 2:18.27
(35.72)
13 Karl Wik 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.80 2:18.54 101,98 %
Entry time: 2:21.34 (-2.80)
50m: 31.03
100m: 1:06.17
(35.14)
150m: 1:42.76
(36.59)
200m: 2:18.54
(35.78)
14 Oskari Juntti 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.59 2:18.63 101,33 %
Entry time: 2:20.50 (-1.87)
50m: 31.00
100m: 1:06.82
(35.82)
150m: 1:43.43
(36.61)
200m: 2:18.63
(35.20)
15 Milo Kallio 2008 Åbo Simklubb +0.69 2:19.67 100,43 %
Entry time: 2:20.27 (-0.60)
50m: 31.47
100m: 1:07.65
(36.18)
150m: 1:44.35
(36.70)
200m: 2:19.67
(35.32)
16 Väinö Pitkänen 2006 Uinti Tampere +0.65 2:19.81 99,37 %
Entry time: 2:18.93 (+0.88)
50m: 29.95
100m: 1:05.97
(36.02)
150m: 1:43.16
(37.19)
200m: 2:19.81
(36.65)
17 Tommi Kangas 2008 Vieskan Uimarit +0.82 2:19.87 99,30 %
Entry time: 2:18.90 (+0.97)
50m: 31.78
100m: 1:07.08
(35.30)
150m: 1:44.00
(36.92)
200m: 2:19.87
(35.87)
18 Iivari Launonen 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.56 2:19.96 105,64 %
Entry time: 2:28.33 (-8.37)
50m: 30.52
100m: 1:06.02
(35.50)
150m: 1:45.66
(39.64)
200m: 2:19.96
(34.30)
19 Kaapo Virtanen 2008 Åbo Simklubb +0.82 2:20.93
50m: 29.17
100m: 1:04.50
(35.33)
150m: 1:42.22
(37.72)
200m: 2:20.93
(38.71)
20 Miika Suorsa 2006 Oulun Uinti 1906 +0.73 2:22.01
50m: 32.55
100m: 1:08.22
(35.67)
150m: 1:45.63
(37.41)
200m: 2:22.01
(36.38)
21 Ossi Nevalainen 2008 Uinti Tampere +0.82 2:23.59 103,78 %
Entry time: 2:29.23 (-5.64)
50m: 31.93
100m: 1:08.71
(36.78)
150m: 1:48.09
(39.38)
200m: 2:23.59
(35.50)
22 Rasmus Ruotoistenmäki 2006 Uinti Tampere +0.66 2:23.76 101,87 %
Entry time: 2:26.50 (-2.74)
50m: 30.04
100m: 1:05.41
(35.37)
150m: 1:44.98
(39.57)
200m: 2:23.76
(38.78)
23 Onni Tuohino 2008 Helsingfors Simsällskap +0.58 2:25.56 104,86 %
Entry time: 2:33.00 (-7.44)
50m: 32.69
100m: 1:09.37
(36.68)
150m: 1:48.00
(38.63)
200m: 2:25.56
(37.56)
24 Veikko Moilanen 2007 Helsingin Uimarit +0.78 2:26.25 106,25 %
Entry time: 2:36.00 (-9.75)
50m: 32.53
100m: 1:10.91
(38.38)
150m: 1:50.59
(39.68)
200m: 2:26.25
(35.66)
25 Jouko Raunio 2008 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.85 2:26.31 100,21 %
Entry time: 2:26.62 (-0.31)
50m: 32.26
100m: 1:09.31
(37.05)
150m: 1:48.79
(39.48)
200m: 2:26.31
(37.52)
26 Kaj Jonatan Jakobsson 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.82 2:26.47 99,69 %
Entry time: 2:26.02 (+0.45)
50m: 33.05
100m: 1:10.67
(37.62)
150m: 1:49.07
(38.40)
200m: 2:26.47
(37.40)
27 Wili Laiho 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.75 2:27.14 96,96 %
Entry time: 2:22.80 (+4.34)
50m: 32.43
100m: 1:09.43
(37.00)
150m: 1:48.07
(38.64)
200m: 2:27.14
(39.07)
28 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap +0.72 2:27.96 101,12 %
Entry time: 2:29.63 (-1.67)
50m: 31.52
100m: 1:08.97
(37.45)
150m: 1:48.66
(39.69)
200m: 2:27.96
(39.30)
29 Aapo Pajunen 2008 Uinti Tampere +0.73 2:28.49 101,63 %
Entry time: 2:30.95 (-2.46)
50m: 32.90
100m: 1:10.49
(37.59)
150m: 1:49.90
(39.41)
200m: 2:28.49
(38.59)
30 Matias Pontalti 2007 Helsingin Uimarit +0.67 2:31.06 110,40 %
Entry time: 2:48.60 (-17.54)
50m: 33.68
100m: 1:12.86
(39.18)
150m: 1:53.66
(40.80)
200m: 2:31.06
(37.40)
31 Daniel Mõsko 2008 Hyvinkään Uimaseura +0.71 2:31.51 106,53 %
Entry time: 2:42.10 (-10.59)
50m: 34.53
100m: 1:14.67
(40.14)
150m: 1:53.73
(39.06)
200m: 2:31.51
(37.78)
32 Niilo Pyhältö 2008 Helsingfors Simsällskap +0.64 2:31.59 96,79 %
Entry time: 2:26.88 (+4.71)
50m: 30.86
100m: 1:08.34
(37.48)
150m: 1:49.71
(41.37)
200m: 2:31.59
(41.88)
33 Johannes Leisti 2008 Hyvinkään Uimaseura +0.78 2:31.74 103,53 %
Entry time: 2:37.30 (-5.56)
50m: 33.60
100m: 1:12.62
(39.02)
150m: 1:53.42
(40.80)
200m: 2:31.74
(38.32)
34 Aaro Kyntömaa 2006 Oulun Uinti 1906 +0.86 2:33.15 101,62 %
Entry time: 2:35.67 (-2.52)
50m: 33.91
100m: 1:13.71
(39.80)
150m: 1:54.00
(40.29)
200m: 2:33.15
(39.15)
35 Hugo Rossi 2008 Uinti Tampere +0.63 2:34.27 100,40 %
Entry time: 2:34.89 (-0.62)
50m: 35.00
100m: 1:14.38
(39.38)
150m: 1:54.59
(40.21)
200m: 2:34.27
(39.68)
36 Tuli Hakkarainen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.79 2:35.76 101,85 %
Entry time: 2:38.69 (-2.93)
50m: 36.05
100m: 1:16.68
(40.63)
150m: 1:57.53
(40.85)
200m: 2:35.76
(38.23)
37 Paavo Kilpeläinen 2008 Oulun Uinti 1906 +0.74 2:35.82 101,20 %
Entry time: 2:37.71 (-1.89)
50m: 35.29
100m: 1:14.65
(39.36)
150m: 1:55.27
(40.62)
200m: 2:35.82
(40.55)
38 Santeri Vanhala 2008 Oulun Uinti 1906 +0.87 2:36.28 108,43 %
Entry time: 2:50.67 (-14.39)
50m: 32.56
100m: 1:13.04
(40.48)
150m: 1:55.22
(42.18)
200m: 2:36.28
(41.06)
39 Viljo Soini 2007 Oulun Uinti 1906 +0.81 2:37.08 100,98 %
Entry time: 2:38.64 (-1.56)
50m: 35.22
100m: 1:15.22
(40.00)
150m: 1:57.78
(42.56)
200m: 2:37.08
(39.30)
40 Roope Rantanen 2008 Åbo Simklubb +0.89 2:38.30 105,03 %
Entry time: 2:46.69 (-8.39)
50m: 34.45
100m: 1:15.01
(40.56)
150m: 1:59.93
(44.92)
200m: 2:38.30
(38.37)
41 Olli Korvakangas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.61 2:40.01 101,88 %
Entry time: 2:43.07 (-3.06)
50m: 36.32
100m: 1:17.12
(40.80)
150m: 1:59.39
(42.27)
200m: 2:40.01
(40.62)
42 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 +0.76 2:43.76 100,29 %
Entry time: 2:44.24 (-0.48)
50m: 34.73
100m: 1:16.52
(41.79)
150m: 2:00.99
(44.47)
200m: 2:43.76
(42.77)
43 Lukas Friman 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.80 2:49.99 103,16 %
Entry time: 2:55.54 (-5.55)
50m: 38.64
100m: 1:21.96
(43.32)
150m: 2:07.75
(45.79)
200m: 2:49.99
(42.24)
44 Juska Nousiainen 2008 Åbo Simklubb +0.92 2:50.83 104,54 %
Entry time: 2:58.95 (-8.12)
50m: 36.60
100m: 1:20.83
(44.23)
150m: 2:08.11
(47.28)
200m: 2:50.83
(42.72)
45 Edvin Pulkkinen 2008 Kokkolan Uimaseura +0.83 2:51.11 106,09 %
Entry time: 3:02.21 (-11.10)
50m: 36.94
100m: 1:20.36
(43.42)
200m: 2:51.11
(2:51.11)
46 Noel Masalin 2008 Helsingin Uimarit 2:57.70 107,37 %
Entry time: 3:11.84 (-14.14)
50m: 37.96
100m: 1:21.57
(43.61)
150m: 2:09.44
(47.87)
200m: 2:57.70
(48.26)
47 Juho Rytilahti 2006 Oulun Uinti 1906 2:59.33
50m: 37.87
100m: 1:22.98
(45.11)
150m: 2:12.62
(49.64)
200m: 2:59.33
(46.71)
48 Eemeli Eloranta 2008 Åbo Simklubb 3:00.13 102,69 %
Entry time: 3:05.10 (-4.97)
50m: 40.61
100m: 1:27.07
(46.46)
150m: 2:14.29
(47.22)
200m: 3:00.13
(45.84)
Laji virallinen: 9.4.2022 10.29.55
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet Miehet - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Henrik Lidström 2003 Umeå Simsällskap +0.78 1:58.95 100,26 %
Entry time: 1:59.26 (-0.31)
50m: 27.83
100m: 57.81
(29.98)
150m: 1:28.43
(30.62)
200m: 1:58.95
(30.52)
2 Simon Ravals 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.69 2:01.34 99,67 %
Entry time: 2:00.94 (+0.40)
50m: 27.59
100m: 58.34
(30.75)
150m: 1:29.83
(31.49)
200m: 2:01.34
(31.51)
3 Alex Lydman 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.70 2:02.22 96,51 %
Entry time: 1:58.10 (+4.12)
50m: 27.47
100m: 57.77
(30.30)
150m: 1:29.68
(31.91)
200m: 2:02.22
(32.54)
4 Nader Khalili 2001 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.82 2:04.05 97,91 %
Entry time: 2:01.51 (+2.54)
50m: 28.08
100m: 59.29
(31.21)
150m: 1:31.90
(32.61)
200m: 2:04.05
(32.15)
5 Pietari Puutio 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.74 2:06.21 98,00 %
Entry time: 2:03.73 (+2.48)
50m: 28.65
100m: 1:00.09
(31.44)
150m: 1:33.28
(33.19)
200m: 2:06.21
(32.93)
6 Riku Määttälä 2005 Kokkolan Uimaseura +0.76 2:12.22 95,54 %
Entry time: 2:06.57 (+5.65)
50m: 28.82
100m: 1:01.71
(32.89)
150m: 1:37.52
(35.81)
200m: 2:12.22
(34.70)
7 Ville Ikola 2005 Kokkolan Uimaseura +0.76 2:21.89 95,48 %
Entry time: 2:15.75 (+6.14)
50m: 30.24
100m: 1:06.30
(36.06)
150m: 1:43.95
(37.65)
200m: 2:21.89
(37.94)
8 Otso Koskela 2005 Helsingin Uimarit +0.86 2:35.28 98,91 %
Entry time: 2:33.60 (+1.68)
50m: 33.92
100m: 1:12.43
(38.51)
150m: 1:53.62
(41.19)
200m: 2:35.28
(41.66)
9 Henri Piipponen 2005 Helsingin Uimarit +0.91 2:36.67 101,50 %
Entry time: 2:39.05 (-2.38)
50m: 35.16
100m: 1:15.36
(40.20)
150m: 1:56.99
(41.63)
200m: 2:36.67
(39.68)
10 Bruuno Aleksanteri Patrakka 2005 Helsingin Uimarit +0.84 2:54.36 95,49 %
Entry time: 2:46.84 (+7.52)
50m: 37.86
100m: 1:21.99
(44.13)
150m: 2:07.99
(46.00)
200m: 2:54.36
(46.37)
Laji virallinen: 9.4.2022 10.29.55
09-04-2022 10.30.25 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner