2022-12-07   14:20:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Perjantai pärskeet 2022

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Perjantai Pärskeet 2022
Paikka: Järjestäjä: Oulun Lohet 2022
Allas: 50m Päivämäärä: 15 04 2022 - 15 04 2022
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 10 ja nuoremmat - Final
Sponsori: Lumisaunat
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
30.70 IKM T14
47.91 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.94 IKM T13
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.29 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit 178 47.91
Entry time: 51.57 (-3.66)
2 Peppi Räsänen 2012 Oulun Lohet 145 51.31 +3.40
Entry time: 49.35 (+1.96)
3 Minttu Saukko 2012 Haukiputaan Heitto 142 51.68 +3.77
Entry time: 50.59 (+1.09)
4 Enni Määttä 2012 Oulun Lohet 133 52.83 +4.92
Entry time: 54.18 (-1.35)
5 Anna Rautio 2014 Haukiputaan Heitto 130 53.23 +5.32
Entry time: 53.42 (-0.19)
6 Oona Rautio 2012 Haukiputaan Heitto 125 53.88 +5.97
Entry time: 53.85 (+0.03)
7 Sanni Kettunen 2012 Oulun Lohet 120 54.61 +6.70
8 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 115 55.37 +7.46
Entry time: 57.24 (-1.87)
9 Enni  Pitkänen 2013 Oulun Lohet 100 58.03 +10.12
Entry time: 54.13 (+3.90)
10 Cecilia Sarajärvi 2013 Oulun Lohet 100 58.08 +10.17
11 Siiri Pellikka 2013 Oulun Lohet 73 1:04.29 +16.38
- Fiona Kirveskoski 2012 Oulun Lohet DNS
Laji virallinen: 15.4.2022 10.34.59
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 11-12 vuotiaat - Final
Sponsori: Lumisaunat
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
30.70 IKM T14
47.91 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.94 IKM T13
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.29 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto 401 36.58
Entry time: 37.23 (-0.65)
2 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto 309 39.89 +3.31
Entry time: 41.16 (-1.27)
3 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 274 41.53 +4.95
Entry time: 41.21 (+0.32)
4 Beata Järviö 2011 Oulun Uinti 1906 238 43.50 +6.92
Entry time: 41.32 (+2.18)
5 Peppi Tuohimaa 2010 Vieskan Uimarit 210 45.32 +8.74
Entry time: 45.14 (+0.18)
6 Hilla Vilppola 2010 Oulun Lohet 156 50.09 +13.51
Entry time: 50.81 (-0.72)
7 Iida Jääskeläinen 2011 Haukiputaan Heitto 146 51.14 +14.56
Entry time: 54.13 (-2.99)
8 Siiri-Unelma Hentilä 2010 Kemin Työväen Uimarit 140 51.88 +15.30
Entry time: 49.57 (+2.31)
9 Luna Piirainen 2011 Kempeleen Pyrintö 123 54.16 +17.58
Entry time: 53.37 (+0.79)
10 Maya Niskala 2010 Oulun Lohet 89 1:00.26 +23.68
Entry time: 59.78 (+0.48)
Laji virallinen: 15.4.2022 10.34.59
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 13-15 vuotiaat - Final
Sponsori: Lumisaunat
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
30.70 IKM T14
47.91 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.94 IKM T13
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.29 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 532 33.29
Entry time: 34.12 (-0.83)
2 Noora Tuominen 2007 Oulun Lohet 520 33.54 +0.25
Entry time: 33.74 (-0.20)
3 Ellen Krüger 2007 Oulun Lohet 518 33.59 +0.30
Entry time: 33.00 (+0.59)
4 Iina Pasuri 2007 Haukiputaan Heitto 480 34.44 +1.15
Entry time: 34.07 (+0.37)
5 Silja Sipovaara 2007 Oulun Lohet 472 34.65 +1.36
Entry time: 34.19 (+0.46)
6 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 470 34.68 +1.39
Entry time: 42.97 (-8.29)
7 Pinja Niskanen 2007 Oulun Lohet 452 35.15 +1.86
Entry time: 33.70 (+1.45)
8 Vilja Säntti 2008 Oulun Uinti 1906 449 35.21 +1.92
Entry time: 38.75 (-3.54)
9 Minja Yli-Tainio 2009 Oulun Lohet 440 35.45 +2.16
Entry time: 36.56 (-1.11)
10 Iida Eskola 2008 Vieskan Uimarit 439 35.49 +2.20
Entry time: 38.42 (-2.93)
11 Sara Laukkanen 2009 Haukiputaan Heitto 424 35.91 +2.62
Entry time: 35.43 (+0.48)
12 Ella Lyytikäinen 2008 Oulun Lohet 421 35.98 +2.69
Entry time: 46.06 (-10.08)
13 Anni Lämpsä 2008 Vieskan Uimarit 364 37.76 +4.47
Entry time: 36.84 (+0.92)
14 Eerika Häcklin 2008 Haukiputaan Heitto 363 37.81 +4.52
Entry time: 36.99 (+0.82)
15 Tuuli Leinonen 2009 Haukiputaan Heitto 329 39.05 +5.76
Entry time: 42.17 (-3.12)
16 Ulpu Nissi 2009 Oulun Lohet 323 39.32 +6.03
Entry time: 38.30 (+1.02)
17 Minja Haapala 2009 Oulun Lohet 277 41.36 +8.07
Entry time: 42.33 (-0.97)
18 Lilly Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit 266 41.92 +8.63
Entry time: 41.47 (+0.45)
19 Mette Myllylä 2009 Vieskan Uimarit 254 42.58 +9.29
Entry time: 39.98 (+2.60)
20 Emma Raudasoja 2009 Vieskan Uimarit 233 43.83 +10.54
Entry time: 43.73 (+0.10)
21 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 225 44.33 +11.04
Entry time: 47.72 (-3.39)
22 Chrisoula Vassilopoulou 2008 Kemin Uimaseura 204 45.83 +12.54
Entry time: 43.65 (+2.18)
23 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto 200 46.13 +12.84
Entry time: 46.16 (-0.03)
24 Emma Koskela 2007 Vieskan Uimarit 198 46.23 +12.94
Entry time: 44.15 (+2.08)
25 Anni Pihlaja 2009 Kempeleen Pyrintö 198 46.27 +12.98
Entry time: 48.13 (-1.86)
26 Juulia Koskela 2009 Vieskan Uimarit 188 47.03 +13.74
Entry time: 45.75 (+1.28)
27 Rinja Nikunlassi 2009 Oulun Lohet 184 47.35 +14.06
Entry time: 46.66 (+0.69)
28 Peppiina Myllykangas 2009 Oulun Lohet 183 47.51 +14.22
Entry time: 50.50 (-2.99)
Laji virallinen: 15.4.2022 10.34.59
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 16-17 vuotiaat - Final
Sponsori: Lumisaunat
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
30.70 IKM T14
47.91 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.94 IKM T13
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.29 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 644 31.23
Entry time: 30.95 (+0.28)
2 Milla Haapamäki 2006 Oulun Uinti 1906 523 33.47 +2.24
Entry time: 33.46 (+0.01)
3 Jaana Nevala 2005 Vieskan Uimarit 479 34.48 +3.25
Entry time: 33.85 (+0.63)
4 Iida Häcklin 2006 Haukiputaan Heitto 375 37.41 +6.18
Entry time: 37.40 (+0.01)
5 Martta Ryynänen 2005 Oulun Lohet 374 37.43 +6.20
Entry time: 39.70 (-2.27)
6 Noora-Maria Linna 2006 Vieskan Uimarit 370 37.56 +6.33
Entry time: 38.01 (-0.45)
7 Angelica Helena Kristiina Kärki 2006 Kempeleen Pyrintö 353 38.14 +6.91
Entry time: 35.84 (+2.30)
8 Tilda Saarela 2006 Vieskan Uimarit 336 38.78 +7.55
Entry time: 38.13 (+0.65)
9 Elina Koskela 2005 Vieskan Uimarit 186 47.26 +16.03
Entry time: 44.33 (+2.93)
Laji virallinen: 15.4.2022 10.34.59
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 18 ja vanhemmat - Final
Sponsori: Lumisaunat
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
30.70 IKM T14
47.91 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.94 IKM T13
31.23 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
33.29 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 (FIN) Oulu (FIN) 15.4.2022
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Petra Heikkinen 2002 Oulun Uinti 1906 604 31.91
Entry time: 30.49 (+1.42)
2 Inka Elamaa 2004 Oulun Uinti 1906 536 33.20 +1.29
Entry time: 32.20 (+1.00)
3 Pauliina Eerika Lohilahti 2002 Kempeleen Pyrintö 501 33.96 +2.05
Entry time: 34.04 (-0.08)
4 Aada Koskela 2003 Vieskan Uimarit 263 42.07 +10.16
Entry time: 38.17 (+3.90)
Laji virallinen: 15.4.2022 10.34.59
15-04-2022 10.35.09 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner