Resultat för Tyresö Knatte 2022 2.0
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 19 februari 2022, Insim 09.00, Tävingsstart 10.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 feb 2022 till den 19 feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Frisim Pojkar E - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.70 |
|
|
|
|
|
|
Felix Askerö |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
42.04 |
|
|
|
|
|
|
Marcus Asplund |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.28 |
|
|
|
|
|
|
Carl Björkholm |
2011 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
42.76 |
|
|
|
|
|
|
Lucas Björksten |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Matteus Brandt |
2011 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
59.56 |
|
|
|
|
|
|
Carl Bremberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
53.02 |
|
|
|
|
|
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
39.19 |
|
|
|
|
|
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
36.24 |
|
|
|
|
|
|
Karl Ekberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
40.92 |
|
|
|
|
|
|
Einar Eskilsson Frank |
2011 |
Danderyd Simklubb |
|
|
40.77 |
|
|
|
|
|
|
Daniel Fihlman |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
50.46 |
|
|
|
|
|
|
Kasper Florczyk |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
39.22 |
|
|
|
|
|
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
43.61 |
|
|
|
|
|
|
William Földvary-Nagy |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
38.77 |
|
|
|
|
|
|
Douglas Hanikat |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
51.00 |
|
|
|
|
|
|
Gustav Hansen |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
36.33 |
|
|
|
|
|
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
33.41 |
|
|
|
|
|
|
Johan Lindblad |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
45.21 |
|
|
|
|
|
|
Didrik Lindgren |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.32 |
|
|
|
|
|
|
Wilton Lundqvist |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
45.62 |
|
|
|
|
|
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
33.81 |
|
|
|
|
|
|
Malcom Romell |
2011 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
1:09.31 |
|
|
|
|
|
|
Gabriel Sedman |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
44.06 |
|
|
|
|
|
|
Agnes Sundberg Rahm |
2011 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
Henry Svenarud |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Ian Svenarud |
2011 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
45.54 |
|
|
|
|
|
|
Malte Söderberg |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
44.38 |
|
|
|
|
|
|
Jacob Thomsen |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
44.87 |
|
|
|
|
|
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.50 |
|
|
|
|
|
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
48.46 |
|
|
|
|
|
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
|
|
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-02-19 12:32:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|