Results for Viking Line- uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
12 02 2022 - 12 02 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 100m ru P13 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vilho Haikonen |
2009 |
Salon Uimarit |
+0.71 |
|
1:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
+0.82 |
|
1:36.95 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joel Kontio |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.77 |
|
1:37.93 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
|
1:39.41 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eino Marela |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.93 |
|
1:39.42 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Márton Kovács-Balogh |
2010 |
Salon Uimarit |
+0.69 |
|
1:39.80 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Juuso Hurme |
2010 |
Åbo Simklubb |
+0.68 |
|
1:42.84 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lauri Seppälä |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
|
1:43.29 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Verneri Mäkinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
+0.83 |
|
1:45.11 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.75 |
|
1:46.93 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
2010 |
Åbo Simklubb |
+0.76 |
|
1:48.23 |
+13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
+0.78 |
|
1:48.64 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Finn Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
+0.89 |
|
1:49.29 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eemeli Havia |
2010 |
Salon Uimarit |
+0.54 |
|
1:50.79 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
+0.81 |
|
1:51.31 |
+16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Platon Voutilainen |
2011 |
Nurmijärven Uinti |
+0.82 |
|
1:53.09 |
+18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jack Jensén |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
1:56.15 |
+21.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Yicheng August Li |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:56.67 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Peetu Oksanen |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.59 |
|
1:58.37 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Verneri Skog |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.79 |
|
1:58.89 |
+23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Patrik Kirves |
2010 |
Salon Uimarit |
+0.65 |
|
1:59.47 |
+24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Aukusti Lempiäinen |
2009 |
Raision Urheilijat |
+0.82 |
|
1:59.66 |
+24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aleksi Kärkkäinen |
2010 |
Salon Uimarit |
+0.93 |
|
2:00.00 |
+25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Akseli Lindqvist |
2012 |
Uimaseura Kaarina |
+0.88 |
|
2:03.11 |
+28.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Veikka Suvitie |
2010 |
Raision Urheilijat |
+0.86 |
|
2:03.62 |
+28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Topias Metso |
2010 |
Nokian Pyry |
+0.58 |
|
2:04.11 |
+29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=27 |
|
Emil Myllymaa |
2009 |
Raision Urheilijat |
+0.72 |
|
2:04.61 |
+29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=27 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
+0.61 |
|
2:04.61 |
+29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Eino Kytöjoki |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.66 |
|
2:05.10 |
+30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Verneri Tenlén |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW7.6 eriaikainen kosketus 50m |
|
|
|
|
- |
|
Emil Pihlaja |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.75 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Linus Löytäinen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.89 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW7.4 eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.2.2022 11.04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-02-2022 11.04.11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
|
|