Tulokset Talviuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
05 02 2022 - 05 02 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 10 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ronya Firtina |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
41.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 46.98 |
(-5.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milja Parkkamäki |
2013 |
Simmis Wanda ry |
|
|
43.56 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elli Suvanto |
2013 |
Vanders |
+0.86 |
|
43.61 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.92 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saimi Toivanen |
2012 |
Vanders |
+0.86 |
|
46.27 |
+4.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.28 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mia Helmi Rynty |
2013 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
48.74 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mila Wennström |
2013 |
Vanders |
|
|
50.45 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.98 |
(-5.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elma Huttunen |
2012 |
Nurmijärven Uinti |
+0.85 |
|
51.86 |
+10.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.29 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ella Tuohino |
2013 |
Vanders |
|
|
52.03 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.61 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aliza Multanen |
2012 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
53.12 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.70 |
(-3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matilda Karvonen |
2013 |
Nurmijärven Uinti |
+0.80 |
|
53.47 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.58 |
(-8.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Minea Toivonen |
2013 |
Vanders |
|
|
53.99 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.54 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Katriina Simanen |
2012 |
Vanders |
|
|
55.03 |
+13.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.73 |
(+6.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anni Tuomisto |
2012 |
Vanders |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Pursiainen |
2013 |
Vanders |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.2.2022 10.38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 11-12 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
31.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.72 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
32.20 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.91 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
32.53 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.98 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
32.84 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.71 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
33.07 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.76 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saara Viinikainen |
2010 |
Vanders |
+0.93 |
|
34.16 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.14 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dasha Popik |
2010 |
Helsingin Uimarit |
+0.84 |
|
34.78 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.33 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hanne Ruotsalainen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.74 |
|
34.90 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.12 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
34.91 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.03 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
35.31 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.98 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Kaiser |
2011 |
ORCA Helsinki |
+0.73 |
|
36.28 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.96 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elma Haunia |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.82 |
|
36.61 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.84 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lilli Lehto |
2010 |
Simmis Grani |
+0.81 |
|
36.71 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.48 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kädli Niilo |
2010 |
Vanders |
+0.87 |
|
36.99 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.77 |
(-4.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ella Åström |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
37.22 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.63 |
(-1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emilia Pieroni |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.78 |
|
38.32 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.79 |
(-3.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Isla Ovaskainen |
2011 |
ORCA Helsinki |
+0.85 |
|
38.76 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.02 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emma Hakala |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
|
39.46 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.95 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ellen Eriksson |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.84 |
|
39.82 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.47 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Eve Ukkonen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
|
|
40.98 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jasmin Redman |
2011 |
Lahden Kaleva |
+0.82 |
|
41.56 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Peppi Ratinen |
2010 |
ORCA Helsinki |
|
|
41.76 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.00 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Leila Lintula |
2011 |
ORCA Helsinki |
+0.80 |
|
42.16 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.63 |
(-1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alina Karpov |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.78 |
|
42.30 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.94 |
(-5.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Laura Julia Reinikka |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.79 |
|
42.74 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.36 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Pinja Karlsson |
2011 |
ORCA Helsinki |
+1.14 |
|
43.34 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Hertta Toivonen |
2011 |
Vanders |
+0.88 |
|
43.70 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.21 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mimmi Loponen |
2011 |
Vanders |
+0.80 |
|
44.80 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.59 |
(-3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sara Pynnönen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.75 |
|
44.85 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.50 |
(+2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ennaliina Malinen |
2010 |
ORCA Helsinki |
+1.00 |
|
46.16 |
+14.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.52 |
(-10.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Janika Parkkila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+1.47 |
|
46.84 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Sanni Kangastalo |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.53 |
|
50.06 |
+18.26 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Veera Vesterbacka |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.79 |
|
50.33 |
+18.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.61 |
(+1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Amanda Stenberg |
2010 |
Vanders |
+1.07 |
|
50.81 |
+19.01 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iina Valentina Heilala |
2010 |
Vanders |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.2.2022 10.38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 13-14 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
+0.65 |
|
28.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.40 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
+0.76 |
|
28.52 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.41 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Ahvenainen |
2008 |
Vanders |
|
|
29.49 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.03 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
+0.69 |
|
29.80 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.85 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
+0.71 |
|
29.91 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.09 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
+0.69 |
|
31.06 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.34 |
(+1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.82 |
|
34.00 |
+5.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.97 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
+0.77 |
|
34.05 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.15 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
34.44 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.39 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=10 |
|
Leia Heinonen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.97 |
|
35.58 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.13 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=10 |
|
Sana Kanerva |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.98 |
|
35.58 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.23 |
(-2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Linnea Wuoristo |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.78 |
|
36.04 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.44 |
(-4.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Seela Saario |
2009 |
ORCA Helsinki |
+0.92 |
|
36.15 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.39 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sarah Perasath |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.81 |
|
36.81 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.73 |
(-2.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Fiona Gardberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
37.35 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jessica Salminen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
+0.95 |
|
37.75 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Helmi Onkamo |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.72 |
|
39.30 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.63 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.2.2022 10.38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 15-16 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
+0.76 |
|
29.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.45 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teela Saarentaus |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.78 |
|
29.32 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.73 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.68 |
|
30.01 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.68 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
+0.76 |
|
30.10 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.86 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
+0.83 |
|
30.69 |
+1.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.13 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elin Louise Taipale |
2007 |
Octopus Lohja |
+0.77 |
|
32.04 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.38 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Silja Salonsaari |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.87 |
|
32.05 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.70 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.2.2022 10.38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
+0.68 |
|
26.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.75 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
+0.73 |
|
27.43 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.59 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
+0.80 |
|
27.87 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.10 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lauren Hallaselkä |
2003 |
Vanders |
+0.77 |
|
27.95 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.65 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.55 |
|
28.29 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.94 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
+0.76 |
|
29.24 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.37 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.75 |
|
29.90 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.67 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rauha Heikkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
+0.73 |
|
30.30 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Virtanen |
2002 |
Swimming Jyväskylä |
+0.67 |
|
31.00 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
+0.84 |
|
32.78 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.42 |
(+1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Daniela Sohlman |
2005 |
Helsingin Uimarit |
+0.27 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 5.2.2022 10.38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-02-2022 10.41.23 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|