Results for Øst Junior/Senior Langbane 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Søndag kl. 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ØstJunior/Senior Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride Badet |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton |
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
4. mar 2022 to 6. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 29, 100m Frisvømning Damer - Indledende heat |
|
|
NR |
51.71 |
|
|
|
Sarah Sjöström |
1993 |
(SWE) |
Budapest (HUN) |
23-07-2017 |
|
|
|
|
DR |
52.69 |
|
|
|
Pernille Blume |
1994 |
Gladsaxe |
Budapest (HUN) |
17-02-2022 |
|
|
|
|
DJR |
55.10 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Bellahøj (DEN) |
23-03-2012 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
|
699 |
58.24 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 57.52 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liva Stjernholm |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
689 |
58.52 |
+0.28 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.70 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Naya Modin Thomsen |
2003 |
Køge Svømmeklub |
|
679 |
58.83 |
+0.59 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 57.22 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Herlev Svømning |
|
663 |
59.28 |
+1.04 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 58.35 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
661 |
59.34 |
+1.10 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 58.88 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Johanne Hingebjerg |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
661 |
59.36 |
+1.12 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 57.42 |
(+1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
|
656 |
59.51 |
+1.27 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 59.62 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
649 |
59.72 |
+1.48 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 58.55 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
647 |
59.78 |
+1.54 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 58.64 |
(+1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sofia Altoft |
1998 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
645 |
59.83 |
+1.59 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.92 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cille Kirketerp |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
625 |
1:00.46 |
+2.22 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.98 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofie Ravn Herche |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
622 |
1:00.57 |
+2.33 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.19 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sarah Gudme |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
620 |
1:00.63 |
+2.39 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 59.39 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julie Liv Madsen |
2006 |
GTI - Greve |
|
617 |
1:00.74 |
+2.50 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.56 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Marie Louise B Andersen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
601 |
1:01.27 |
+3.03 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.18 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
588 |
1:01.72 |
+3.48 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.63 |
(+2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
572 |
1:02.29 |
+4.05 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.12 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
566 |
1:02.49 |
+4.25 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.05 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
562 |
1:02.65 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.45 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
560 |
1:02.71 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.98 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
558 |
1:02.79 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.86 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Frida Gram Peters |
2007 |
Helsinge Svømmeklub |
|
555 |
1:02.90 |
+4.66 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:02.18 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Naya Høi Greve |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
555 |
1:02.90 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.50 |
(+2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
549 |
1:03.14 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.38 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mathilde Severs |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
|
546 |
1:03.25 |
+5.01 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:01.04 |
(+2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Katrine Hansen |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
|
543 |
1:03.36 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.14 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
540 |
1:03.47 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.70 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Silje Mathiasen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
537 |
1:03.58 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.87 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maya Amstrup Riis |
2007 |
Svømmeklubben Vest/Brøndby |
|
537 |
1:03.58 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.27 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
530 |
1:03.89 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.96 |
(+2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emma Kestenholz |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
|
530 |
1:03.89 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.73 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
|
527 |
1:04.01 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.74 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Astrid Nørgaard |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
525 |
1:04.08 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.43 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
|
524 |
1:04.13 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.20 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Fiona Jensen |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
|
520 |
1:04.28 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.88 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
|
515 |
1:04.49 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.04 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
512 |
1:04.62 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.96 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
Svømmeklubben Vest/Brøndby |
|
507 |
1:04.84 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.53 |
(+3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Kamma Rasmussen |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
506 |
1:04.87 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.71 |
(+4.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
|
506 |
1:04.88 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.18 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
GTI - Tune I.F. |
|
495 |
1:05.34 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.81 |
(+1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
|
493 |
1:05.42 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.07 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
493 |
1:05.45 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.74 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
492 |
1:05.47 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.54 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
478 |
1:06.10 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.07 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
|
464 |
1:06.78 |
+8.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.91 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Oline Ludvigsen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
427 |
1:08.62 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.68 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW4.4 Tyvstart |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 06-03-2022 11:00:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-03-2022 12:14.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|