Results for Øst Junior/Senior Langbane 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ØstJunior/Senior Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
East Kilbride Badet |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Triton |
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
4. mar 2022 to 6. mar 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 100m Butterfly Herrer - Indledende heat |
|
|
NR |
52.00 |
|
|
|
Lars Frölander |
1974 |
(SWE) |
Sydney (AUS) |
22-09-2000 |
|
|
|
|
DR |
52.09 |
|
|
|
Jakob S. Andkjær |
1985 |
|
Esbjerg (DEN) |
10-04-2009 |
|
|
|
|
DJR |
52.95 |
|
|
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
|
Baku (AZE) |
26-07-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Dan Hansen |
2002 |
Helsingør Svømmeklub |
|
679 |
56.30 |
|
|
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 55.39 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
638 |
57.49 |
+1.19 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 54.89 |
(+2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Arneskov |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
|
636 |
57.53 |
+1.23 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 58.00 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
|
613 |
58.26 |
+1.96 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.96 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
|
592 |
58.93 |
+2.63 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.01 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
588 |
59.07 |
+2.77 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 58.05 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Antoine Ohn |
2002 |
Lyngby Svømmeklub |
|
586 |
59.12 |
+2.82 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 1:02.13 |
(-3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
583 |
59.25 |
+2.95 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 55.83 |
(+3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matthias Hansen |
2001 |
Køge Svømmeklub |
|
577 |
59.44 |
+3.14 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 56.86 |
(+2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oliver Thor Sørensen |
2000 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
577 |
59.45 |
+3.15 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 57.03 |
(+2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
|
574 |
59.53 |
+3.23 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 57.41 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
562 |
59.98 |
+3.68 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 58.47 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
|
552 |
1:00.34 |
+4.04 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.96 |
(+2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jens Saugmann |
1996 |
Svømmeklubben Syd |
|
550 |
1:00.41 |
+4.11 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.47 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tobias Gammelvind |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
547 |
1:00.49 |
+4.19 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 58.67 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tobias Rehder Knudsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
544 |
1:00.61 |
+4.31 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 59.31 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
August Ryom |
2002 |
Køge Svømmeklub |
|
542 |
1:00.69 |
+4.39 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 56.89 |
(+3.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
541 |
1:00.73 |
+4.43 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 59.83 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
538 |
1:00.84 |
+4.54 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 57.78 |
(+3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
536 |
1:00.92 |
+4.62 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 1:00.07 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
Svømmeklubben MK31 |
|
535 |
1:00.96 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.27 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
Hørsholm Svømmeforening |
|
529 |
1:01.18 |
+4.88 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 59.24 |
(+1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
Svømmeklubben Vest/Brøndby |
|
529 |
1:01.20 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.94 |
(+2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sebastian Rendlev |
2005 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
519 |
1:01.56 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.48 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Magnus Rasmussen |
2006 |
Svømmeklubben Vest/Brøndby |
|
517 |
1:01.64 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.37 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Vincent Kay |
2006 |
Holbæk Svømme Klub |
|
513 |
1:01.81 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.33 |
(+2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
513 |
1:01.82 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.94 |
(+1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Magnus Løhr |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
|
513 |
1:01.83 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.66 |
(+3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
|
511 |
1:01.91 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.80 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Petar Trkulja |
2006 |
Næstved Svømmeklub |
|
506 |
1:02.11 |
+5.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.47 |
(+1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
|
503 |
1:02.21 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.87 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Wessel Stupers |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
502 |
1:02.25 |
+5.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.74 |
(+3.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
|
501 |
1:02.32 |
+6.02 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 59.41 |
(+2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Calvin Konge Neess |
2005 |
Holbæk Svømme Klub |
|
492 |
1:02.69 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.64 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Sune Vergmann |
2005 |
Swim Team Taastrup |
|
474 |
1:03.46 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.52 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Jonas Hansen |
2001 |
Køge Svømmeklub |
|
470 |
1:03.63 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.76 |
(+3.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
Ringsted Svømme Klub |
|
469 |
1:03.71 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.41 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Alexander Slente |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
|
465 |
1:03.88 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.57 |
(+3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Mikkel Gummer |
2002 |
GTI - Greve |
|
463 |
1:03.98 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.30 |
(+3.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Laurits Boserup |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
|
461 |
1:04.06 |
+7.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.68 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
452 |
1:04.48 |
+8.18 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 1:03.58 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
Ringsted Svømme Klub |
|
451 |
1:04.51 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.32 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
Herlev Svømning |
|
449 |
1:04.63 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.17 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Gustav Krabbe Heldgaard |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
448 |
1:04.68 |
+8.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.67 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
William Brix Søhoel |
2006 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
440 |
1:05.07 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.14 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Emil Stenholt Røpke |
2004 |
A6 JGI-Swim |
|
439 |
1:05.10 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.84 |
(+4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
|
436 |
1:05.26 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.74 |
(-0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
|
436 |
1:05.27 |
+8.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.47 |
(+2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
434 |
1:05.37 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.44 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
GTI - Tune I.F. |
|
430 |
1:05.56 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.28 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Daniel Bastholm |
2005 |
GTI - Greve |
|
427 |
1:05.70 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.56 |
(+4.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Noah Lester |
2006 |
Værløse Svømmeklub |
|
427 |
1:05.72 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.38 |
(+1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Emil Szipli Pedersen |
2006 |
GTI - Greve |
|
423 |
1:05.92 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.28 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
August Juel Bragge |
2005 |
Svømmeklubben MK31 |
|
422 |
1:05.97 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.91 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Emil Kruse Enemærke |
2005 |
Herlev Svømning |
|
415 |
1:06.32 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.74 |
(+4.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
|
414 |
1:06.40 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.64 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Alexander Hartvigsen |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
|
408 |
1:06.70 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.88 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
|
404 |
1:06.91 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.48 |
(+4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Mads Emil Wohlfahrt |
2006 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
393 |
1:07.57 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.77 |
(+2.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Marius Danielsen |
2005 |
Holbæk Svømme Klub |
|
380 |
1:08.34 |
+12.04 |
|
|
S20 |
|
|
|
Entry time: 1:11.84 |
(-3.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
|
368 |
1:09.03 |
+12.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.84 |
(+4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Victor Hemmingsen |
2006 |
Ringsted Svømme Klub |
|
365 |
1:09.21 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.30 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Frederik Miland |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
363 |
1:09.39 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.26 |
(+3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Frederik Vestergaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
346 |
1:10.48 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.68 |
(+4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
|
321 |
1:12.23 |
+15.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.55 |
(+8.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 06-03-2022 11:21:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-03-2022 12:27.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|