Tulokset DMÅ kortbane 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Svømmestadion Danmark |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. feb 2022 to 6. feb 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 21, 100m Butterfly Damer 2009 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.87 |
598 |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.51 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.70 |
573 |
1:11.44 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.79 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
+0.71 |
551 |
1:12.35 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.37 |
(-5.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
+0.66 |
498 |
1:14.84 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.91 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
-.-- |
474 |
1:16.09 |
+5.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.24 |
(-2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Clara Nielsen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
-.-- |
465 |
1:16.59 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.72 |
(-4.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
-.-- |
460 |
1:16.82 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.89 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Katrine Sander |
2009 |
Aarhus Swim - HEI |
-.-- |
455 |
1:17.11 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.20 |
(-6.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.73 |
453 |
1:17.25 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.71 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
+0.69 |
451 |
1:17.34 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.34 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
+0.80 |
442 |
1:17.90 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.79 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.75 |
441 |
1:17.94 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.15 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eleonora Marsner |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.69 |
432 |
1:18.44 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.83 |
(+2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
Nyborg Svømmeklub |
+0.83 |
430 |
1:18.56 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.81 |
(-3.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
+0.74 |
424 |
1:18.93 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.00 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.68 |
424 |
1:18.98 |
+8.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.31 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.76 |
416 |
1:19.47 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.15 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.62 |
407 |
1:20.02 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.33 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.74 |
401 |
1:20.45 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.39 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
Køge Svømmeklub |
+0.71 |
367 |
1:22.88 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.08 |
(-7.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
+0.77 |
352 |
1:24.00 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.21 |
(+3.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.73 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
- |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
+0.60 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Did not touch at turn or finish with both hands or touch not simultaneous or hands not separated |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-02-2022 16:18:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 21, 100m Butterfly Damer 2008 - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.67 |
819 |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.30 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zenia Englund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.68 |
682 |
1:07.41 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.82 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Freja Jørgensen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
+0.74 |
666 |
1:07.95 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.88 |
(-2.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=4 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding Svømmeklub |
+0.72 |
649 |
1:08.53 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.64 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=4 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
+0.58 |
649 |
1:08.53 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.04 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.59 |
634 |
1:09.07 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.39 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Naja Kammann |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.68 |
621 |
1:09.55 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.77 |
(-4.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
Svømmeklubben Vest/Brøndby |
+0.69 |
607 |
1:10.07 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.77 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
589 |
1:10.77 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.98 |
(-2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.70 |
583 |
1:11.02 |
+7.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.93 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
+0.78 |
582 |
1:11.07 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.43 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
575 |
1:11.33 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.76 |
(-2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.72 |
575 |
1:11.35 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.88 |
(-0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
+0.72 |
571 |
1:11.51 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.84 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nicoline Aa Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
569 |
1:11.57 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.74 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.69 |
566 |
1:11.70 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.68 |
(-1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.54 |
565 |
1:11.76 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.95 |
(-3.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.70 |
554 |
1:12.23 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.47 |
(-1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
+0.71 |
552 |
1:12.30 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.18 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.70 |
536 |
1:13.01 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.62 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.63 |
535 |
1:13.06 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.74 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.65 |
524 |
1:13.56 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.84 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
+0.71 |
511 |
1:14.21 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.84 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
+0.74 |
511 |
1:14.22 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.47 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
+0.64 |
510 |
1:14.25 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.42 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Wilma Berg |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.77 |
495 |
1:15.00 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.08 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ida Mathiesen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.71 |
482 |
1:15.67 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.71 |
(-3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
-.-- |
477 |
1:15.93 |
+12.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.95 |
(-1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
Svømmeklubben Vest/Brøndby |
+0.63 |
475 |
1:16.00 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.46 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
+0.60 |
473 |
1:16.11 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.60 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sofia Dalsgaard Hansen |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.59 |
429 |
1:18.65 |
+15.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.45 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
+0.81 |
418 |
1:19.35 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.74 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 05-02-2022 16:18:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05-02-2022 16:18.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|