Resultat för Prima Timber -uinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Joensuun uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11 12 2021 - 11 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Miehet 14 ja nuoremmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Intersport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Cristian Cannizzaro |
2007 |
Kuopion Uimaseura |
0.81 |
383 |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Topias Partinen |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.80 |
383 |
1:16.15 |
= |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Akseli Kellman |
2007 |
Mikkelin Uimaseura |
0.74 |
327 |
1:20.29 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Kahelin |
2010 |
Kuopion Uimaseura |
0.92 |
166 |
1:40.50 |
+24.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jere Kaljunen |
2009 |
Uinti Imatra |
0.75 |
160 |
1:41.74 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eelis Scharin |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
0.88 |
156 |
1:42.78 |
+26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mihail Sydd |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.79 |
148 |
1:44.40 |
+28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veikko Eemil Ukko Lappalaine |
2009 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.87 |
132 |
1:48.50 |
+32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iaroslav Bondarenko |
2012 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.86 |
127 |
1:49.99 |
+33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Severi Jaatinen |
2011 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.70 |
112 |
1:54.51 |
+38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eetu Pelkonen |
2008 |
Varkauden Uimarit |
0.89 |
104 |
1:57.65 |
+41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Severi Tiippana |
2011 |
Joensuun Uimaseura ry |
0.80 |
87 |
2:04.50 |
+48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Viljo Vilhunen |
2011 |
Varkauden Uimarit |
1.01 |
68 |
2:14.95 |
+58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 16.19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 100m Rintauinti Miehet 15 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsori: |
Intersport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lauri Vilhunen |
1985 |
Varkauden Uimarit |
0.80 |
465 |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rasmus Ikonen |
2004 |
Mikkelin Uimaseura |
0.75 |
421 |
1:13.78 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Timo Rastas |
1976 |
Varkauden Uimarit |
0.84 |
274 |
1:25.19 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Samuel Hartikainen |
2006 |
Varkauden Uimarit |
0.90 |
240 |
1:28.99 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 16.19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12-2021 16.20.36 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|
|
|