2022-08-09   15:47:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP SU 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP SU 2021
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 8 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo +0.68 103 54.61
Entry time: 53.36 (+1.25)
2 Julia Sederholm 2013 Cetus Espoo +0.92 52 1:08.52 +13.91
- Juuli Jäntti 2014 Cetus Espoo +0.93 DSQ SW6.4
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 9 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo +0.65 125 51.10
Entry time: 53.79 (-2.69)
2 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo +0.64 117 52.32 +1.22
Entry time: 52.37 (-0.05)
3 Siiri Suominen 2012 Cetus Espoo +0.99 102 54.76 +3.66
4 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo +0.80 86 57.88 +6.78
5 Ella Lemmettylä 2012 Cetus Espoo +0.96 43 1:12.52 +21.42
- Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo +0.86 DSQ SW6.4
- Lily Sievälä 2012 Cetus Espoo DSQ SW6.4
- Pihla Martikainen 2012 Cetus Espoo +0.95 DSQ SW6.5
- Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo +0.98 DSQ SW6.4
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Seela Tani 2011 Cetus Espoo +0.82 131 50.30
2 Edith Suominen 2011 Cetus Espoo +0.89 110 53.32 +3.02
3 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo +0.96 106 53.96 +3.66
Entry time: 54.84 (-0.88)
4 Stacy Fu 2011 Cetus Espoo +0.71 98 55.51 +5.21
5 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo +0.60 95 55.91 +5.61
Entry time: 57.62 (-1.71)
6 Hilla Tuomola 2011 Cetus Espoo +0.83 76 1:00.36 +10.06
7 Abigail-Meg Tambe Ebot 2011 Cetus Espoo +0.63 47 1:10.51 +20.21
8 Mona Nicklén 2011 Cetus Espoo +0.81 46 1:11.34 +21.04
- Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW6.4
- chloe mortelette 2011 Cetus Espoo DNS
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo +0.71 179 45.42
Entry time: 52.25 (-6.83)
2 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo +0.76 156 47.49 +2.07
3 Milana Ronkainen 2010 Cetus Espoo +0.89 92 56.66 +11.24
4 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo +0.99 66 1:03.28 +17.86
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo +0.58 439 33.68
Entry time: 34.96 (-1.28)
2 Eden Maoz 2009 Cetus Espoo +0.83 120 51.80 +18.12
Entry time: 55.68 (-3.88)
3 Aura Kouri 2009 Cetus Espoo +0.74 109 53.53 +19.85
Entry time: 1:00.81 (-7.28)
4 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo +0.88 98 55.36 +21.68
Entry time: 58.63 (-3.27)
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.65 478 32.73
Entry time: 33.32 (-0.59)
2 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.71 455 33.27 +0.54
Entry time: 33.93 (-0.66)
3 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.65 369 35.67 +2.94
Entry time: 36.16 (-0.49)
4 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.76 267 39.75 +7.02
Entry time: 51.70 (-11.95)
5 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo +0.86 246 40.82 +8.09
Entry time: 39.69 (+1.13)
6 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo +0.74 226 42.01 +9.28
7 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +0.68 219 42.44 +9.71
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.61 585 30.60
Entry time: 30.41 (+0.19)
2 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo +0.63 460 33.14 +2.54
Entry time: 32.24 (+0.90)
3 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo +0.64 394 34.92 +4.32
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.74 591 30.50
2 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.69 429 33.92 +3.42
Entry time: 33.01 (+0.91)
3 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo +0.84 196 44.03 +13.53
Entry time: 45.80 (-1.77)
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.67 662 29.37
Entry time: 29.89 (-0.52)
2 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo +0.73 412 34.40 +5.03
Entry time: 35.23 (-0.83)
3 Emma Lönnberg 2005 Cetus Espoo +0.74 284 38.92 +9.55
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
Event 9, 50m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Siri Auvinen 2002 Cetus Espoo +0.60 643 29.65
Entry time: 29.91 (-0.26)
2 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo +0.55 574 30.79 +1.14
Entry time: 29.96 (+0.83)
3 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.64 524 31.75 +2.10
Entry time: 32.35 (-0.60)
4 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.63 442 33.60 +3.95
Entry time: 35.39 (-1.79)
5 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo +0.72 432 33.85 +4.20
Entry time: 34.46 (-0.61)
Event official at: 11/28/2021 8:00:34 PM
2021-11-28 20:00:37 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner