Results for Vestkyst Cup 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
19. nov 2021 to 21. nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 36, 4X100m Medley Mix 1 and older - Finale |
|
Sponsor |
FysioDanmark Varde |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Gentofte 1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
4:20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
|
32.99 |
1:08.57 |
|
|
|
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
-.-- |
32.53 |
1:11.09 |
|
|
|
2:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucas Misander |
2007 |
0719AF |
-.-- |
28.05 |
59.78 |
|
|
|
3:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
-.-- |
29.69 |
1:01.46 |
|
|
|
4:20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Esbjerg Medley Mix 2 |
17 |
|
|
|
|
|
|
4:33.85 |
+12.95 |
|
|
|
|
Carl Clausen |
2005 |
0533AH |
|
36.83 |
1:16.21 |
|
|
|
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
0638AH |
-.-- |
37.24 |
1:19.88 |
|
|
|
2:36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Bjerring Pedersen |
2007 |
0768AF |
-.-- |
27.88 |
1:01.24 |
|
|
|
3:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
0609AM |
-.-- |
26.81 |
56.52 |
|
|
|
4:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
De Røde Djævle |
18 |
|
|
|
|
|
|
4:36.52 |
+15.62 |
|
|
|
|
Johanne Heilmann |
2005 |
0558AI |
|
35.27 |
1:11.94 |
|
|
|
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
-.-- |
37.05 |
1:19.74 |
|
|
|
2:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Busk |
2005 |
0583AK |
-.-- |
30.32 |
1:06.08 |
|
|
|
3:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian N. Christensen |
2006 |
0621AH |
-.-- |
27.89 |
58.76 |
|
|
|
4:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gentofte 2 |
16 |
|
|
|
|
|
|
4:37.10 |
+16.20 |
|
|
|
|
Nina Griffin |
2007 |
0776AK |
|
35.07 |
1:12.16 |
|
|
|
1:12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
0711AG |
-.-- |
34.50 |
1:15.00 |
|
|
|
2:27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
0628AL |
-.-- |
33.50 |
1:10.67 |
|
|
|
3:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
0721AG |
-.-- |
28.12 |
59.27 |
|
|
|
4:37.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
K-Bronze Årgang 1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
4:39.95 |
+19.05 |
|
|
|
|
Christian Pedersen |
2007 |
0723AM |
|
32.11 |
1:06.51 |
|
|
|
1:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
0856AE |
-.-- |
37.47 |
1:22.18 |
|
|
|
2:28.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Hauge Sørensen |
2007 |
0779AC |
-.-- |
29.30 |
1:04.22 |
|
|
|
3:32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Schlander |
2007 |
0764AP |
-.-- |
31.75 |
1:07.04 |
|
|
|
4:39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gentofte 3 |
16 |
|
|
|
|
|
|
4:43.20 |
+22.30 |
|
|
|
|
Mark Nielsen |
2007 |
0729AF |
|
32.91 |
1:06.97 |
|
|
|
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
-.-- |
39.61 |
1:25.57 |
|
|
|
2:32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximillian Udar |
2006 |
0681AJ |
-.-- |
30.44 |
1:06.96 |
|
|
|
3:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
-.-- |
29.80 |
1:03.70 |
|
|
|
4:43.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Brædstrup |
18 |
|
|
|
|
|
|
4:56.38 |
+35.48 |
|
|
|
|
Victoria Broch |
2004 |
0404AI |
|
36.86 |
1:15.80 |
|
|
|
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sille Augustesen |
2008 |
0824AB |
-.-- |
40.03 |
1:28.48 |
|
|
|
2:44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silas Birkkjær |
2006 |
0619AR |
-.-- |
31.52 |
1:10.14 |
|
|
|
3:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magne Andersen |
2007 |
0787AD |
-.-- |
29.81 |
1:01.96 |
|
|
|
4:56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gentofte 4 |
16 |
|
|
|
|
|
|
4:59.29 |
+38.39 |
|
|
|
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
0664AK |
|
36.43 |
1:15.50 |
|
|
|
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Karoline Drescher |
2008 |
0856AI |
-.-- |
40.95 |
1:30.25 |
|
|
|
2:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
0761AG |
-.-- |
31.72 |
1:08.94 |
|
|
|
3:54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Robinson |
2007 |
0765AM |
-.-- |
30.76 |
1:04.60 |
|
|
|
4:59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
FREM mix 1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
4:59.52 |
+38.62 |
|
|
|
|
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
|
35.63 |
1:12.74 |
|
|
|
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
-.-- |
40.31 |
1:27.20 |
|
|
|
2:39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Conrad Johansen |
2008 |
0897AQ |
-.-- |
34.79 |
1:17.04 |
|
|
|
3:56.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
0751AH |
-.-- |
30.25 |
1:02.54 |
|
|
|
4:59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
K-Bronze Årgang 2 |
15 |
|
|
|
|
|
|
5:02.09 |
+41.19 |
|
|
|
|
Malte Neuber |
2007 |
0765AF |
|
35.18 |
1:14.85 |
|
|
|
1:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
-.-- |
40.33 |
1:26.44 |
|
|
|
2:41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Junior Grene |
2008 |
0823AE |
-.-- |
33.90 |
1:14.14 |
|
|
|
3:55.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christina Dracea Horsbøl |
2007 |
0724AP |
-.-- |
31.23 |
1:06.66 |
|
|
|
5:02.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Fredericia Mix |
16 |
|
|
|
|
|
|
5:02.30 |
+41.40 |
|
|
|
|
Mathilde Søe |
2008 |
0864AL |
|
36.90 |
1:15.56 |
|
|
|
1:15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Nielsen |
2006 |
0683AQ |
-.-- |
39.22 |
1:26.18 |
|
|
|
2:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Bendtsen |
2008 |
0876AL |
-.-- |
35.38 |
1:18.51 |
|
|
|
4:00.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Phillip Thomsen |
2007 |
0779AM |
-.-- |
29.42 |
1:02.05 |
|
|
|
5:02.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
De Røde Lyn |
16 |
|
|
|
|
|
|
5:03.80 |
+42.90 |
|
|
|
|
Nanna Højstrøm |
2007 |
0758AK |
|
38.13 |
1:19.57 |
|
|
|
1:19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
0701AI |
-.-- |
39.88 |
1:26.29 |
|
|
|
2:45.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
-.-- |
34.67 |
1:16.52 |
|
|
|
4:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mads Schelde Jensen |
2006 |
0663AG |
-.-- |
28.89 |
1:01.42 |
|
|
|
5:03.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Grindsted Mix 1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
5:09.35 |
+48.45 |
|
|
|
|
Jakob Stærmose |
2007 |
0797AL |
|
43.08 |
1:30.29 |
|
|
|
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Kruse |
2004 |
0434AW |
-.-- |
36.02 |
1:17.95 |
|
|
|
2:48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobias Holt |
2006 |
0693AN |
-.-- |
34.77 |
1:16.36 |
|
|
|
4:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
0742AR |
-.-- |
31.35 |
1:04.75 |
|
|
|
5:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Gentofte 5 |
14 |
|
|
|
|
|
|
5:12.88 |
+51.98 |
|
|
|
|
Vincent W. Takla |
2008 |
0863AF |
|
38.52 |
1:19.79 |
|
|
|
1:19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Kasten |
2008 |
0811AH |
-.-- |
40.82 |
1:29.39 |
|
|
|
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Raahauge |
2008 |
0826AA |
-.-- |
33.63 |
1:16.88 |
|
|
|
4:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
0898AI |
-.-- |
31.60 |
1:06.82 |
|
|
|
5:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
HGF Dolphins |
18 |
|
|
|
|
|
|
5:28.84 |
+1:07.9 |
|
|
|
|
Maia Bødtker |
2005 |
0554AY |
|
39.17 |
1:22.92 |
|
|
|
1:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jacob Bach-Valeur |
2004 |
0495AM |
-.-- |
40.72 |
1:27.39 |
|
|
|
2:50.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anders Peter Kristensen |
2007 |
0703AH |
-.-- |
33.46 |
1:14.53 |
|
|
|
4:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Mørup |
2006 |
0664AP |
-.-- |
37.96 |
1:24.00 |
|
|
|
5:28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Esbjerg Medley Mix 1 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Tyvstart |
|
|
|
Femke Iris Keulen |
2005 |
0582AS |
|
30.22 |
1:02.37 |
|
|
|
1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andreas Nikolajsen |
2005 |
0595AC |
-.-- |
32.45 |
1:10.62 |
|
|
|
2:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederik Møhring Madsen |
2007 |
0713AD |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Millie Møller |
2007 |
0768AD |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-11-2021 14:49:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-11-2021 14:49.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|