Results for IKM aluekilpailut 2021 ES 2
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
29 10 2021 - 31 10 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 41, 4X50m VU mix 10-12 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Simmis Wanda I |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Jemina Suomela |
2010 |
10A230 |
+0.75 |
32.59 |
|
|
|
|
32.59 |
|
|
|
|
|
|
|
Venla Salminen |
2010 |
10A469 |
+0.71 |
32.65 |
|
|
|
|
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Lenni Parpola |
2009 |
09A675 |
+0.42 |
33.30 |
|
|
|
|
1:38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roope Tikkanen |
2010 |
10A134 |
+0.81 |
34.49 |
|
|
|
|
2:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Borgå simmare - Porvoon uim |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:17.73 |
+4.70 |
|
|
|
|
Konrad Bäckström |
2009 |
09A493 |
+0.80 |
32.61 |
|
|
|
|
32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Mara |
2010 |
10A299 |
+0.90 |
33.34 |
|
|
|
|
1:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emelina Vento |
2010 |
10A284 |
+0.41 |
33.14 |
|
|
|
|
1:39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lily Pettersson |
2010 |
10A153 |
+0.55 |
38.64 |
|
|
|
|
2:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nurmijärven Uinti 1 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:23.27 |
+10.24 |
|
|
|
|
Mea Ovaska |
2010 |
10A848 |
+0.84 |
37.56 |
|
|
|
|
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Eemeli Kuusisto |
2009 |
09A523 |
+0.76 |
36.67 |
|
|
|
|
1:14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iitu Olbert |
2010 |
10A217 |
+0.65 |
36.87 |
|
|
|
|
1:51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oiva Numminen |
2009 |
09A997 |
+0.53 |
32.17 |
|
|
|
|
2:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vanders 1 2009 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:25.22 |
+12.19 |
|
|
|
|
Kajsa Strandberg |
2011 |
11A011 |
+0.83 |
34.68 |
|
|
|
|
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justus Lipiäinen |
2009 |
09A104 |
+0.70 |
37.26 |
|
|
|
|
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saara Viinikainen |
2010 |
10A296 |
+0.08 |
34.81 |
|
|
|
|
1:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valtteri Vaahtola |
2009 |
09A044 |
+0.54 |
38.47 |
|
|
|
|
2:25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simmis Wanda II |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:31.04 |
+18.01 |
|
|
|
|
Olli Alanaatu |
2009 |
09A606 |
+0.75 |
37.09 |
|
|
|
|
37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Lindroos |
2011 |
11A075 |
+0.76 |
39.34 |
|
|
|
|
1:16.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ronja Usmi |
2010 |
10A238 |
+0.48 |
36.12 |
|
|
|
|
1:52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Niemi |
2009 |
09A202 |
+0.57 |
38.49 |
|
|
|
|
2:31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vanders 1 |
11 |
|
|
|
|
|
|
2:31.08 |
+18.05 |
|
|
|
|
Urho Leppälä |
2010 |
10A023 |
+0.83 |
40.09 |
|
|
|
|
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilhelmiina Vainoniemi |
2011 |
11A058 |
+0.54 |
36.86 |
|
|
|
|
1:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linda Scheuer |
2011 |
11A043 |
+0.46 |
38.17 |
|
|
|
|
1:55.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian paukkunen |
2010 |
10A070 |
+0.50 |
35.96 |
|
|
|
|
2:31.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hyvinkään Uimaseura seka 2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:37.24 |
+24.21 |
|
|
|
|
Nicolas Luoma |
2010 |
10A027 |
+0.77 |
35.86 |
|
|
|
|
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
Casper Neste |
2009 |
09A262 |
+0.62 |
35.79 |
|
|
|
|
1:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milja Kenttä |
2011 |
11A452 |
+0.27 |
45.86 |
|
|
|
|
1:57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Susanne Elonen |
2011 |
11A096 |
+0.64 |
39.73 |
|
|
|
|
2:37.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nurmijärven Uinti 2 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:38.51 |
+25.48 |
|
|
|
|
Diana Selehov |
2010 |
10A526 |
+0.70 |
36.93 |
|
|
|
|
36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Löytäinen |
2009 |
09A797 |
+0.47 |
47.32 |
|
|
|
|
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lotta Äijälä |
2011 |
11A090 |
+0.64 |
37.31 |
|
|
|
|
2:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emiljan Voutilainen |
2009 |
09A994 |
+0.70 |
36.95 |
|
|
|
|
2:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vanders 2 |
11 |
|
|
|
|
|
|
2:45.04 |
+32.01 |
|
|
|
|
Nerea Simanen |
2010 |
10A534 |
+0.75 |
41.08 |
|
|
|
|
41.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karoliina Patosaari |
2010 |
10A289 |
+0.49 |
42.29 |
|
|
|
|
1:23.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Berg |
2010 |
10A320 |
+0.58 |
43.68 |
|
|
|
|
2:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eero Takamäki |
2010 |
10A356 |
+0.41 |
37.99 |
|
|
|
|
2:45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Uimaseura Helsinki |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.9 ei poistunut altaasta |
|
|
|
Oleg Vladimirov |
2009 |
09A572 |
+0.84 |
33.88 |
|
|
|
|
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Matrosova |
2010 |
10A483 |
+0.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
10A059 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikita Dzura |
2010 |
10A047 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 31.10.2021 19.07.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31-10-2021 19.08.26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|