Results for Pokal Kopra 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Olimpijski bazen Koper |
Organizer: |
PK Koper |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Oct 10, 2021 to Oct 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m Breaststroke Men A 17 and older - Final |
|
|
Rek. SLO |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Antonio Žgomba |
2000 |
Plivački klub Arena |
|
459 |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 2:16:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m Breaststroke Men B 15-16 years - Final |
|
|
Rek. SLO |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Ðorđevič |
2006 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
413 |
1:16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
358 |
1:20.09 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nejc Čufer |
2006 |
Športno društvo Aqua |
|
224 |
1:33.61 |
+17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 2:16:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m Breaststroke Men C 13-14 years - Final |
|
|
Rek. SLO |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
261 |
1:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
188 |
1:39.25 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aljaž Trček |
2008 |
Športno društvo Aqua |
|
168 |
1:42.94 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 2:16:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m Breaststroke Men D 12 and younger - Final |
|
|
Rek. SLO |
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
7/26/2009 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Svit Medved |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
241 |
1:31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
224 |
1:33.62 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
204 |
1:36.51 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
175 |
1:41.51 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
162 |
1:44.13 |
+12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
143 |
1:48.68 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Uroš Bauk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
142 |
1:49.02 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marcel Lovrič |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
140 |
1:49.44 |
+18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
133 |
1:51.42 |
+20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
99 |
2:02.77 |
+31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bor Vilfan Kožuh |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 2:16:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-10-10 14:16:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|