Results for Syyskisat
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
loka 2, 2021 to loka 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Vapaauinti P12, Miehet 12 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Salonen |
2009 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:10.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.35 |
(-1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:12.74 |
+2.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.75 |
(-3.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matti Nurminen |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:14.47 |
+3.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.44 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:15.20 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.90 |
(-4.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:16.82 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.67 |
(+2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alex Mäkelä |
2009 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:18.43 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.59 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eino Marela |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:18.46 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.72 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:19.67 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.92 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:22.62 |
+12.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.66 |
(+1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eino Kytöjoki |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:25.02 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.37 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Venni Alho |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:25.53 |
+14.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.95 |
(-2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anto Loukine |
2010 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:25.70 |
+15.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.74 |
(-3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veikka Suvitie |
2010 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:28.96 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.09 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veikko Mikander |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:29.90 |
+19.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.34 |
(+7.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aukusti Lempiäinen |
2009 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:30.34 |
+19.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.76 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oliver Rantanen |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:32.63 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.11 |
(-4.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aaro Virtanen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:57.38 |
+46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samu Veikkola |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Santtu Lähdeniitty |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ömer Halis |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.10.2021 18.09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Vapaauinti P12, Miehet 13 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
-.-- |
|
54.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.84 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
57.49 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.29 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Laaksonen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.51 |
|
58.74 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.89 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.61 |
|
59.49 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.16 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matias Saarinen |
2006 |
Salon Uimarit |
+0.70 |
|
59.62 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.55 |
(-3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Max Allén |
2005 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
59.96 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.96 |
(-1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Miika Nurminen |
2005 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:00.32 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.70 |
(-6.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:00.80 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.09 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.43 |
|
1:01.00 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.61 |
(-4.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
+0.77 |
|
1:01.07 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.87 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
+0.33 |
|
1:01.22 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.51 |
(-2.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.49 |
|
1:02.03 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.44 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Roope Käär |
2007 |
Raision Urheilijat |
+0.35 |
|
1:02.21 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.76 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Axel Leppähaara |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.65 |
|
1:02.24 |
+8.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.32 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:02.45 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.54 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Einari Palmu |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:02.98 |
+8.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.01 |
(-2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Veeti Valdolin |
2005 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:03.08 |
+8.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.99 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:03.15 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.99 |
(-2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kaapo Virtanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:03.30 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.81 |
(-1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:03.40 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.46 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Niko Visuri |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:03.50 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.46 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Eemeli Arnell |
2005 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:03.84 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.35 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Venuel Suvila-Anton |
2008 |
Raision Urheilijat |
+0.54 |
|
1:03.99 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.01 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:05.04 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.54 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tomas Laine |
2006 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:06.05 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.51 |
(+3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Milo Kallio |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:06.38 |
+12.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.47 |
(-2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Robert Pukki |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:06.39 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.14 |
(-1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mikael Kynkäänniemi |
2008 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:06.78 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.14 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ilari Linderborg |
2006 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:07.50 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.93 |
(-4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:07.80 |
+13.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.42 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Romeo Maranzani |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:08.12 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.34 |
(+5.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alvar Kankare |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:08.29 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.50 |
(+1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Linus Korin |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:08.69 |
+14.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.98 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Amos Korin |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:09.40 |
+15.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.72 |
(+0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Daniel Lehtisalo |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
-.-- |
|
1:09.64 |
+15.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.54 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Otto Anttila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
1:09.79 |
+15.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.69 |
(-9.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:09.90 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.37 |
(-5.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matias Rauhala |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:11.77 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.30 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Arttu Carne |
2007 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:12.39 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.74 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Mikko Salmi |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
-.-- |
|
1:12.46 |
+18.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.17 |
(-10.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Elias Sahla |
2007 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:14.73 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.52 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
-.-- |
|
1:16.41 |
+22.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.58 |
(-3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Topi Heinonen |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
1:16.81 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.82 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Juuso Silfver |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.71 |
|
1:17.06 |
+22.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.97 |
(+3.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Leevi Suna |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:18.18 |
+24.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.30 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ivan Vasilev |
2007 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:24.76 |
+30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
-.-- |
|
1:28.91 |
+34.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.30 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Miro Kuosmanen |
2008 |
Raision Urheilijat |
-.-- |
|
1:31.48 |
+37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Kasper Snickars |
2008 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:34.22 |
+40.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.21 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.10.2021 18.09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2021 18.09.19 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|