2022-01-20   00:32:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Regionalt Stævne Sydsjælland

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Document
Resultater
Regionalt Stævne
Placering: Tåstrup Arrangør Region Sjælland
Svømmeh 25m Stævne dato: 30. okt  2021 to 31. okt  2021
Løb 11, 4x50m Medley Damer - Final
Plac Navn Alder Klub FINA Tid Diff
1 HSK hajer 12 2:35.26
Ingrid Zeller 2010 1044AA 39.24 39.24
Ida Hansen 2010 1096AA 45.36 1:24.60
Elisabeth Thastum 2010 1084AA 38.83 2:03.43
Asta Lukowski 2010 1034AA 31.83 2:35.26
2 GSK's Seje sild 12 2:39.63 +4.37
Lærke Kunoy Laugesen 2011 1196AH 41.52 41.52
Ella Kruse Enemærke 2010 1006AB 42.31 1:23.83
Nora Rosenkrantz 2010 1018AD 41.29 2:05.12
Asta Kruse Enemærke 2010 1016AB 34.51 2:39.63
3 Kvik piger 1 12 2:42.44 +7.18
Alba Overgaard Pedersen 2010 1002AI 41.35 41.35
Liva Astrid Jørgensen 2010 1040AI 48.69 1:30.04
Alberte Delin Backhausen 2010 1004AI 37.59 2:07.63
Louise Bilberg Lund 2010 1046AI 34.81 2:42.44
4 Stjerneskud 12 2:43.20 +7.94
Rosalina M. Postgaard 2010 1088AA 40.17 40.17
Annika Skovgren 2010 1054AK 45.89 1:26.06
Victoria Dolling 2010 1074AO 38.47 2:04.53
Victoria B. Aagaard 2011 1144AD 38.67 2:43.20
5 Crasy FlamingoKøer 12 2:43.47 +8.21
Josefine Nyamadi 2010 1084AG 44.69 44.69
Caroline Engsbro 2010 1054AD 46.98 1:31.67
Mie Neergaard 2010 1084AD 40.90 2:12.57
Frida Kirkegaard 2010 1064AD 30.90 2:43.47
6 HSK søstjerner 12 2:50.19 +14.93
Josefine Rodriguez Andersen 2010 1078AP 42.99 42.99
Caroline Marie Rosenmejer 2010 1056AA 47.53 1:30.52
Naja Koch Heschel 2010 1064AB 39.12 2:09.64
Andrea Glasius Tischer 2010 1074AB 40.55 2:50.19
7 Køge pige 1 12 2:51.30 +16.04
Rosa Sørensen 2010 1096AH 41.88 41.88
Melina Ertman 2011 1176AA 49.47 1:31.35
Nia Sommer 2010 1074AA 39.98 2:11.33
Lucca Kiding 2011 1186AA 39.97 2:51.30
8 Hvidovre 12 3:02.97 +27.71
Line Birkebæk 2011 1134AE 50.70 50.70
Malea Rosa A Nunez 2010 1072AA 48.50 1:39.20
Karla S Enevoldsen 2010 1004AE 45.18 2:24.38
Clara Trap Wolf 2011 1192AE 38.59 3:02.97
9 Kvik piger 2 12 3:11.06 +35.80
Emma Smedegaard Hansson 2010 1020AI 42.46 42.46
Vega Bisgaard Bang 2011 1104AI 1:03.75 1:46.21
Kamma Lykke Sejer Sørensen 2010 1030AI 45.92 2:32.13
Lisbeth Kofoed Jensen 2011 1110AI 38.93 3:11.06
- Crasy FlamingoKøer Y 11 DSQ Arme f
Frederikke Lohmann Frostholm 2011 1152AF 45.16 45.16
Alma Madrid Poulsen 2011 1126AC 53.21 1:38.37
Victoria Iskov-Eskebæk 2011 1186AG
Ida Ravn Olsen 2011 1142AF
Løb officielt kl.: 30-10-2021 13:45:09
30-10-2021 13:56.23 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Nakskov Svømme Klub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner