Tulokset Vest junior/senior Kortbane
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vestdanske Junior/Senior kort 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI Huset Vejle |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
8. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 50m Butterfly Damer Junior - Finale |
|
|
DEN |
24.71 |
|
|
Jeanette Ottesen |
1987 |
|
Doha, Qatar |
05-12-2014 |
|
|
|
|
DEN |
26.34 |
|
|
Karoline Barrett |
2002 |
|
Aarhus, Danmark |
04-11-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie A. Wolf |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.66 |
658 |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 28.34 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Naja Færgemann |
2006 |
H2Odense |
+0.72 |
600 |
28.89 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.50 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Louise Lie Thisted |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.77 |
592 |
29.03 |
+1.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.00 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marie Bertram |
2006 |
Lyseng IF |
+0.76 |
586 |
29.13 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.13 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
615 |
28.66 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.16 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
590 |
29.06 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.29 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
582 |
29.19 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.24 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
581 |
29.21 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.28 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 09-10-2021 16:47:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 50m Butterfly Damer Senior - Finale |
|
|
DEN |
24.71 |
|
|
Jeanette Ottesen |
1987 |
|
Doha, Qatar |
05-12-2014 |
|
|
|
|
DEN |
26.34 |
|
|
Karoline Barrett |
2002 |
|
Aarhus, Danmark |
04-11-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pernille Thastrup Hansen |
2003 |
Haderslev Svømme Klub |
+0.65 |
685 |
27.65 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.59 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie A. Wolf |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.66 |
658 |
28.03 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.34 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Sjøgren |
2002 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.76 |
626 |
28.49 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.46 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helena V. Elling |
2000 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.72 |
622 |
28.56 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.55 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Nielsen |
2001 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.67 |
610 |
28.74 |
+1.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.52 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Naja Færgemann |
2006 |
H2Odense |
+0.72 |
600 |
28.89 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.50 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Louise Lie Thisted |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.77 |
592 |
29.03 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.00 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marie Bertram |
2006 |
Lyseng IF |
+0.76 |
586 |
29.13 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.13 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.74 |
615 |
28.66 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.16 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eva Hjort |
2004 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.72 |
592 |
29.02 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.70 |
(-0.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
590 |
29.06 |
+1.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.29 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
582 |
29.19 |
+1.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.24 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.76 |
581 |
29.21 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.28 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Cille Christensen |
2004 |
Kolding SK |
+0.68 |
580 |
29.22 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.53 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Selma Skipper |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
+0.74 |
562 |
29.54 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.32 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sophie E. Modeweg-Hansen |
1997 |
H2Odense |
+0.72 |
485 |
31.01 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.74 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 09-10-2021 16:47:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-10-2021 16:47.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|