Tulokset Øst junior/senior kortbane
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag Finale 16.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Østdanske Junior/Senior kort 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og |
|
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
8. okt 2021 to 10. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 100m Butterfly Herrer - A Finale |
|
|
Junior |
50.83 |
|
|
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
|
Helsingør, Danmark |
21/12/2020 |
|
|
|
|
DEN |
50.83 |
|
|
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
|
Helsingør, Danmark |
21/12/2020 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Noe |
2004 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.70 |
676 |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.58 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kasper Bonnichsen |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.67 |
624 |
55.91 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.53 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.70 |
621 |
55.98 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.59 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Tullberg |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.56 |
598 |
56.69 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.50 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matthias Hansen |
2001 |
Køge Svømmeklub |
+0.69 |
593 |
56.85 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.14 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.61 |
580 |
57.29 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.22 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Magnus Løhr |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.79 |
563 |
57.83 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.26 |
(+0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Christoffer Weiss |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.68 |
563 |
57.86 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.25 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 5:56:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 100m Butterfly Herrer - B Finale |
|
|
Junior |
50.83 |
|
|
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
|
Helsingør, Danmark |
21/12/2020 |
|
|
|
|
DEN |
50.83 |
|
|
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
|
Helsingør, Danmark |
21/12/2020 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.72 |
582 |
57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.81 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Thor Sørensen |
2000 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.66 |
578 |
57.34 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.78 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anders Gaard |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
+0.62 |
574 |
57.47 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.59 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Malte Egholm Brøns |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
+0.70 |
559 |
57.99 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.85 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.72 |
558 |
58.01 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.15 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Jørgensen |
2000 |
Køge Svømmeklub |
+0.65 |
550 |
58.30 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.10 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
Roskilde Svømning |
+0.75 |
550 |
58.31 |
+1.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.54 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Schmidt |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.76 |
549 |
58.34 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.22 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10/10/2021 5:56:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10-10-2021 17:56.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|