Tulokset Sparekassen Thy Cup 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Thyhallen |
Arrangør |
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
1. okt 2021 to 3. okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Herrer 2009 og yngre - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
Victor B. Bromer |
|
Aalborg |
|
01-01-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christian Abrahamsen |
2009 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.68 |
191 |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anders Munk Fuglsang |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.76 |
129 |
1:34.97 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.44 |
(-24.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 19:59:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Herrer Årg. 2008 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
Victor B. Bromer |
|
Aalborg |
|
01-01-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Jørgensen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
281 |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.69 |
(-4.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Kjær Thorsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
+0.67 |
264 |
1:14.89 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.96 |
(-21.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Andreas Bindslev |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.63 |
232 |
1:18.21 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.45 |
(-3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oscar Persson |
2008 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.68 |
153 |
1:29.70 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.39 |
(-18.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 19:59:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Herrer Årg. 2007 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
Victor B. Bromer |
|
Aalborg |
|
01-01-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Toke Østergaard Pedersen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.75 |
400 |
1:05.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.44 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Moritz Hartmann |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.64 |
382 |
1:06.24 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.86 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mads Poulsen |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
|
362 |
1:07.45 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.88 |
(-4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
William Haaning |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
+0.65 |
353 |
1:08.00 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.10 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sebastian Saugbjerg |
2007 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.72 |
305 |
1:11.39 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.77 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederik Klinkby |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.70 |
297 |
1:12.02 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.80 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jacob Bundgaard |
2007 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.78 |
297 |
1:12.06 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Casper Eriksen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
+0.73 |
289 |
1:12.64 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.20 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Terkel Klinkowsky |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
+0.56 |
277 |
1:13.68 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.12 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ludvig Møller |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.80 |
236 |
1:17.73 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.69 |
(-5.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Christian Christensen |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
210 |
1:20.88 |
+15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Karl Emil Stæhr Lose |
2007 |
Herning Svømmeklub |
+0.66 |
181 |
1:24.89 |
+19.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.08 |
(-15.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Otto Wind Løssing |
2007 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.66 |
149 |
1:30.59 |
+25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 19:59:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Herrer Årg. 2006 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
Victor B. Bromer |
|
Aalborg |
|
01-01-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christian Andersen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
+0.69 |
407 |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.18 |
(-3.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
+0.66 |
385 |
1:06.06 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.15 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
371 |
1:06.87 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.37 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frederik Bak Mathiasen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
+0.65 |
370 |
1:06.96 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.37 |
(-6.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian Stilling |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
+0.63 |
343 |
1:08.65 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.50 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gustav Dyrbye |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
+0.67 |
329 |
1:09.58 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.51 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Eliasen |
2006 |
Svømmeklubben Nord |
+0.73 |
289 |
1:12.71 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.58 |
(-26.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vilmer Damgaard |
2006 |
Aabybro Idrætsforening |
+0.74 |
190 |
1:23.62 |
+18.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hjalte Nederby Staun |
2006 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 19:59:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Herrer Årg. 2004-2005 - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
Victor B. Bromer |
|
Aalborg |
|
01-01-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Casper Puggaard |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
631 |
56.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.14 |
(-1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lars Riisgaard-Jensen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.58 |
589 |
57.35 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.53 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mads Peter Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
|
568 |
58.04 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.83 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Dalby Østerberg |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.66 |
561 |
58.27 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.15 |
(-1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
557 |
58.43 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.26 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Christian Thorhauge |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.67 |
554 |
58.52 |
+2.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.41 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Greisen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
546 |
58.79 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.65 |
(+2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Viktor Enevold Sørensen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
+0.65 |
538 |
59.09 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.35 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sebastian Jørgensen |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
+0.65 |
538 |
59.11 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.53 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristian Kjær |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
|
485 |
1:01.19 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.28 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Karl Anton Kristensen |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.73 |
483 |
1:01.24 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.83 |
(-0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Asger Mathiasen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
+0.70 |
458 |
1:02.34 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.37 |
(-1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mads Sander Andersen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
+0.65 |
455 |
1:02.49 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.07 |
(-14.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Casper Johannesen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
424 |
1:03.97 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.78 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
David Kilsgaard Andersen |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.67 |
423 |
1:04.01 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.23 |
(-2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Morten H. Kobbelgaard |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.66 |
411 |
1:04.63 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.20 |
(-2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Andreas Lindgaard Nielsen |
2005 |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafd. |
+0.64 |
389 |
1:05.83 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.52 |
(-2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jacob Aagaard Andersen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.73 |
381 |
1:06.31 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.37 |
(-4.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Rasmus Thulstrup Lemming |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.72 |
379 |
1:06.38 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.66 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
William Jensen |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
|
344 |
1:08.60 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.18 |
(-10.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Simon Gallacher |
2005 |
VIK-Skovbakken Svømmeafdelin |
+0.68 |
320 |
1:10.25 |
+14.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.82 |
(+2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Noah Taylor Skar |
2005 |
Kristiansand SA |
+0.69 |
283 |
1:13.18 |
+17.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.45 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tobias Gammelvind |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 19:59:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 100m Butterfly Herrer 2003 og ældre - Finale |
|
|
Sponsor |
Sportigan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
Victor B. Bromer |
|
Aalborg |
|
01-01-2014 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Hansen |
2000 |
Vejle Svømmeklub |
+0.66 |
705 |
54.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.92 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.67 |
643 |
55.68 |
+1.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.85 |
(+1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Magnus Dyg Holme |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
+0.63 |
601 |
56.95 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.24 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Mose |
2000 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.68 |
596 |
57.12 |
+3.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.91 |
(+2.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Wessel Stupers |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.63 |
587 |
57.40 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.17 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicolas Blanch |
1997 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.68 |
585 |
57.47 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.16 |
(+3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Martin H. Abel |
2001 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.62 |
577 |
57.75 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.50 |
(+2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mathias Rasmussen |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
547 |
58.77 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.75 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander L. Bjørn |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
533 |
59.28 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.38 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mads Kloster |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
|
527 |
59.52 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.31 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andreas Kronborg |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
+0.59 |
514 |
1:00.00 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.45 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
510 |
1:00.16 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.65 |
(+1.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Titus Victor Phillipson |
2002 |
SK Team Sør / KSA |
+0.66 |
488 |
1:01.06 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.03 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mikkel Stilling |
2003 |
Thisted Svømmeklub |
+0.64 |
469 |
1:01.88 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.71 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Valdemar Vind Sejr |
2003 |
Lyseng IF |
|
408 |
1:04.82 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.96 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01-10-2021 19:59:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-10-2021 19:59.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|