2022-10-07   00:54:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Neptuns KM 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Pass 1

Document
Resultat
Neptuns KM 2021
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Simklubben Neptun
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 21 aug 2021 till den 21 aug 2021
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 18 och äldre - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Simon Sjödin 1986 Simklubben Neptun 724 24.22
2 Pontus Flodqvist 1988 Simklubben Neptun 704 24.44 +0.22
3 Erik Kähr 1995 Simklubben Neptun 656 25.02 +0.80
4 Patric Ridell 1993 Simklubben Neptun 565 26.30 +2.08
5 Albin Eriksson 2003 Simklubben Neptun 543 26.65 +2.43
6 Karl Gustav Gérnyi 1999 Simklubben Neptun 528 26.90 +2.68
7 Markus Charlton 2001 Simklubben Neptun 518 27.08 +2.86
8 Simon Blom 1999 Simklubben Neptun 470 27.97 +3.75
9 Hugo Lundströmer 2003 Simklubben Neptun 365 30.41 +6.19
- Jakob Rasmuson 2003 Simklubben Neptun DNS
Grenen officiell:  2021-08-21 10:29:00
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 16-17 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Theo Djuphammar 2005 Simklubben Neptun 528 26.91
2 Oliver Albinzon 2005 Simklubben Neptun 512 27.18 +0.27
3 Morris Martin 2004 Simklubben Neptun 480 27.76 +0.85
4 Ferdinand Bang 2005 Simklubben Neptun 456 28.24 +1.33
5 Uno Härmark 2005 Simklubben Neptun 415 29.15 +2.24
6 Alexander Olausson 2004 Simklubben Neptun 411 29.24 +2.33
7 Alexander Richards Nilsson 2005 Simklubben Neptun 401 29.49 +2.58
8 Philip Palmqvist 2005 Simklubben Neptun 397 29.58 +2.67
9 Edvin Kallin 2005 Simklubben Neptun 317 31.87 +4.96
Grenen officiell:  2021-08-21 10:29:00
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 14-15 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Aksel Hillerström Vagli 2006 Simklubben Neptun 505 27.30
2 Christos Theodosiadis 2006 Simklubben Neptun 409 29.30 +2.00
3 Zacharias Sandström 2007 Simklubben Neptun 395 29.64 +2.34
4 Marcus Lundgren 2006 Simklubben Neptun 393 29.68 +2.38
5 Vincent Forss 2007 Simklubben Neptun 375 30.16 +2.86
6 Theodor Gladare 2007 Simklubben Neptun 350 30.86 +3.56
7 Axel Skott Storheden 2006 Simklubben Neptun 324 31.64 +4.34
8 Milton Eriksson 2007 Simklubben Neptun 271 33.60 +6.30
9 Hugo Holmlund 2007 Simklubben Neptun 268 33.73 +6.43
10 Ludvig Löfström 2006 Simklubben Neptun 259 34.08 +6.78
11 Alejandro Rei Bacas Fujiki 2007 Simklubben Neptun 250 34.51 +7.21
12 Vincent Nordlander 2007 Simklubben Neptun 242 34.86 +7.56
13 Axel Kallin 2007 Simklubben Neptun 217 36.18 +8.88
14 Martin Prochazka 2006 Simklubben Neptun 202 37.05 +9.75
15 Marco Blix Grimaldi 2007 Simklubben Neptun 188 37.91 +10.61
Grenen officiell:  2021-08-21 10:29:00
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 12-13 år - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Oliver Rundström 2008 Simklubben Neptun 389 29.77
2 Kasper Lee 2008 Simklubben Neptun 302 32.39 +2.62
3 Simon Rehn 2008 Simklubben Neptun 285 33.03 +3.26
4 Christian Nylander Senke 2008 Simklubben Neptun 251 34.44 +4.67
5 Leo Junlén 2009 Simklubben Neptun 236 35.18 +5.41
6 Alexander Yegane 2008 Simklubben Neptun 233 35.34 +5.57
7 Jonatan Edin 2008 Simklubben Neptun 217 36.14 +6.37
8 Jonathan Nilsson 2008 Simklubben Neptun 205 36.87 +7.10
9 Lorenzo De Petris 2008 Simklubben Neptun 157 40.24 +10.47
10 David Johansson 2009 Simklubben Neptun 103 46.27 +16.50
- William Hammarén 2008 Simklubben Neptun DSQ
- Einar Welander 2008 Simklubben Neptun DSQ
- Frank Rosén 2009 Simklubben Neptun DSQ
Grenen officiell:  2021-08-21 10:29:00
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 11 och yngre - Final
Plac Namn Född Förening R.T. FINA Tid Diff
1 Oscar Walfridsson 2010 Simklubben Neptun 143 41.54
2 Noé Wikström 2011 Simklubben Neptun 133 42.60 +1.06
3 Hugo Vallin 2010 Simklubben Neptun 123 43.69 +2.15
Grenen officiell:  2021-08-21 10:29:00
2021-08-27 11:13:28 Resultathantering: WinGrodan 2.8 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner