2024-04-22   03:06:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Vest Børne Medley

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Afsnit 1

Resultat Lb 5 (Finaler) - Med point uden mellemtider
Resultat Lb 5 (Finaler) - Med point uden mellemtider 
 
  Stvne navn  Vest Brn Medley    Udskriftsdato  19 juni 2021   
  Stvne by  Haderslev    Udskriftstidspunkt  13:10   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion & Haderslev Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  19 juni 2021         
 
 
Lb 5, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA          Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Cecilie Kehlet  2009    562          1:15.14   
  VIK-Skovbakken Svmmeafdeling  1:17.28                 
Isabel Qvist Jensen  2009    465          1:20.06   
  Vejle Svmmeklub  1:22.19                 
Frida V. Nierop-Andersen  2009    459          1:20.38   
  Silkeborg Svmmeklub  1:20.25                 
Ema Ilic  2009    437          1:21.69   
  Aalborg Svmmeklub  1:19.87                 
Karoline Sander Andersen  2009    415          1:23.16   
  Thisted Svmmeklub  1:24.47                 
Clara Nielsen  2009    407          1:23.65   
  Aalborg Svmmeklub  1:24.36                 
Laura Winum Andersen  2009    374          1:26.07   
  Lyseng IF  1:26.23                 
Andrea Grndal  2009    373          1:26.13   
  Horsens Svmmeklub  1:29.84                 
Vigga Rasmussen  2009    369          1:26.45   
  Horsens Svmmeklub  1:32.15                 
10  Frida Steen Mhring  2009    363          1:26.95   
  Nyborg Svmmeklub  1:27.25                 
11  Johanne land Frkjr  2009    359          1:27.22   
  Thisted Svmmeklub  1:26.03                 
12  Ida Gjelstrup  2009    359          1:27.25   
  Aalborg Svmmeklub  1:26.99                 
13  Idun Kjeldsmark Gregersen  2009    352          1:27.78   
  Vejle Svmmeklub  1:28.22                 
14  Astrid V. Petersen  2009    347          1:28.22   
  Odder Svmmeklub  1:32.02                 
15  Astrid Dindler  2009    331          1:29.59   
  Odder Svmmeklub  1:29.35                 
16  Alberte Raunskov  2009    330          1:29.71   
  Kolding SK  1:33.21                 
17  Lrke Pilgaard Johansson  2009    327          1:30.03   
  Silkeborg Svmmeklub  1:28.10                 
18  Maja Juul Hansen  2009    325          1:30.19   
  Silkeborg Svmmeklub  1:32.07                 
19  Freya Jensen  2009    325          1:30.21   
  Herning Svmmeklub  1:31.61                 
20  Zenia Maria Jakobsen  2009    323          1:30.38   
  Odder Svmmeklub  1:30.26                 
21  Alberte Knudsen  2009    322          1:30.42   
  Vejle Svmmeklub  1:30.59                 
22  Nova V. Sty Toftegaard  2009    314          1:31.21   
  Agfs Svmmeafdeling  1:28.94                 
23  Freya Magnussen  2009    312          1:31.44   
  Horsens Svmmeklub  1:30.37                 
24  Asta-Marie Rasmussen  2009    308          1:31.84   
  Vejle Svmmeklub  1:30.64                 
25  Anna Friis Stenholt  2009    298          1:32.80   
  Silkeborg Svmmeklub  1:28.66                 
26  Sofia Cecilia Dam Lisby  2009    295          1:33.08   
  Horsens Svmmeklub  1:31.42                 
27  Amanda Pedersen  2009    288          1:33.90   
  Thisted Svmmeklub  1:31.76                 
28  Merle Marie Pape  2009    270          1:35.86   
  Agfs Svmmeafdeling  1:31.90                 
Astrid Martinez Vestergaard  2009              DSQ  flere flyben v. 52 m 
  Agfs Svmmeafdeling  1:33.35                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 juni 2021 
Licens til Haderslev Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  13:10 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner