Results for Gentofte Internt stævne Jr/Sr & MS2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Afsnit 1 MS2 Stævnestart kl 16:15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
6. jun 2021 to 6. jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 5, 100m Frisvømning Herrer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.00 |
(-13.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hannibal Bjerregaard-Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:26.65 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.61 |
(-2.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christian Pagano |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:28.19 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.81 |
(-6.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:37.40 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.20 |
(-4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carl Emil Mainz Rode |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:38.60 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:53.69 |
(-15.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luca Storm |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:41.33 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.89 |
(-11.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:41.66 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.00 |
(-13.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
1:51.54 |
+25.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.00 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexander Reiter |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
2:01.32 |
+35.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.29 |
(-4.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Gutman |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jonathan Samuel Heskia |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 06-06-2021 17:16:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06-06-2021 17:16.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|