Tulokset Pokal Triglavko 2021
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
May 22, 2021 to May 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Butterfly Men Ml. dečki 12 and younger - Final |
|
|
|
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
1. 07. 2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 08. 2017 |
|
|
|
|
Dečki |
58.51 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
330 |
1:11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
283 |
1:15.34 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
264 |
1:17.08 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
216 |
1:22.43 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
125 |
1:38.87 |
+27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
108 |
1:43.75 |
+32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22. 05. 2021 11:47:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 100m Butterfly Men Dečki 13-14 years - Final |
|
|
|
51.24 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
|
|
|
|
|
Mladinci |
54.73 |
|
|
|
Matjaž Rozman |
1999 |
(SLO) |
Netanya (ISR) |
1. 07. 2017 |
|
|
|
|
Kadeti |
55.42 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6. 08. 2017 |
|
|
|
|
Dečki |
58.51 |
|
|
|
Gašper Štih |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:05.25 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
(SLO) |
Koper (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sven Štembal |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
399 |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Taj Zupančič |
2007 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
353 |
1:09.98 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
348 |
1:10.31 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jan Kiker |
2007 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
221 |
1:21.86 |
+14.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
203 |
1:24.15 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
200 |
1:24.59 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 22. 05. 2021 11:47:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-05-22 11:47:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|