2021-08-03   00:19:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lohi Uinnit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1 Nuoremmat

Document
Tulokset
Lohi uinnit 2021
Paikka: Raksila Järjestäjä: Oulun lohet
Allas: 50m touko 22, 2021 to touko 23, 2021
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet 14 ja nuoremmat - Final
Sponsori: Madwave
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet 2:27.66
Entry time: 2:28.76 (-1.10)
50m: 30.98
100m: 1:12.76
(41.78)
150m: 1:54.69
(41.93)
200m: 2:27.66
(32.97)
2 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö 2:43.46 +15.80
Entry time: 2:48.84 (-5.38)
50m: 37.24
100m: 1:20.02
(42.78)
150m: 2:05.28
(45.26)
200m: 2:43.46
(38.18)
3 Olli Henriksson 2007 Oulun Lohet 2:52.51 +24.85
Entry time: 2:51.05 (+1.46)
50m: 39.56
100m: 1:23.27
(43.71)
150m: 2:14.29
(51.02)
200m: 2:52.51
(38.22)
4 Tuomo Strömmer 2007 Kempeleen Pyrintö 2:53.67 +26.01
Entry time: 2:58.07 (-4.40)
50m: 37.38
100m: 1:24.48
(47.10)
150m: 2:16.54
(52.06)
200m: 2:53.67
(37.13)
5 Simon Hiltunen 2008 Oulun Lohet 2:56.03 +28.37
Entry time: 2:55.79 (+0.24)
50m: 41.38
100m: 1:26.39
(45.01)
150m: 2:17.69
(51.30)
200m: 2:56.03
(38.34)
6 Oskari Matilainen 2008 Oulun Uinti 1906 3:02.19 +34.53
Entry time: 2:58.94 (+3.25)
50m: 39.87
100m: 1:27.82
(47.95)
150m: 2:22.26
(54.44)
200m: 3:02.19
(39.93)
7 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö 3:06.08 +38.42
Entry time: 3:32.06 (-25.98)
50m: 40.88
100m: 1:29.74
(48.86)
150m: 2:26.52
(56.78)
200m: 3:06.08
(39.56)
8 Artem Teryaev 2007 Oulun Uinti 1906 3:09.38 +41.72
Entry time: 3:19.47 (-10.09)
50m: 42.07
100m: 1:28.68
(46.61)
150m: 2:27.33
(58.65)
200m: 3:09.38
(42.05)
9 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 3:16.92 +49.26
Entry time: 3:53.35 (-36.43)
50m: 44.28
100m: 1:35.46
(51.18)
150m: 2:33.38
(57.92)
200m: 3:16.92
(43.54)
10 Oliver Rannanpää 2008 Oulun Lohet 3:28.11 +1:00.45
Entry time: 3:25.42 (+2.69)
50m: 45.55
100m: 1:39.44
(53.89)
150m: 2:40.61
(1:01.17)
200m: 3:28.11
(47.50)
11 Matti Leinonen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:37.25 +1:09.59
50m: 52.23
100m: 1:49.67
(57.44)
150m: 2:51.25
(1:01.58)
200m: 3:37.25
(46.00)
12 Matias Väänänen 2008 Oulun Lohet 3:44.02 +1:16.36
Entry time: 3:38.74 (+5.28)
50m: 53.40
100m: 1:45.08
(51.68)
150m: 2:51.93
(1:06.85)
200m: 3:44.02
(52.09)
13 Eetu Haverinen 2009 Oulun Lohet 3:53.09 +1:25.43
50m: 53.98
100m: 1:47.04
(53.06)
150m: 3:02.78
(1:15.74)
200m: 3:53.09
(50.31)
Laji virallinen: 22.5.2021 9:29:31
22-05-2021 09:46:08 Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner