2021-08-03   00:25:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lohi Uinnit 2021

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1 Nuoremmat

Document
Tulokset
Lohi uinnit 2021
Paikka: Raksila Järjestäjä: Oulun lohet
Allas: 50m touko 22, 2021 to touko 23, 2021
Laji 13, 200m Vapaauinti Naiset 11 ja nuoremmat - Final
Sponsori: Pihlajalinna
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:00.70
Entry time: 3:21.13 (-20.43)
50m: 40.46
100m: 1:28.58
(48.12)
150m: 2:17.48
(48.90)
200m: 3:00.70
(43.22)
2 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:04.87 +4.17
Entry time: 3:12.62 (-7.75)
50m: 41.19
100m: 1:28.08
(46.89)
150m: 2:17.08
(49.00)
200m: 3:04.87
(47.79)
3 Veera Antinmaa 2011 Oulun Lohet 3:05.31 +4.61
Entry time: 3:11.49 (-6.18)
50m: 41.60
100m: 1:30.05
(48.45)
150m: 2:18.55
(48.50)
200m: 3:05.31
(46.76)
4 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet 3:08.59 +7.89
Entry time: 3:21.26 (-12.67)
50m: 43.68
100m: 1:33.65
(49.97)
150m: 2:23.04
(49.39)
200m: 3:08.59
(45.55)
5 Linnea Krüger 2012 Oulun Lohet 3:17.05 +16.35
50m: 44.98
100m: 1:35.56
(50.58)
150m: 2:25.91
(50.35)
200m: 3:17.05
(51.14)
6 Marianna Hiltunen 2011 Oulun Uinti 1906 3:18.49 +17.79
Entry time: 4:09.77 (-51.28)
50m: 42.58
100m: 1:35.10
(52.52)
150m: 2:27.26
(52.16)
200m: 3:18.49
(51.23)
7 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet 3:19.20 +18.50
50m: 45.82
100m: 1:37.85
(52.03)
150m: 2:29.66
(51.81)
200m: 3:19.20
(49.54)
8 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 3:19.72 +19.02
Entry time: 3:17.30 (+2.42)
50m: 45.38
100m: 1:38.45
(53.07)
150m: 2:30.05
(51.60)
200m: 3:19.72
(49.67)
9 Stella Manninen 2011 Oulun Lohet 3:27.15 +26.45
Entry time: 3:32.27 (-5.12)
50m: 47.63
100m: 1:41.04
(53.41)
150m: 2:35.43
(54.39)
200m: 3:27.15
(51.72)
10 Malla Määttä 2010 Kempeleen Pyrintö 3:31.69 +30.99
Entry time: 3:24.72 (+6.97)
50m: 46.41
100m: 1:41.82
(55.41)
150m: 2:37.89
(56.07)
200m: 3:31.69
(53.80)
Laji virallinen: 22.5.2021 11:02:33
Laji 13, 200m Vapaauinti Naiset 12-13 vuotiaat - Final
Sponsori: Pihlajalinna
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 2:21.65
Entry time: 2:30.00 (-8.35)
50m: 32.33
100m: 1:08.39
(36.06)
150m: 1:45.78
(37.39)
200m: 2:21.65
(35.87)
2 Minja Yli-Tainio 2009 Oulun Lohet 2:23.47 +1.82
Entry time: 2:24.04 (-0.57)
50m: 32.48
100m: 1:08.69
(36.21)
150m: 1:47.39
(38.70)
200m: 2:23.47
(36.08)
3 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 2:25.47 +3.82
Entry time: 2:26.51 (-1.04)
50m: 32.36
100m: 1:08.54
(36.18)
150m: 1:47.11
(38.57)
200m: 2:25.47
(38.36)
4 Netta Moilanen 2009 Oulun Uinti 1906 2:27.69 +6.04
Entry time: 2:30.75 (-3.06)
50m: 35.00
100m: 1:13.66
(38.66)
150m: 1:52.75
(39.09)
200m: 2:27.69
(34.94)
5 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 2:27.84 +6.19
Entry time: 2:27.54 (+0.30)
50m: 34.53
100m: 1:12.38
(37.85)
150m: 1:51.24
(38.86)
200m: 2:27.84
(36.60)
6 Ella Lyytikäinen 2008 Oulun Lohet 2:33.18 +11.53
Entry time: 2:33.29 (-0.11)
50m: 35.07
100m: 1:14.68
(39.61)
150m: 1:54.73
(40.05)
200m: 2:33.18
(38.45)
7 Saimi Lylander 2009 Oulun Uinti 1906 2:34.83 +13.18
Entry time: 2:40.07 (-5.24)
50m: 35.88
100m: 1:15.77
(39.89)
150m: 1:56.79
(41.02)
200m: 2:34.83
(38.04)
8 Eerika Häcklin 2008 Haukiputaan Heitto 2:35.24 +13.59
Entry time: 2:38.23 (-2.99)
50m: 34.96
100m: 1:14.64
(39.68)
150m: 1:55.82
(41.18)
200m: 2:35.24
(39.42)
9 Ulpu Nissi 2009 Oulun Lohet 2:45.76 +24.11
Entry time: 2:44.14 (+1.62)
50m: 38.02
100m: 1:20.41
(42.39)
150m: 2:04.14
(43.73)
200m: 2:45.76
(41.62)
10 Neela Poropudas 2009 Kempeleen Pyrintö 2:46.51 +24.86
Entry time: 2:45.81 (+0.70)
50m: 39.40
100m: 1:23.18
(43.78)
150m: 2:06.65
(43.47)
200m: 2:46.51
(39.86)
11 Milla Mikkonen 2008 Kempeleen Pyrintö 2:49.90 +28.25
Entry time: 2:50.26 (-0.36)
50m: 39.75
100m: 1:24.75
(45.00)
150m: 2:09.27
(44.52)
200m: 2:49.90
(40.63)
12 Minea Mäentausta 2008 Oulun Uinti 1906 2:50.21 +28.56
Entry time: 3:49.33 (-59.12)
50m: 38.39
100m: 1:22.05
(43.66)
150m: 2:07.03
(44.98)
200m: 2:50.21
(43.18)
13 Aino-Tuulia Ponto 2009 Oulun Uinti 1906 2:50.34 +28.69
Entry time: 3:31.89 (-41.55)
50m: 39.05
100m: 1:23.09
(44.04)
150m: 2:08.93
(45.84)
200m: 2:50.34
(41.41)
14 Laura Rytilahti 2008 Oulun Uinti 1906 2:51.66 +30.01
Entry time: 3:09.12 (-17.46)
50m: 40.63
100m: 1:25.25
(44.62)
150m: 2:11.25
(46.00)
200m: 2:51.66
(40.41)
15 Sanna Törmä 2008 Kempeleen Pyrintö 2:55.13 +33.48
Entry time: 2:46.58 (+8.55)
50m: 40.84
100m: 1:26.36
(45.52)
150m: 2:12.77
(46.41)
200m: 2:55.13
(42.36)
16 Anni Jylhä 2008 Oulun Uinti 1906 3:00.97 +39.32
Entry time: 3:47.53 (-46.56)
50m: 43.39
100m: 1:30.92
(47.53)
150m: 2:17.94
(47.02)
200m: 3:00.97
(43.03)
17 Minja Haapala 2009 Oulun Lohet 3:05.95 +44.30
Entry time: 3:04.31 (+1.64)
50m: 41.51
100m: 1:29.97
(48.46)
150m: 2:19.11
(49.14)
200m: 3:05.95
(46.84)
- Helmi Pekkala 2008 Oulun Lohet DNS
Laji virallinen: 22.5.2021 11:02:33
22-05-2021 11:02:51 Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner