Resultat för Perjantai Time Trial Lohet & OU
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Riekki |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.51 |
(-3.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Torppa |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.45 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.36 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amaya Luukkonen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.15 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.92 |
(-3.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Emilia Rajakangas |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.66 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.11 |
(-4.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milla Säkkinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
40.09 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.48 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ronja Räsänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
41.24 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.61 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jenni Mikkonen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
43.36 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.80 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aurora Känsälä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
44.48 |
+12.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.01 |
(-10.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aino-Tuulia Ponto |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
45.94 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.42 |
(+2.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isla Liedes |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
46.90 |
+15.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anni Jylhä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.06 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.65 |
(-6.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kirsti Ryynänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
51.91 |
+20.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.52 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rinja Nikunlassi |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:02.84 |
+31.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.89 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 9:41:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 09:52:38 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.05 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskari Matilainen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.08 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.10 |
(-1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Haverinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
45.76 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.13 |
(-3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Pulli |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
47.68 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Touko Hukkanen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
48.92 |
+16.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.58 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 9:41:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 09:52:42 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 100m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Laine |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.38 |
(-8.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
varpu saastamoinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:21.69 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.46 |
(-5.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Saimi Lylander |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:23.91 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.56 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Netta Moilanen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:25.05 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.11 |
(-3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 9:58:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 09:58:30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 100m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.56 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuomas Pääaho |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:37.26 |
+29.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.10 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 9:58:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 09:58:35 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 50m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiia Koski |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
46.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 49.92 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veera Antinmaa |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
49.33 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.67 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Reeta Hyry |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.43 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.56 |
(-4.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anni Viramo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.53 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.68 |
(-6.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Krüger |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
50.75 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.17 |
(-4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Inka Kantojärvi |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
51.02 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.20 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saga Sirniö |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
51.11 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.75 |
(-5.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Melina Kokko |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
51.62 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.70 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nora Keisu |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
53.58 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.28 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Peppiina Myllykangas |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
54.66 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.39 |
(-6.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Stella Manninen |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
58.09 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.48 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peppi Räsänen |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:08.93 |
+22.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aino Mattas |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:01:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:01:55 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskari Matilainen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.08 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iikka Heiko |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
41.11 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.49 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Santeri Vanhala |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
41.93 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.77 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Paavo Kilpeläinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
43.82 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.36 |
(-0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Otto Kyntömaa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
46.17 |
+9.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.14 |
(-6.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emil Peuhkuri |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.85 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.42 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TongWei Qu |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.97 |
+12.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.96 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hugo Kiviranta |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
50.79 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Henry Paavola |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
51.27 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.71 |
(-5.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Reko Härkönen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
51.95 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eino Häikiö |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
58.01 |
+21.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.87 |
(-2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Onni Mattas |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
59.01 |
+22.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.46 |
(+4.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:01:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:01:58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Torppa |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:14.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.02 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minja Yli-Tainio |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:20.04 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.46 |
(-4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilja Säntti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:20.90 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.43 |
(+2.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Lappalainen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:25.48 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.61 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aino-Tuulia Ponto |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:28.53 |
+13.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.64 |
(-3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Pekkala |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:31.15 |
+16.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.21 |
(-5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Enna Alasuutari |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:36.68 |
+22.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.59 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pinja Kärkkäinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:38.52 |
+23.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.25 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ronja Räsänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:40.55 |
+25.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.57 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elisa Putaala |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:43.13 |
+28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kirsti Ryynänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:44.10 |
+29.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.27 |
(-4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rinja Nikunlassi |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:51.98 |
+37.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.48 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:08:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:08:18 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tiitus Nygård |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:24.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.93 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Hiltunen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:24.94 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.19 |
(-5.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eetu Haverinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:36.58 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.25 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Väänänen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:39.10 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.14 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:24:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:24:13 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Rytilahti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
41.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 42.88 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Salla |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
50.05 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.72 |
(-0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veera Antinmaa |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
53.33 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.07 |
(-2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marianna Hiltunen |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
54.66 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.41 |
(-2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iris Mets |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
55.31 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.35 |
(-3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silja Saario |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
55.84 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.34 |
(-4.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linnea Krüger |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:00.90 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.87 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isla Liedes |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:06.03 |
+24.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.46 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peppi Räsänen |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:10.38 |
+28.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.54 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Viivi Rauhala |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
DSQ |
|
|
SW7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Melina Kokko |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
SW7.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:15:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:24:17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 50m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikita Maximov |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.59 |
(-0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
38.43 |
+0.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.54 |
(-3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaron Rantsi |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
45.73 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.20 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sami Kummu |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
46.64 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.02 |
(-1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veeti Väyrynen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.89 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.13 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Okko-Pekka Häkkinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
50.64 |
+12.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.46 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hugo Pörhölä |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
51.48 |
+13.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.16 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Otso Mannila |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
52.49 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.21 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emil Peuhkuri |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
53.83 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.96 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Peetu Pulkkinen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
54.23 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.41 |
(-6.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eelis Illikainen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
55.46 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.88 |
(-2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lauri Maakanen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
57.45 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Hugo Kiviranta |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:00.52 |
+22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:19:16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:24:22 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
varpu saastamoinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:25.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.97 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minja Yli-Tainio |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:32.89 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.12 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amaya Luukkonen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:33.55 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.37 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Hirvelä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:35.27 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.04 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Minea Mäentausta |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:36.38 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.10 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ulpu Nissi |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:44.03 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.02 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Minja Haapala |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:46.53 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Enni Kyntömaa |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:54.83 |
+28.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.47 |
(-2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tiia Koski |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Melina Kokko |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Myllyniemi |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:24:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:02:03 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:30.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.48 |
(-2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Paavo Kilpeläinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:43.19 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.60 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonne Rantakeisu |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:44.10 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.21 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Väänänen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
2:03.78 |
+33.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.67 |
(+6.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hugo Pörhölä |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:27:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:27:50 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 50m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Emilia Rajakangas |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.89 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Lappalainen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
34.78 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.81 |
(-2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Rytilahti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.24 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.40 |
(-2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matilda Hirvelä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.88 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.74 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jenni Mikkonen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.53 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.43 |
(-2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anni Jylhä |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
40.29 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.77 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Minea Kempas |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
45.64 |
+14.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.27 |
(-3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iida Saukko |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
46.43 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viivi Rauhala |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
47.02 |
+15.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.68 |
(-7.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aino Mattas |
2012 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
47.11 |
+15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Inka Kantojärvi |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
49.70 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.58 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Peppiina Myllykangas |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
49.77 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.71 |
(-7.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:32:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:33:13 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 50m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luka Walter |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.07 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.15 |
(-3.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aaron Rantsi |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.56 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.72 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veeti Väyrynen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.61 |
+0.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.63 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sami Kummu |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.80 |
+2.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.04 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Touko Hukkanen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.86 |
+2.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.65 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Okko-Pekka Häkkinen |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
39.52 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.90 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri Maakanen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
40.59 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.11 |
(-1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jimi Saukko |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
42.59 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Otto Kyntömaa |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
42.73 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.19 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jimi Saukko |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:33:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:40:53 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 15, 100m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Riekki |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:03.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.32 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Laine |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:06.85 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.75 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vilja Säntti |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:08.28 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.40 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Netta Moilanen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:09.84 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.14 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helmi Pekkala |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:12.27 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.22 |
(-3.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saimi Lylander |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:13.21 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.26 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aurora Känsälä |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:16.12 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.26 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Mäentausta |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:17.41 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.40 |
(-7.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ulpu Nissi |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:19.00 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.10 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Minja Haapala |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:22.34 |
+18.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.31 |
(-5.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Enna Alasuutari |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:23.02 |
+19.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.58 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Milla Säkkinen |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:23.94 |
+20.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.13 |
(-4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Pinja Kärkkäinen |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:24.00 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.16 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Marianna Hiltunen |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:30.18 |
+26.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.03 |
(-5.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Iris Mets |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:31.39 |
+27.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.51 |
(-9.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elisa Putaala |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:36.92 |
+33.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.17 |
(-10.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Enni Kyntömaa |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:39.05 |
+35.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.86 |
(+4.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Stella Manninen |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:44.80 |
+41.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.04 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nora Keisu |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:48.09 |
+44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Reeta Hyry |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:50.76 |
+47.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.06 |
(-3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Anni Viramo |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:55.82 |
+52.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.23 |
(-11.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saga Sirniö |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:46:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:46:06 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 100m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:03.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.07 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Hiltunen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:12.24 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.58 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ahti Kotila |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:14.85 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.34 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jonne Rantakeisu |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:15.13 |
+11.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.20 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tiitus Nygård |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:16.79 |
+13.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.71 |
(-3.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Walter |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:20.54 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.02 |
(-3.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Peetu Pulkkinen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:20.95 |
+17.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.46 |
(-4.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iikka Heiko |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:21.15 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.01 |
(-4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Santeri Vanhala |
2008 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:21.97 |
+18.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.02 |
(+2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tuomas Pääaho |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:23.98 |
+20.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.13 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hugo Pörhölä |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:24.06 |
+20.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.44 |
(-2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniel Pulli |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:24.15 |
+20.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.88 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eelis Illikainen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:27.46 |
+24.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.54 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Otso Mannila |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:29.42 |
+26.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.95 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
TongWei Qu |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:31.16 |
+27.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.44 |
(-8.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Reko Härkönen |
2010 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:37.77 |
+34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Onni Mattas |
2009 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:38.23 |
+34.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.57 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Henry Paavola |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:55.55 |
+52.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.39 |
(-6.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Eino Häikiö |
2011 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:12.43 |
+1:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 10:49:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 10:49:27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Moilanen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
29.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.60 |
(-1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Venla Talvensaari |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.66 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.23 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
32.86 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.97 |
(-6.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Seppänen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.91 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.48 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aino Leinonen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
34.60 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saimi Kiviniemi |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.05 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.56 |
(+1.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Gabriela Pisano |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
45.68 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.47 |
(-8.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ronja Hautamäki |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
SW8.3 |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:05:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:05:41 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 50m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miika Suorsa |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.46 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.81 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
39.55 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.80 |
(-3.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:04:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:05:46 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 19, 50m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ülle Harjaks |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.16 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:06:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:08:34 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 20, 50m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samuli Koskela |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.92 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:08:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:08:37 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maiju Hautala |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
43.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 45.95 |
(-2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Häikiö |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
43.36 |
+0.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.49 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
ANNI BACKMAN |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
44.77 |
+1.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.19 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saga-Helena Siikaluoma |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
45.63 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.31 |
(-7.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:08:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:14:11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.89 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.91 |
(-3.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.74 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.59 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:10:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:14:14 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 50m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venla Talvensaari |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
29.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.72 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
30.09 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.60 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aava Näykki |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
30.28 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.46 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noora Tuominen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
30.72 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.38 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saga-Helena Siikaluoma |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.91 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.21 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Loukkola |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:11:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:14:17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 24, 50m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Onni Tarkiainen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
28.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.67 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Petrus Bergman |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
31.13 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.90 |
(-5.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aaro Kyntömaa |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.67 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.09 |
(-4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Katajaharju |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:14:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:14:20 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 200m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.70 |
(-4.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eevi Hirvasoja |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:44.24 |
+16.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.18 |
(-3.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:18:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:22:19 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 200m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.05 |
(-3.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:28.78 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.63 |
(-1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:21:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:22:23 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 27, 200m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ruut Salmi |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.34 |
(+2.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silja Sipovaara |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:48.70 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.08 |
(+3.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maiju Hautala |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:02.55 |
+19.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.73 |
(-8.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Enni Alatalo |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:27:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:31:24 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 200m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.21 |
(-5.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lars Forchini |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
3:01.14 |
+40.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.81 |
(+6.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:31:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:31:27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 29, 200m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Krüger |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:58.60 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.34 |
(+4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maija Leinonen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
3:00.83 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.38 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:35:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:40:45 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 31, 200m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Moilanen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:09.55 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Janhunen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:24.05 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.85 |
(-3.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elina Jaako |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:29.48 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.93 |
(-1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hanna Saarenpää |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:34.06 |
+23.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.93 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
ANNI BACKMAN |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:39.36 |
+29.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.13 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Salli Sepponen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:40:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:40:54 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 32, 200m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.05 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Onni Tarkiainen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:21.67 |
+10.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.81 |
(+1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexey Savelyev |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:23.19 |
+12.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.40 |
(-8.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Markus Tervaskanto |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:27.48 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.46 |
(+3.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Veikko Mikael Korpipää |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:52:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:57:23 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ülle Harjaks |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.61 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pinja Niskanen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:45.28 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.21 |
(+4.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:48.85 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.89 |
(+11.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milla Haapamäki |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:50.73 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.18 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nelli Vilppola |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:55.71 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.15 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Viivi Häikiö |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
3:08.96 |
+25.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.87 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Riia Aho |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
3:18.42 |
+34.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:43.73 |
(-25.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:56:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:57:27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 34, 200m Sekauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
2:51.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.60 |
(-4.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 13:59:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 13:59:45 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 35, 100m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:14.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.11 |
(-13.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silja Sipovaara |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:23.70 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.69 |
(+6.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Autio |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:24.87 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.95 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maija Leinonen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:25.46 |
+10.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.72 |
(-3.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:02:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:06:39 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 36, 100m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Konsta Rantasuo |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:04.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.28 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Markus Tervaskanto |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:18.85 |
+14.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.19 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:04:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:06:44 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 37, 100m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Salli Sepponen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:14.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.70 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aava Näykki |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:17.51 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.23 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Krüger |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:17.81 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.50 |
(+3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Loukkola |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:19.12 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.85 |
(-1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elina Jaako |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:23.16 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.74 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:07:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:10:42 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 38, 100m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miika Suorsa |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:17.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.60 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuli Koskela |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:19.90 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.93 |
(+4.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petrus Bergman |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:24.46 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.22 |
(-5.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:10:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:10:53 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 39, 100m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:19.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.65 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noora Tuominen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:24.16 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.84 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:25.60 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.43 |
(+6.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saimi Kiviniemi |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:27.07 |
+8.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.51 |
(+2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hanna Saarenpää |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:33.73 |
+14.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.80 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Autio |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:34.63 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.01 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Riia Aho |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:35.50 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.57 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aino Leinonen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:42.03 |
+22.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.97 |
(+5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:16:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:20:10 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:12.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.38 |
(-2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:18:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:20:19 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 41, 100m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Edith Ervasti |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.90 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lotta Janhunen |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:05.09 |
+0.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.75 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eevi Hirvasoja |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.31 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.16 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ruut Salmi |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:05.39 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.98 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milla Haapamäki |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.48 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.61 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Seppänen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:06.11 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.89 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nelli Vilppola |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:09.97 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.48 |
(-2.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ronja Hautamäki |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:20.00 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.17 |
(+2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gabriela Pisano |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:34.18 |
+29.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.58 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Enni Alatalo |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:24:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:30:28 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 42, 100m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
58.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.26 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexey Savelyev |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:04.89 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.77 |
(-3.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niko Kumpulainen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.80 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.64 |
(-5.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:06.48 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.85 |
(-2.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Olli Henriksson |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:09.73 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.48 |
(-4.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veikko Mikael Korpipää |
2006 |
Oulun Lohet |
|
|
1:10.09 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.88 |
(-4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aaro Kyntömaa |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:12.41 |
+13.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.12 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lars Forchini |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:12.89 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.20 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Shengzhe Yin |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:13.72 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.29 |
(-7.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Katajaharju |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 14:30:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 14:30:36 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 43, 50m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Annika Tuulia Harjula |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
31.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.76 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.05 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.75 |
(-1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.39 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.64 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Rajavaara |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.84 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.34 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Inka Karjalainen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.23 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.53 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mandi Vuoristo |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.43 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.30 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Kilpeläinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.97 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.79 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Roosa Hautamäki |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
37.50 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.62 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viivi Amstler |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
38.37 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Greta Suorsa |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
40.24 |
+8.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.90 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:05:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:07:39 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 44, 50m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Arttu Erkinaro |
1992 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
26.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.29 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.24 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.57 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.28 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.24 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.40 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.70 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.63 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.20 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.45 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.44 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:05:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:07:42 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 45, 50m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida-Maria Laine |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.41 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henna Moilanen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.83 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.22 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iiris Isokoski |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.64 |
+1.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.64 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:07:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:07:46 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 46, 50m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erblin Latifi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
30.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.76 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vili Rantasuo |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.96 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.74 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:09:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:11:47 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 47, 50m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olga emilia Mattila |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.28 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathilda Puutio |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
35.30 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.28 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Helena Markuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.58 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.73 |
(+1.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
36.83 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.25 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tiina Alatalo |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
44.33 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.63 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:11:54 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 48, 50m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Janne Lantto |
1994 |
Oulun Lohet |
|
|
30.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.73 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.38 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.76 |
(+0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.53 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.91 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
32.07 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.41 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Atte Leinonen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.62 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.14 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.73 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.60 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sihan Yu |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
33.76 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.20 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:13:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:13:39 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 49, 50m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enni-Sofia Perätalo |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.38 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.61 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.66 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.98 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.31 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
28.21 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.48 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Henna Haipus |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
28.36 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.31 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
29.13 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.00 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Rajavaara |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
30.46 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.16 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mandi Vuoristo |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
30.56 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.18 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Inka Karjalainen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
30.82 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.27 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Roosa Hautamäki |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
31.14 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.88 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Greta Suorsa |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
34.39 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.23 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:18:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:19:05 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 50, 50m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noa Mäkelä |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
24.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 24.92 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemeli Kauppila |
2002 |
Oulun Lohet |
|
|
25.39 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.37 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Janne Lantto |
1994 |
Oulun Lohet |
|
|
25.61 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.15 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kalle Turunen |
2001 |
Oulun Lohet |
|
|
26.76 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.49 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.50 |
+3.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.42 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Atte Leinonen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
27.54 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.47 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niko Savilakso |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
31.80 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.99 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:22:02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:26:19 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 51, 200m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
2:39.88 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.62 |
(+10.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:26:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:26:27 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 52, 200m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Juntunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:13.98 |
(-1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jami Kenttälä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:33.34 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.22 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
2:36.42 |
+24.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.51 |
(+7.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:29:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:30:29 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 53, 200m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida-Maria Laine |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.49 |
(+10.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:32:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:37:38 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 54, 200m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.18 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:36:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:36:17 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 57, 200m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Venla Säntti |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.38 |
(+4.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nanna Savolainen |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
2:26.44 |
+11.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.73 |
(+3.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Martta Ryynänen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
2:32.08 |
+17.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.38 |
(-5.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tiina Alatalo |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:49.09 |
+34.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.94 |
(-4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:48:12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:51:31 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 58, 200m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.39 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:02.11 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.45 |
(-1.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kalle Turunen |
2001 |
Oulun Lohet |
|
|
2:20.68 |
+19.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.78 |
(+5.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:51:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:51:44 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 59, 200m Sekauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minja Lukkari |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.52 |
(+4.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
2:37.95 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.07 |
(+6.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:55:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:55:58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 60, 200m Sekauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Pulkkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.32 |
(+2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Atte Moilanen |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
2:17.24 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:13.40 |
(+3.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Ryynänen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
2:34.72 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.03 |
(+2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 17:59:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 17:59:52 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 61, 100m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:04.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.98 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henna Hökkä |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:12.63 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.15 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofia Kilpeläinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:19.43 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.42 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:02:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:02:10 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 62, 100m Perhosuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
58.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.02 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:04:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:04:25 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 63, 100m Selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Petra Ansaranta |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:06.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.35 |
(+3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:07.03 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.90 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Martta Nygård |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:07.65 |
+1.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.35 |
(+2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:06:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:06:34 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 64, 100m Selkäuinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Valtteri Taskinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:06.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.92 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erblin Latifi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:09.88 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.63 |
(+3.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:08:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:08:36 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 65, 100m Rintauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Saara Niemi |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:15.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.22 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:10:55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:10:58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 66, 100m Rintauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Joakim Harjaks |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:11.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.55 |
(-3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jere Heikkilä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:12.67 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.55 |
(-1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sihan Yu |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:15.36 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.14 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Erkinaro |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Paavo Lyly-Yrjänäinen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:12:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:12:52 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 67, 100m Vapaauinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viivi Säntti |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
59.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.79 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henna Haipus |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:00.56 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.36 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enni-Sofia Perätalo |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:00.60 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.27 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilda Puutio |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:01.26 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.54 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nanna Savolainen |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
1:03.66 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.51 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Henna Moilanen |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:03.80 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.67 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Inka Elamaa |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:04.60 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.55 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iiris Isokoski |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:04.64 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.75 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Helena Markuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.17 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.82 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elina Turunen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:05.54 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.24 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:08.28 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.05 |
(+1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Martta Ryynänen |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
1:12.07 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.21 |
(+0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Viivi Amstler |
2005 |
Oulun Lohet |
|
|
1:16.04 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:24:06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:24:09 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perjantai Time Trial Lohet OU
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Oulun Lohet,OU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
huhti 2, 2021 to huhti 2, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 68, 100m Vapaauinti Miehet - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noa Mäkelä |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
55.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 54.74 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arttu Erkinaro |
1992 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
55.83 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.56 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
57.22 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.63 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:00.56 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.39 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jami Kenttälä |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
1:03.01 |
+7.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.34 |
(-2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Niko Savilakso |
2003 |
Oulun Lohet |
|
|
1:13.75 |
+18.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.84 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 2.4.2021 18:26:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-04-2021 18:46:26 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|