2021-07-31   23:09:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset XXVIII Oskarin Uinnit Aikuiset

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamujakso

Document
Tulokset
XXVIII Oskarin Uinnit
Paikka: Järjestäjä: Swimming Jyväskylä
Allas: 50m maalis 20, 2021 to maalis 21, 2021
Laji 47, 800m Vapaauinti Naiset - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Tuuli Pippuri 2005 Finland 0.78 9:17.08
Entry time: 9:04.91 (+12.17)
50m: 30.87
100m: 1:04.44
(33.57)
150m: 1:38.58
(34.14)
200m: 2:13.38
(34.80)
250m: 2:48.25
(34.87)
300m: 3:23.61
(35.36)
350m: 3:58.76
(35.15)
400m: 4:33.98
(35.22)
450m: 5:09.12
(35.14)
500m: 5:44.07
(34.95)
550m: 6:19.10
(35.03)
600m: 6:54.33
(35.23)
650m: 7:29.92
(35.59)
700m: 8:05.14
(35.22)
750m: 8:41.12
(35.98)
800m: 9:17.08
(35.96)
2 Ada Hakkarainen 2005 Finland 0.91 9:18.60 +1.52
Entry time: 9:03.46 (+15.14)
50m: 31.32
100m: 1:04.54
(33.22)
150m: 1:38.56
(34.02)
200m: 2:13.11
(34.55)
250m: 2:47.91
(34.80)
300m: 3:23.55
(35.64)
350m: 3:58.65
(35.10)
400m: 4:34.22
(35.57)
450m: 5:09.66
(35.44)
500m: 5:45.31
(35.65)
550m: 6:20.88
(35.57)
600m: 6:56.76
(35.88)
650m: 7:32.04
(35.28)
700m: 8:07.76
(35.72)
750m: 8:43.32
(35.56)
800m: 9:18.60
(35.28)
3 Sohvi Kallinen 2004 Finland 0.73 9:31.47 +14.39
Entry time: 9:18.57 (+12.90)
50m: 31.60
100m: 1:05.67
(34.07)
150m: 1:40.66
(34.99)
200m: 2:16.64
(35.98)
250m: 2:52.80
(36.16)
300m: 3:29.19
(36.39)
350m: 4:05.77
(36.58)
400m: 4:42.35
(36.58)
450m: 5:18.69
(36.34)
500m: 5:55.39
(36.70)
550m: 6:32.06
(36.67)
600m: 7:08.63
(36.57)
650m: 7:44.54
(35.91)
700m: 8:21.23
(36.69)
750m: 8:57.26
(36.03)
800m: 9:31.47
(34.21)
4 Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani 9:33.37 +16.29
Entry time: 9:38.15 (-4.78)
50m: 33.70
100m: 1:10.43
(36.73)
150m: 1:46.61
(36.18)
200m: 2:22.82
(36.21)
250m: 2:58.86
(36.04)
300m: 3:35.17
(36.31)
350m: 4:11.89
(36.72)
400m: 4:47.84
(35.95)
450m: 5:23.72
(35.88)
500m: 6:00.03
(36.31)
550m: 6:35.97
(35.94)
600m: 7:12.21
(36.24)
650m: 7:47.85
(35.64)
700m: 8:23.64
(35.79)
750m: 8:59.18
(35.54)
800m: 9:33.37
(34.19)
5 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry 0.66 9:38.75 +21.67
Entry time: 9:44.61 (-5.86)
50m: 32.67
100m: 1:07.50
(34.83)
150m: 1:43.42
(35.92)
200m: 2:19.75
(36.33)
250m: 2:56.37
(36.62)
300m: 3:33.77
(37.40)
350m: 4:10.55
(36.78)
400m: 4:47.61
(37.06)
450m: 5:23.88
(36.27)
500m: 6:00.61
(36.73)
550m: 6:37.01
(36.40)
600m: 7:13.45
(36.44)
650m: 7:50.10
(36.65)
700m: 8:26.98
(36.88)
750m: 9:03.20
(36.22)
800m: 9:38.75
(35.55)
6 Anni-Maria Laakso 2003 Kampuksen Plaani 10:28.87 +1:11.79
Entry time: 10:17.89 (+10.98)
50m: 34.81
100m: 1:12.94
(38.13)
150m: 1:51.77
(38.83)
200m: 2:30.98
(39.21)
250m: 3:10.32
(39.34)
300m: 3:49.88
(39.56)
350m: 4:29.80
(39.92)
400m: 5:10.30
(40.50)
450m: 5:50.49
(40.19)
500m: 6:29.96
(39.47)
550m: 7:09.92
(39.96)
600m: 7:50.34
(40.42)
650m: 8:30.67
(40.33)
700m: 9:10.43
(39.76)
750m: 9:50.18
(39.75)
800m: 10:28.87
(38.69)
7 Niina Roiko-Jokela 2001 Swimming Jyväskylä 0.70 10:37.32 +1:20.24
Entry time: 10:22.85 (+14.47)
50m: 34.85
100m: 1:12.59
(37.74)
150m: 1:52.05
(39.46)
200m: 2:31.89
(39.84)
250m: 3:12.59
(40.70)
300m: 3:53.12
(40.53)
350m: 4:33.57
(40.45)
400m: 5:13.83
(40.26)
450m: 5:54.05
(40.22)
500m: 6:34.65
(40.60)
550m: 7:15.29
(40.64)
600m: 7:56.08
(40.79)
650m: 8:37.31
(41.23)
700m: 9:17.82
(40.51)
750m: 9:58.41
(40.59)
800m: 10:37.32
(38.91)
8 Ronja Kalvas 2005 Swimming Jyväskylä 0.74 12:03.85 +2:46.77
Entry time: 11:46.37 (+17.48)
50m: 37.92
100m: 1:21.82
(43.90)
150m: 2:06.92
(45.10)
200m: 2:52.48
(45.56)
250m: 3:38.79
(46.31)
300m: 4:25.36
(46.57)
350m: 5:11.88
(46.52)
400m: 5:59.46
(47.58)
450m: 6:46.18
(46.72)
500m: 7:31.80
(45.62)
550m: 8:18.10
(46.30)
600m: 9:03.83
(45.73)
650m: 9:50.21
(46.38)
700m: 10:35.76
(45.55)
750m: 11:19.54
(43.78)
800m: 12:03.85
(44.31)
Laji virallinen: 20.3.2021 14:04:13
20-03-2021 14:04:17 Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 Lisensoitu: Swimming Jyväskylä

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner