Tulokset ManseCup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 31, 2020 to loka 31, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Perhosuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nea Norismaa |
1995 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
|
1:02.60 |
96,17 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.29 |
(+2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mila Manner |
2001 |
Uinti Tampere |
+0.58 |
|
1:04.25 |
96,77 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.24 |
(+2.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olga Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:05.08 |
103,88 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.71 |
(-2.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Arjanmaa |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
|
1:05.16 |
98,63 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.28 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noora Kylmämetsä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
|
1:08.16 |
100,23 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.32 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
1:08.31 |
100,55 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.69 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ronja Myllykallio |
2003 |
Uinti Tampere |
|
|
1:08.39 |
98,03 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.07 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Annika Karinkanta |
2000 |
TaTu Tampere |
+0.61 |
|
1:08.47 |
91,71 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.23 |
(+5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma von Dickoff |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
|
1:09.29 |
95,02 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.00 |
(+3.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Emma Lähteenmäki |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.82 |
|
1:19.83 |
99,24 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.23 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Susanna Uitto |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
1:20.64 |
97,01 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.30 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Noora Pätiälä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.90 |
|
1:21.90 |
96,56 % |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.18 |
(+2.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Salla Rantala |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 31.10.2020 14:43:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-31 14:43:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
|